www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Kadetska liga 2019 -- kadetinje

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 26 2019 18:28:00.

Kadetska liga - dekleta

Kadetska liga - dekleta
Nova Gorica, 24.-26.5.2019

                          Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. Celjski ŠK           2105.5                                10   41.0    9.0   24.5
       (W 4    2)(B 6    2)(W 2  1.5)(B 3  1.5)(W 7    2)
     1. Hercog, Nuša       2062 2183                                     0.0/0
     2. Kralj, Nika        1841 2028 + 4. 1 + 6. 1 = 2. 1 + 3. 1 + 7. 2  4.5/5   0.79
     3. Petauer, Ana Marij 1468 1844 + 4. 2 + 6. 2 + 2. 2 = 3. 2 + 7. 3  4.5/5   1.41
  2. ŠK Triglav Krško     2081.5                                 8   34.0    8.0   26.0
       (B 7    2)(W 3    2)(B 1  0.5)(W 5    2)(B 4  1.5)
     1. Kuhar, Larisa      1930 2103        + 3. 2 = 1. 2 + 5. 2         2.5/3   0.25
     2. Ružič, Pia Marie   1959 2060 + 7. 2 + 3. 3 - 1. 3        = 4. 1  2.5/4  -0.93
     3. Urbanč, Tina       1657 1994                      + 5. 4 + 4. 2  2.0/2   0.28
     4. Radej, Pika        1053 1776 + 7. 3                              1.0/1   0.08
  3. ŠD KRKA Novo mesto   1899.0                                 6   21.0    6.0   28.5
       (W 5    2)(B 2    0)(W 6    2)(W 1  0.5)(B 8  1.5)
     1. Čebron, Asja       1475 1890               + 6. 1 - 1. 2 w 8. 1  1.0/2  -0.19
     2. Pajek, Tjaša       1453 1908 + 5. 2 - 2. 1 + 6. 2 = 1. 3         2.5/4   0.01
     3. Bizjak, Alja       1151 1576 + 5. 4 - 2. 2               r 8. 2  1.0/2   0.39
     4. Radež, Lucija      1027 1659                                     0.0/0
  4. ŠD Radenska Pomgrad  1781.5                                 6   14.0    5.5   26.5
       (B 1    0)(W 7    2)(B 5  1.5)(B 8  1.5)(W 2  0.5)
     1. Lukač, Alina       1335 1809 - 1. 2 + 7. 2 = 5. 2 w 8. 1 = 2. 2  2.0/4   0.08
     2. Lukač, Ema         1084 1754 - 1. 3 + 7. 3 + 5. 4 r 8. 2 - 2. 3  2.0/4  -0.26
     3. Kološa Kušej, Vita 1057 1682                                     0.0/0
     4. Žlebič, Eva           0 1498                                     0.0/0
  5. ŠD Kočevje Inotherm  1695.0                                 4   11.0    4.0   27.0
       (B 3    0)(B 8  1.5)(W 4  0.5)(B 2    0)(B 6    2)
     1. Lavrič, Tinkara    1221 1653                                     0.0/0
     2. Šertelj, Kiani Nia    0 1737 - 3. 2 w 8. 1 = 4. 1 - 2. 1 + 6. 1  1.5/4   0.00
     3. Šertelj, Nuša Nisa    0 1735                                     0.0/0
     4. Knavs, Ana            0 1552 - 3. 3 r 8. 2 - 4. 2 - 2. 3 + 6. 2  1.0/4  -0.48
     5. Levstik, Taja         0 1648                                     0.0/0
     6. Robida, Eva           0 1343                                     0.0/0
  6. ŠK Trebnje           1487.5                                 4    4.0    3.5   24.5
       (B 8  1.5)(W 1    0)(B 3    0)(B 7    2)(W 5    0)
     1. Ferfole, Anja         0 1561 w 8. 1 - 1. 2 - 3. 1 + 7. 2 - 5. 2  1.0/4  -0.16
     2. Sinur, Zarja          0 1414 r 8. 2 - 1. 3 - 3. 2 + 7. 3 - 5. 4  1.0/4  -0.06
  7. ŠK Nova Gorica       1589.0                                 2    0.0    1.5   30.0
       (W 2    0)(B 4    0)(B 8  1.5)(W 6    0)(B 1    0)
     1. Kolšek, Meta       1295 1756               w 8. 1                0.0/0
     2. Vičič, Špelca         0 1422 - 2. 2 - 4. 1 r 8. 2 - 6. 1 - 1. 2  0.0/4  -0.56
     3. Grilanc, Luna         0 1349 - 2. 4 - 4. 2        - 6. 2 - 1. 3  0.0/4  -0.65

Kadetska liga - dekleta
Nova Gorica, 24.-26.5.2019

                               MT  T  MTB
  1. Celjski ŠK                                           10   41.0    9.0   24.5
  2. ŠK Triglav Krško                                      8   34.0    8.0   26.0
  3. ŠD KRKA Novo mesto                                    6   21.0    6.0   28.5
  4. ŠD Radenska Pomgrad                                   6   14.0    5.5   26.5
  5. ŠD Kočevje Inotherm                                   4   11.0    4.0   27.0
  6. ŠK Trebnje                                            4    4.0    3.5   24.5
  7. ŠK Nova Gorica                                        2    0.0    1.5   30.0

Arbiter: Ana Srebrnič
Tempo: 90 min + 30 s