www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Kadetska liga 2019

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Kadetska liga - fantje

Kadetska liga - fantje
Nova Gorica, 24.5.2019

Poročilo o FIDE ELO ratingu:
No.ImeTitELONRcRpWeWW-We
1.1Brilej, Jaka MK 2050 5 1862 2102 3.65 4.0 0.35
1.2Nareks, Matic I 1952 4 1631 1824 3.37 3.0 -0.37
1.3Štern, Urban II 1765 3 1531 2381 2.31 3.0 0.69
2.1Gregorič, Andraž II 1875 5 1811 1960 2.79 3.5 0.71
2.2Herega, Nejc II 1869 4 1604 2454 3.11 4.0 0.89
2.3Vičič, Mark BK 1669 2 1520 1520 1.29 1.0 -0.29
2.5Gregorič, Anika WI 1354 1 1314 464 0.56 0.0 -0.56
3.3Lavrenčič, Matic II 1570 4 1520 1520 2.14 2.0 -0.14
3.4Guid, Taja WI 1412 2 1472 1279 0.92 0.5 -0.42
3.5Marinč, Primož II 1426 3 1467 1592 1.33 2.0 0.67
3.6Despotovič, Pavle III 1073 2 1282 1089 0.47 0.5 0.03
4.1Škrbec, Leon II 1884 5 1777 1849 3.07 3.0 -0.07
4.2Kaluža, Dominik II 1525 3 1489 1614 1.65 2.0 0.35
4.3Vičič, Maks II 1314 3 1443 1568 1.10 2.0 0.90
4.4Hočevar, Tim II 1337 2 1506 656 0.67 0.0 -0.67
5.1Ačimovič, Sergej II 2030 4 1850 1937 2.84 2.5 -0.34
5.2Jalovec, Igor II 1424 4 1658 1658 0.98 2.0 1.02
5.6Grišin, Lia III 0 3 1559 709 0.32 0.0 -0.32
6.2Mohar, Martin II 1673 4 1688 1775 1.91 2.5 0.59
6.4Cigut, Matjaž BK 1132 3 1376 1376 0.67 1.5 0.83
6.6Škof, Samo IV 0 3 1366 516 0.66 0.0 -0.66
7.1Olenik Čampa, Rudi II 1847 5 1766 1838 2.83 3.0 0.17
7.2Hiti, Erik III 1559 4 1450 1363 2.51 1.5 -1.01
7.5Kosanovič, Aleksander BK 0 3 1145 1270 0.94 2.0 1.06
8.1Bizjak, Anej I 1617 4 1606 1413 2.07 1.0 -1.07
8.2Kobe, Jure II 1426 3 1422 1149 1.51 0.5 -1.01
8.3Kastrevec, Andrej III 1288 2 1174 1367 1.29 1.5 0.21
9.1Zidar, Jernej II 1618 5 1633 1705 2.35 3.0 0.65
9.2Perme, Martin II 1416 4 1548 1355 1.41 1.0 -0.41
9.3Cimperman, Teo II 1275 4 1342 1342 1.73 2.0 0.27
10.1Vaupot, Luka II 1857 4 1715 1802 2.63 2.5 -0.13
10.2Stražišnik, Enej II 1183 3 1405 555 0.78 0.0 -0.78
10.3Vaupot, Eliza WI 1260 1 1314 464 0.42 0.0 -0.42
11.1Skrt, Matija BK 1244 2 1391 1391 0.72 1.0 0.28
11.2Lužnik Robba, Jaka BK 1159 1 1559 709 0.08 0.0 -0.08
11.3Lapajne Melink, Jakob BK 0 2 1500 650 0.40 0.0 -0.40
11.4Gorjup, Žan BK 0 1 1669 819 0.08 0.0 -0.08
12.1Gabršček, Nejc BK 1138 4 1464 614 0.60 0.0 -0.60
12.2Berlot, Tian BK 0 4 1286 436 0.69 0.0 -0.69
12.3Morenčič, Mathias BK 0 2 1205 355 0.52 0.0 -0.52
13.1Maček, Inti III 1083 3 1483 633 0.24 0.0 -0.24
13.2Perme, Stanko IV 0 3 1467 617 0.24 0.0 -0.24
13.3Babarovič, Fran BK 0 2 1282 1089 0.33 0.5 0.17
14.3Tešič, Boris BK 0 3 1135 285 0.96 0.0 -0.96
14.4Pertovt, Črt BK 0 1 1260 410 0.18 0.0 -0.18
15.1Hazdovac, Jaka BK 0 3 1452 602 0.67 0.0 -0.67
15.2Ferfole, Žiga III 0 1 1424 574 0.08 0.0 -0.08
16.1Robič, Žiga BK 0 3 1511 1386 0.36 1.0 0.64
16.2Škantar, Nejc BK 0 3 1239 389 0.69 0.0 -0.69
16.3Špiler, Sergej BK 0 1 1288 438 0.16 0.0 -0.16

Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si