www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Kadetska liga 2019

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 26 2019 18:54:55.

Kadetska liga - fantje

Kadetska liga - fantje
Nova Gorica, 24.5.2019

Pari 5. kola
( 1)7.5/6ŠK Postojna (4) 1.5:1.5 (2) ŠK Nova Gorica 110/7
12.5/4Škrbec, Leon 0.5:0.5 Gregorič, Andraž3/4
22/2Kaluža, Dominik 0:1 Herega, Nejc4/4
32/3Vičič, Maks 1:0 Gregorič, Anika0/0
( 2)9.5/7Celjski ŠK (1) 2.5:0.5 (5) ŠD Kočevje Inotherm7/5
13.5/4Brilej, Jaka 0.5:0.5 Ačimovič, Sergej3/4
22/3Nareks, Matic 1:0 Jalovec, Igor3/4
34/4Štern, Urban 1:0 Grišin, Lia1/4
( 3)8/5ŠK Slovenj Gradec (10) 1:2 (7) ŠD Domžale Tajfun6.5/5
12/3Vaupot, Luka 0.5:0.5 Olenik Čampa, Rudi2.5/4
21/3Stražišnik, Enej 0:1 Hiti, Erik1.5/4
33/4Vaupot, Eliza 0.5:0.5 Kosanovič, Aleksander2.5/3
( 4)7/4ŠK Ljubljana (3) 1.5:1.5 (6) ŠD Radenska Pomgrad6.5/5
12/3Lavrenčič, Matic 0:1 Mohar, Martin1.5/4
21/2Guid, Taja 0.5:0.5 Cigut, Matjaž3/4
32/4Despotovič, Pavle 1:0 Škof, Samo2/4
( 5)6/4ŠK Komenda Popotnik (9) 1.5:1.5 (8) ŠD KRKA Novo mesto7.5/4
12/4Zidar, Jernej 1:0 Bizjak, Anej2/4
21.5/4Perme, Martin 0.5:0.5 Kobe, Jure2/4
32.5/4Cimperman, Teo 0:1 Kastrevec, Andrej3.5/4
( 6)6/4ŠK Nova Gorica 2 (11) 3:0 (12) ŠK Nova Gorica 32/2
12/3Skrt, Matija 1:0 Gabršček, Nejc1/4
21/2Lužnik Robba, Jaka 1:0 Berlot, Tian1/4
31/3Lapajne Melink, Jakob 1:0 Morenčič, Mathias0/4
( 7)2/2ŠK Trebnje (15) 1:2 (16) ŠD Gorenjka4/2
11/4Hazdovac, Jaka 0:1 Robič, Žiga2/4
21/4Ferfole, Žiga 0:1 Škantar, Nejc1/4
30/4Anzelj, Tim 1:0 Špiler, Sergej1/4
( 8)4.5/2ŠK Komenda Pogi (13) 3:0 (14) ŠK Nova Gorica 42/0
11/4Maček, Inti 1:0 Tešič, Boris0/4
21/4Perme, Stanko 1:0 Pertovt, Črt0/4
32.5/4Babarovič, Fran 1:0 Mitič, Andrija2/3
Pari 4. kola
( 1)8.5/6ŠK Nova Gorica 1 (2) 1.5:1.5 (1) Celjski ŠK8/6
12.5/3Gregorič, Andraž 0.5:0.5 Brilej, Jaka3/3
23/3Herega, Nejc 1:0 Nareks, Matic2/2
32/2Vičič, Mark 0:1 Štern, Urban3/3
( 2)5.5/4ŠK Postojna (4) 2:1 (9) ŠK Komenda Popotnik5/4
11.5/3Škrbec, Leon 1:0 Zidar, Jernej2/3
21/1Kaluža, Dominik 1:0 Perme, Martin1.5/3
31/2Hočevar, Tim 0:1 Cimperman, Teo1.5/3
( 3)5/4ŠD Domžale Tajfun (7) 1.5:1.5 (5) ŠD Kočevje Inotherm5.5/4
12/3Olenik Čampa, Rudi 0.5:0.5 Ačimovič, Sergej2.5/3
21.5/3Hiti, Erik 0:1 Jalovec, Igor2/3
31.5/2Kosanovič, Aleksander 1:0 Grišin, Lia1/3
( 4)5/4ŠD Radenska Pomgrad (6) 1.5:1.5 (10) ŠK Slovenj Gradec6.5/4
11/3Mohar, Martin 0.5:0.5 Vaupot, Luka1.5/2
22/3Cigut, Matjaž 1:0 Stražišnik, Enej1/2
32/3Škof, Samo 0:1 Vaupot, Eliza2/3
( 5)2/2ŠK Nova Gorica 3 (12) 0:3 (3) ŠK Ljubljana4/2
11/3Gabršček, Nejc 0:1 Lavrenčič, Matic1/2
21/3Berlot, Tian 0:1 Guid, Taja0/1
30/3Morenčič, Mathias 0:1 Despotovič, Pavle1/3
( 6)4.5/2ŠD KRKA Novo mesto (8) 3:0 (13) ŠK Komenda Pogi4.5/2
11/3Bizjak, Anej 1:0 Maček, Inti1/3
21/3Kobe, Jure 1:0 Perme, Stanko1/3
32.5/3Kastrevec, Andrej 1:0 Babarovič, Fran2.5/3
( 7)4/2ŠD Gorenjka (16) 0:3 (11) ŠK Nova Gorica 23/2
12/3Robič, Žiga 0:1 Skrt, Matija1/2
21/3Škantar, Nejc 0:1 Lužnik Robba, Jaka0/1
31/3Špiler, Sergej 0:1 Gregorič, Ema0/0
( 8)1/0ŠK Nova Gorica 4 (14) 1:2 (15) ŠK Trebnje0/0
10/3Tešič, Boris 0:1 Hazdovac, Jaka0/3
20/3Pertovt, Črt 0:1 Ferfole, Žiga0/3
31/2Mitič, Andrija 1:0 Anzelj, Tim0/3
Pari 3. kola
( 1)5/4Celjski ŠK (1) 3:0 (4) ŠK Postojna5.5/4
12/2Brilej, Jaka 1:0 Škrbec, Leon1.5/2
21/1Nareks, Matic 1:0 Vičič, Maks2/2
32/2Štern, Urban 1:0 Hočevar, Tim1/1
( 2)5/4ŠK Komenda Popotnik (9) 0:3 (2) ŠK Nova Gorica 15.5/4
12/2Zidar, Jernej 0:1 Gregorič, Andraž1.5/2
21.5/2Perme, Martin 0:1 Herega, Nejc2/2
31.5/2Cimperman, Teo 0:1 Vičič, Mark1/1
( 3)3/2ŠK Ljubljana (3) 1:2 (7) ŠD Domžale Tajfun3/2
10/0Guid, Taja 0:1 Olenik Čampa, Rudi1/2
21.5/2Marinč, Primož 0.5:0.5 Hiti, Erik1/2
30.5/2Despotovič, Pavle 0.5:0.5 Kosanovič, Aleksander1/1
( 4)3.5/2ŠD Kočevje Inotherm (5) 2:1 (8) ŠD KRKA Novo mesto3.5/2
11.5/2Ačimovič, Sergej 1:0 Bizjak, Anej1/2
21/2Jalovec, Igor 1:0 Kobe, Jure1/2
31/2Grišin, Lia 0:1 Kastrevec, Andrej1.5/2
( 5)3/2ŠK Nova Gorica 2 (11) 0:3 (6) ŠD Radenska Pomgrad2/2
11/1Skrt, Matija 0:1 Mohar, Martin0/2
21/2Lapajne Melink, Jakob 0:1 Cigut, Matjaž1/2
31/1Trojar, Val 0:1 Škof, Samo1/2
( 6)3.5/2ŠK Slovenj Gradec (10) 3:0 (12) ŠK Nova Gorica 32/2
10.5/1Vaupot, Luka 1:0 Gabršček, Nejc1/2
21/2Vaupot, Eliza 1:0 Berlot, Tian1/2
31/1Vaupot, Kajetan 1:0 Morenčič, Mathias0/2
( 7)1.5/0ŠK Komenda Pogi (13) 3:0 (15) ŠK Trebnje0/0
10/2Maček, Inti 1:0 Hazdovac, Jaka0/2
20/2Perme, Stanko 1:0 Ferfole, Žiga0/2
31.5/2Babarovič, Fran 1:0 Anzelj, Tim0/2
( 8)1/0ŠD Gorenjka (16) 3:0 (14) ŠK Nova Gorica 41/0
11/2Robič, Žiga 1:0 Smareglia, Emanuel0/0
20/2Škantar, Nejc 1:0 Tešič, Boris0/2
30/2Špiler, Sergej 1:0 Pertovt, Črt0/2
Pari 2. kola
( 1)2/2ŠD Radenska Pomgrad (6) 0:3 (1) Celjski ŠK2/2
10/1Mohar, Martin 0:1 Brilej, Jaka1/1
21/1Cigut, Matjaž 0:1 Nareks, Matic0/0
31/1Škof, Samo 0:1 Štern, Urban1/1
( 2)3/2ŠK Nova Gorica 1 (2) 2.5:0.5 (5) ŠD Kočevje Inotherm3/2
11/1Gregorič, Andraž 0.5:0.5 Ačimovič, Sergej1/1
21/1Herega, Nejc 1:0 Jalovec, Igor1/1
30/0Kavčič, Bor 1:0 Grišin, Lia1/1
