www.sahist.si | Šahovski forum

Državno prvenstvo v pospešenem šahu za mladince, mladinke, kadete in kadetinje

Otočec, 13.-15.12.2019

Posamično mladinciPosamično mladinkeEkipno mladinkeEkipno mladinciEkipno kadetinjeEkipno kadetiHitropotezna DP

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Državno prvenstvo v pospešenem šahu - mladinci, posamično

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik:

Igralni cas: 10 min +5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Prenos

Zadnja sprememba: December 14 2019 16:38:24.

Državno prvenstvo v pospešenem šahu - mladinci, posamično
Državno prvenstvo v pospešenem šahu - mladinci, posamično
Novo mesto, 14.12.2019
Št. Ime KatELOLRatKlub123456789 TWinMesto
1Marn,JanMK19812241ŽŠK Maribor 14 1 9 2 2 3 3 4 7 4 8 4.5 13 5.5 5 6 11 7 7 XXX1
2Brinovec,DavidMK21942363ŠK Žalec 10 1 8 2 1 2 5 3 4 4 3 4.5 7 5.5 11 6.5 6 6.56.5 0.52
3Šubelj,JanFM22142404ŽŠK Maribor 11 1 6 2 7 3 1 3 12 4 2 4.5 5 4.5 9 5.5 14 6.56.5 0.53
4Ačimovič,SergejII16972169ŠD Kočevje 21 1 7 1 15 2 13 2.5 2 2.5 6 3 10 4 12 5 5 6 6 1.04
5Tisaj,DomenMK21692415ŠK Žalec 15 1 13 2 12 2.5 2 2.5 9 3.5 7 4.5 3 5.5 1 6 4 6 6 0.05
6Bajo,TinI18212125ŠD Kočevje 19 1 3 1 10 1 21 2 15 2.5 4 3 12 3.5 17 4.5 2 5.55.5XXX6
7Stevanič,DavidFM20092271ŠD Kočevje 17 1 4 2 3 2 10 3 1 4 5 4 2 4 8 5 9 5 5 2.07
8Požun,MatejI18192042ŠK Triglav Krško 16 1 2 1 9 2 12 2.5 13 3.5 1 4 11 4 7 4 15 5 5 XXX8-9
9Gregorič,AndražII16902138ŠK Nova Gorica 18 1 1 1 8 1 14 2 5 2 20 3 15 4 3 4 7 5 5 XXX8-9
10Cimperman,TeoII14401887ŠK Komenda 2 0 16 1 6 2 7 2 11 2 19 3 4 3 22 4 17 5 5 XXX10
11Olenik Čampa,RudiII16622072ŠD Domžale TAJFUN 3 0 12 0 22 1 19 2 10 3 15 3.5 8 4.5 2 4.5 1 4.54.5XXX11
12Keglevič,AndreI16722058ŠD Radenska - Pomgrad 20 1 11 2 5 2.5 8 3 3 3 13 3 6 3.5 4 3.5 21 4.54.5XXX12
13Bizjak,AnejI17932076ŠD KRKA Novo mesto 22 1 5 1 19 2 4 2.5 8 2.5 12 3.5 1 3.5 14 3.5 20 4.54.5XXX13
14Hanc,NejcII13471891ŠD Radenska - Pomgrad 1 0 18 0 17 1 9 1 22 1.5 16 2.5 21 3.5 13 4.5 3 4.54.5XXX14
15Mohar,MartinII13831924ŠD Radenska - Pomgrad 5 0 22 1 4 1 18 2 6 2.5 11 3 9 3 16 4 8 4 4 1.015
16Lenček Kranjec,JožiIII12361609ŠD Radenska - Pomgrad 8 0 10 0 20 1 17 1 18 2 14 2 19 3 15 3 22 4 4 0.016
17Marinč,PrimožII13501920ŠK Ljubljana 7 0 21 0.5 14 0.5 16 1.5 19 1.5 18 2.5 20 3.5 6 3.5 10 3.53.5XXX17
18Jelen,LukaIII10441645ŠK Ig 9 0 14 1 21 1 15 1 16 1 17 1 22 1 20 2 19 3 3 1.018
19Lenček Kranjec,DaniIII12901761ŠD Radenska - Pomgrad 6 0 20 1 13 1 11 1 17 2 10 2 16 2 21 3 18 3 3 0.019
20Bizjak,Alexei 1422ŠD KRKA Novo mesto 12 0 19 0 16 0 22 1 21 2 9 2 17 2 18 2 13 2 2 2.020
21Tisaj,TilenII12051865ŠD Mengeš-Trzin 4 0 17 0.5 18 1.5 6 1.5 20 1.5 22 2 14 2 19 2 12 2 2 0.521
22Cigut,MatjažIV12151622ŠD Radenska - Pomgrad 13 0 15 0 11 0 20 0 14 0.5 21 1 18 2 10 2 16 2 2 0.522
Arbiter: Jernej Zupančič, Slovenija, 14.12.2019, 9 rounds Swiss
Time: 10 minut + 5 sekund/potezo Filename: C:\turnir\si19ru20\si19ru20

WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Državno prvenstvo v pospešenem šahu - mladinci, posamično
Novo mesto, 14.12.2019
  Št.     Ime                 Kat ELO  LRat Klub                        T      Win Mesto
  1. Marn,Jan                 MK  1981 2241 ŽŠK Maribor                7.0    XXX    1
  2. Brinovec,David           MK  2194 2363 ŠK Žalec                   6.5    0.5     2
  3. Šubelj,Jan               FM  2214 2404 ŽŠK Maribor                6.5    0.5     3
  4. Ačimovič,Sergej          II  1697 2169 ŠD Kočevje                 6.0    1.0     4
  5. Tisaj,Domen              MK  2169 2415 ŠK Žalec                   6.0    0.0     5
  6. Bajo,Tin                 I   1821 2125 ŠD Kočevje                 5.5    XXX    6
  7. Stevanič,David           FM  2009 2271 ŠD Kočevje                 5.0    2.0     7
  8. Požun,Matej              I   1819 2042 ŠK Triglav Krško           5.0    XXX8-      9
  9. Gregorič,Andraž          II  1690 2138 ŠK Nova Gorica             5.0    XXX8-      9
 10. Cimperman,Teo            II  1440 1887 ŠK Komenda                 5.0    XXX   10
 11. Olenik Čampa,Rudi        II  1662 2072 ŠD Domžale TAJFUN          4.5    XXX   11
 12. Keglevič,Andre           I   1672 2058 ŠD Radenska - Pomgrad      4.5    XXX   12
 13. Bizjak,Anej              I   1793 2076 ŠD KRKA Novo mesto         4.5    XXX   13
 14. Hanc,Nejc                II  1347 1891 ŠD Radenska - Pomgrad      4.5    XXX   14
 15. Mohar,Martin             II  1383 1924 ŠD Radenska - Pomgrad      4.0    1.0    15
 16. Lenček Kranjec,Joži      III 1236 1609 ŠD Radenska - Pomgrad      4.0    0.0    16
 17. Marinč,Primož            II  1350 1920 ŠK Ljubljana               3.5    XXX   17
 18. Jelen,Luka               III 1044 1645 ŠK Ig                      3.0    1.0    18
 19. Lenček Kranjec,Dani      III 1290 1761 ŠD Radenska - Pomgrad      3.0    0.0    19
 20. Bizjak,Alexei                     1422 ŠD KRKA Novo mesto         2.0    2.0    20
 21. Tisaj,Tilen              II  1205 1865 ŠD Mengeš-Trzin            2.0    0.5    21
 22. Cigut,Matjaž             IV  1215 1622 ŠD Radenska - Pomgrad      2.0    0.5    22
Arbiter: Jernej Zupančič
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto