www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Kadetska liga 2019 -- kadetinje

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 26 2019 18:28:00.

Kadetska liga - dekleta

Kadetska liga - dekleta
Nova Gorica, 24.-26.5.2019

Pari 5. kola
( 1)7/8Celjski ŠK (1) 2:0 (5) ŠK Nova Gorica1.5/2
13.5/4Kralj, Nika 1:0 Vičič, Špelca0.5/3
23.5/4Petauer, Ana Marija 1:0 Grilanc, Luna0/3
( 2)5/6ŠD Radenska Pomgrad (4) 0.5:1.5 (2) ŠK Triglav Krško6.5/6
12.5/3Lukač, Alina 0.5:0.5 Ružič, Pia Marie2/3
22.5/3Lukač, Ema 0:1 Urbanč, Tina1/1
( 3)3.5/4ŠK Trebnje (7) 0:2 (6) ŠD Kočevje Inotherm2/2
12/3Ferfole, Anja 0:1 Šertelj, Kiani Nia1.5/3
21.5/3Sinur, Zarja 0:1 Knavs, Ana0.5/3
( 4)0/0PROST (8) 0:1.5 (3) ŠD KRKA Novo mesto4.5/4
10/0 0:1 * Čebron, Asja1/2
20/0 0:.5* Bizjak, Alja1/2
Pari 4. kola
( 1)4/4ŠD KRKA Novo mesto (3) 0.5:1.5 (1) Celjski ŠK5.5/6
11/1Čebron, Asja 0:1 Kralj, Nika2.5/3
22/3Pajek, Tjaša 0.5:0.5 Petauer, Ana Marija3/3
( 2)4.5/4ŠK Triglav Krško (2) 2:0 (6) ŠD Kočevje Inotherm2/2
11.5/2Kuhar, Larisa 1:0 Šertelj, Kiani Nia1.5/2
20/0Urbanč, Tina 1:0 Knavs, Ana0.5/2
( 3)1.5/2ŠK Nova Gorica (5) 0:2 (7) ŠK Trebnje1.5/2
10.5/2Vičič, Špelca 0:1 Ferfole, Anja1/2
20/2Grilanc, Luna 0:1 Sinur, Zarja0.5/2
( 4)0/0PROST (8) 0:1.5 (4) ŠD Radenska Pomgrad3.5/4
10/0 0:1 * Lukač, Alina1.5/3
20/0 0:.5* Lukač, Ema2/3
Pari 3. kola
( 1)4/4Celjski ŠK (1) 1.5:0.5 (2) ŠK Triglav Krško4/4
12/2Kralj, Nika 0.5:0.5 Kuhar, Larisa1/1
22/2Petauer, Ana Marija 1:0 Ružič, Pia Marie2/2
( 2)2/2ŠD KRKA Novo mesto (3) 2:0 (7) ŠK Trebnje1.5/2
10/0Čebron, Asja 1:0 Ferfole, Anja1/1
21/2Pajek, Tjaša 1:0 Sinur, Zarja0.5/1
( 3)1.5/2ŠD Kočevje Inotherm (6) 0.5:1.5 (4) ŠD Radenska Pomgrad2/2
11/1Šertelj, Kiani Nia 0.5:0.5 Lukač, Alina1/2
20.5/1Knavs, Ana 0:1 Lukač, Ema1/2
( 4)0/0PROST (8) 0:1.5 (5) ŠK Nova Gorica0/0
10/0 0:1 * Kolšek, Meta0/0
20/0 0:.5* Vičič, Špelca0/2
Pari 2. kola
( 1)1.5/2ŠK Trebnje (7) 0:2 (1) Celjski ŠK2/2
11/0Ferfole, Anja 0:1 Kralj, Nika1/1
20.5/0Sinur, Zarja 0:1 Petauer, Ana Marija1/1
( 2)2/2ŠK Triglav Krško (2) 2:0 (3) ŠD KRKA Novo mesto2/2
10/0Kuhar, Larisa 1:0 Pajek, Tjaša1/1
21/1Ružič, Pia Marie 1:0 Bizjak, Alja1/1
( 3)0/0ŠD Radenska Pomgrad (4) 2:0 (5) ŠK Nova Gorica0/0
10/1Lukač, Alina 1:0 Vičič, Špelca0/1
20/1Lukač, Ema 1:0 Grilanc, Luna0/1
( 4)0/0PROST (8) 0:1.5 (6) ŠD Kočevje Inotherm0/0
10/0 0:1 * Šertelj, Kiani Nia0/1
20/0 0:.5* Knavs, Ana0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0Celjski ŠK (1) 2:0 (4) ŠD Radenska Pomgrad0/0
10/0Kralj, Nika 1:0 Lukač, Alina0/0
20/0Petauer, Ana Marija 1:0 Lukač, Ema0/0
( 2)0/0ŠK Nova Gorica (5) 0:2 (2) ŠK Triglav Krško0/0
10/0Vičič, Špelca 0:1 Ružič, Pia Marie0/0
20/0Grilanc, Luna 0:1 Radej, Pika0/0
( 3)0/0ŠD KRKA Novo mesto (3) 2:0 (6) ŠD Kočevje Inotherm0/0
10/0Pajek, Tjaša 1:0 Šertelj, Kiani Nia0/0
20/0Bizjak, Alja 1:0 Knavs, Ana0/0
( 4)0/0PROST (8) 0:1.5 (7) ŠK Trebnje0/0
10/0 0:1 * Ferfole, Anja0/0
20/0 0:.5* Sinur, Zarja0/0