( 3)2.5/2ŠK Komenda Popotnik (9) 2.5:0.5 (3) ŠK Ljubljana2.5/2
11/1Zidar, Jernej 1:0 Lavrenčič, Matic1/1
21/1Perme, Martin 0.5:0.5 Marinč, Primož1/1
30.5/1Cimperman, Teo 1:0 Despotovič, Pavle0.5/1
( 4)2.5/2ŠK Postojna (4) 3:0 (12) ŠK Nova Gorica 32/2
10.5/1Škrbec, Leon 1:0 Gabršček, Nejc1/1
21/1Vičič, Maks 1:0 Berlot, Tian1/1
30/0Hočevar, Tim 1:0 Morenčič, Mathias0/1
( 5)1/0ŠD Domžale Tajfun (7) 2:1 (13) ŠK Komenda Pogi0.5/0
10/1Olenik Čampa, Rudi 1:0 Maček, Inti0/1
20/1Hiti, Erik 1:0 Perme, Stanko0/1
30/0Uštar, Jure 0:1 * Babarovič, Fran0.5/1
( 6)0.5/0ŠD KRKA Novo mesto (8) 3:0 (16) ŠD Gorenjka1/0
10/1Bizjak, Anej 1:0 Robič, Žiga1/1
20/1Kobe, Jure 1:0 Škantar, Nejc0/1
30.5/1Kastrevec, Andrej 1:0 Špiler, Sergej0/1
( 7)1/0ŠK Nova Gorica 4 (14) 0:3 (10) ŠK Slovenj Gradec0.5/0
10/1Tešič, Boris 0:1 Stražišnik, Enej0/1
20/1Pertovt, Črt 0:1 Vaupot, Eliza0/1
31/1Mitič, Andrija 0:1 * Vaupot, Kajetan0/0
( 8)0/0ŠK Trebnje (15) 0:3 (11) ŠK Nova Gorica 20/0
10/1Hazdovac, Jaka 0:1 Skrt, Matija0/0
20/1Ferfole, Žiga 0:1 Lapajne Melink, Jakob0/1
30/1Anzelj, Tim 0:1 Trojar, Val0/0
Pari 1. kola
( 1)0/0Celjski ŠK (1) 2:1 (7) ŠD Domžale Tajfun0/0
10/0Brilej, Jaka 1:0 Olenik Čampa, Rudi0/0
20/0Štern, Urban 1:0 Hiti, Erik0/0
30/0Želj, Lan 0:1 Kosanovič, Aleksander0/0
( 2)0/0ŠK Nova Gorica 2 (11) 0:3 (2) ŠK Nova Gorica 10/0
10/0Lužnik Robba, Jaka 0:1 Gregorič, Andraž0/0
20/0Lapajne Melink, Jakob 0:1 Herega, Nejc0/0
30/0Gorjup, Žan 0:1 Vičič, Mark0/0
( 3)0/0ŠK Ljubljana (3) 2.5:0.5 (8) ŠD KRKA Novo mesto0/0
10/0Lavrenčič, Matic 1:0 Bizjak, Anej0/0
20/0Marinč, Primož 1:0 Kobe, Jure0/0
30/0Despotovič, Pavle 0.5:0.5 Kastrevec, Andrej0/0
( 4)0/0ŠK Slovenj Gradec (10) 0.5:2.5 (4) ŠK Postojna0/0
10/0Vaupot, Luka 0.5:0.5 Škrbec, Leon0/0
20/0Stražišnik, Enej 0:1 Kaluža, Dominik0/0
30/0Vaupot, Eliza 0:1 Vičič, Maks0/0
( 5)0/0ŠD Kočevje Inotherm (5) 3:0 (15) ŠK Trebnje0/0
10/0Ačimovič, Sergej 1:0 Hazdovac, Jaka0/0
20/0Jalovec, Igor 1:0 Ferfole, Žiga0/0
30/0Grišin, Lia 1:0 Anzelj, Tim0/0
( 6)0/0ŠD Gorenjka (16) 1:2 (6) ŠD Radenska Pomgrad0/0
10/0Robič, Žiga 1:0 Mohar, Martin0/0
20/0Škantar, Nejc 0:1 Cigut, Matjaž0/0
30/0Špiler, Sergej 0:1 Škof, Samo0/0
( 7)0/0ŠK Komenda Pogi (13) 0.5:2.5 (9) ŠK Komenda Popotnik0/0
10/0Maček, Inti 0:1 Zidar, Jernej0/0
20/0Perme, Stanko 0:1 Perme, Martin0/0
30/0Babarovič, Fran 0.5:0.5 Cimperman, Teo0/0
( 8)0/0ŠK Nova Gorica 3 (12) 2:1 (14) ŠK Nova Gorica 40/0
10/0Gabršček, Nejc 1:0 Tešič, Boris0/0
20/0Berlot, Tian 1:0 Pertovt, Črt0/0
30/0Morenčič, Mathias 0:1 Mitič, Andrija0/0