www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Kadetska liga 2019 -- kadetinje

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 26 2019 18:27:58.

Kadetska liga - dekleta

Kadetska liga - dekleta
Nova Gorica, 24.-26.5.2019

Nova Gorica, 24.-26.5.2019
Lista ekip:

  1. Celjski ŠK                2105.5
     1. Hercog, Nuša                WM 2062 2183 14614324  1033972
     2. Kralj, Nika                 WI 1841 2028 14616696  1023112
     3. Petauer, Ana Marija         IV 1468 1844 14614081  1033900

  2. ŠK Triglav Krško          2081.5
     1. Kuhar, Larisa               WI 1930 2103 14625504  1062405
     2. Ružič, Pia Marie            WI 1959 2060 14620057  1111176
     3. Urbanč, Tina                WI 1657 1994 14614359  1061728
     4. Radej, Pika                 BK 1053 1776 14630451  1111269

  3. ŠD KRKA Novo mesto        1899.0
     1. Čebron, Asja               WMK 1475 1890 14617234  1051841
     2. Pajek, Tjaša                WI 1453 1908 14616831  1062133
     3. Bizjak, Alja               III 1151 1576 14635216  1100444
     4. Radež, Lucija              III 1027 1659 14638428  1062859

  4. ŠD Radenska Pomgrad       1781.5
     1. Lukač, Alina               WII 1335 1809 73001015  1081060
     2. Lukač, Ema                 III 1084 1754 14629674  1081136
     3. Kološa Kušej, Vita         III 1057 1682 14628066  1081131
     4. Žlebič, Eva                 BK      1498 14642883  1081303

  5. ŠK Nova Gorica            1589.0
     1. Kolšek, Meta               WII 1295 1756 14619300  1015231
     2. Vičič, Špelca               BK      1422 14637758  1052492
     3. Grilanc, Luna               BK      1349 14643260  1019592

  6. ŠD Kočevje Inotherm       1695.0
     1. Lavrič, Tinkara            III 1221 1653 14629313  1062512
     2. Šertelj, Kiani Nia         III      1737 14639599  1062932
     3. Šertelj, Nuša Nisa          BK      1735 14641364  1062933
     4. Knavs, Ana                 III      1552 14631598  1062582
     5. Levstik, Taja               BK      1648 14638851  1062928
     6. Robida, Eva                 BK      1343 14643120  1063121

  7. ŠK Trebnje                1487.5
     1. Ferfole, Anja              III      1561 14639530  1063064
     2. Sinur, Zarja               III      1414 14639580  1062828

  8. PROST                     1500.0
     1. bye                                                       
     2. bye                                                       


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si