www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Kadetska liga 2019 -- kadetinje

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Kadetska liga - dekleta

Kadetska liga - dekleta
Nova Gorica, 24.-26.5.2019

1. Celjski ŠK
1. 14614324 1033972 Hercog, Nuša WM 2062 2183 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

1. Celjski ŠK
2. 14616696 1023112 Kralj, Nika WI 1841 2028 4.5

1.Lukač, AlinaWII13351809 1.0
2.Ferfole, AnjaIII01561 1.0
3.Kuhar, LarisaWI19302103 0.5
4.Čebron, AsjaWMK14751890 1.0
5.Vičič, ŠpelcaBK01422 1.0

1. Celjski ŠK
3. 14614081 1033900 Petauer, Ana Marija IV 1468 1844 4.5

1.Lukač, EmaIII10841754 1.0
2.Sinur, ZarjaIII01414 1.0
3.Ružič, Pia MarieWI19592060 1.0
4.Pajek, TjašaWI14531908 0.5
5.Grilanc, LunaBK01349 1.0

2. ŠK Triglav Krško
1. 14625504 1062405 Kuhar, Larisa WI 1930 2103 2.5

1.
2.Pajek, TjašaWI14531908 1.0
3.Kralj, NikaWI18412028 0.5
4.Šertelj, Kiani NiaIII01737 1.0
5.

2. ŠK Triglav Krško
2. 14620057 1111176 Ružič, Pia Marie WI 1959 2060 2.5

1.Vičič, ŠpelcaBK01422 1.0
2.Bizjak, AljaIII11511576 1.0
3.Petauer, Ana MarijaIV14681844 0.0
4.
5.Lukač, AlinaWII13351809 0.5

2. ŠK Triglav Krško
3. 14614359 1061728 Urbanč, Tina WI 1657 1994 2.0

1.
2.
3.
4.Knavs, AnaIII01552 1.0
5.Lukač, EmaIII10841754 1.0

2. ŠK Triglav Krško
4. 14630451 1111269 Radej, Pika BK 1053 1776 1.0

1.Grilanc, LunaBK01349 1.0
2.
3.
4.
5.

3. ŠD KRKA Novo mesto
1. 14617234 1051841 Čebron, Asja WMK 1475 1890 2.0

1.
2.
3.Ferfole, AnjaIII01561 1.0
4.Kralj, NikaWI18412028 0.0
5.bye00 1.0 *

3. ŠD KRKA Novo mesto
2. 14616831 1062133 Pajek, Tjaša WI 1453 1908 2.5

1.Šertelj, Kiani NiaIII01737 1.0
2.Kuhar, LarisaWI19302103 0.0
3.Sinur, ZarjaIII01414 1.0
4.Petauer, Ana MarijaIV14681844 0.5
5.

3. ŠD KRKA Novo mesto
3. 14635216 1100444 Bizjak, Alja III 1151 1576 1.5

1.Knavs, AnaIII01552 1.0
2.Ružič, Pia MarieWI19592060 0.0
3.
4.
5.

3. ŠD KRKA Novo mesto
4. 14638428 1062859 Radež, Lucija III 1027 1659 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

4. ŠD Radenska Pomgrad
1. 73001015 1081060 Lukač, Alina WII 1335 1809 3.0

1.Kralj, NikaWI18412028 0.0
2.Vičič, ŠpelcaBK01422 1.0
3.Šertelj, Kiani NiaIII01737 0.5
4.bye00 1.0 *
5.Ružič, Pia MarieWI19592060 0.5

4. ŠD Radenska Pomgrad
2. 14629674 1081136 Lukač, Ema III 1084 1754 2.5

1.Petauer, Ana MarijaIV14681844 0.0
2.Grilanc, LunaBK01349 1.0
3.Knavs, AnaIII01552 1.0
4.
5.Urbanč, TinaWI16571994 0.0

4. ŠD Radenska Pomgrad
3. 14628066 1081131 Kološa Kušej, Vita III 1057 1682 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

4. ŠD Radenska Pomgrad
4. 14642883 1081303 Žlebič, Eva BK 0 1498 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

5. ŠK Nova Gorica
1. 14619300 1015231 Kolšek, Meta WII 1295 1756 1.0

1.
2.
3.bye00 1.0 *
4.
5.

5. ŠK Nova Gorica
2. 14637758 1052492 Vičič, Špelca BK 0 1422 0.5

1.Ružič, Pia MarieWI19592060 0.0
2.Lukač, AlinaWII13351809 0.0
3.
4.Ferfole, AnjaIII01561 0.0
5.Kralj, NikaWI18412028 0.0

5. ŠK Nova Gorica
3. 14643260 1019592 Grilanc, Luna BK 0 1349 0.0

1.Radej, PikaBK10531776 0.0
2.Lukač, EmaIII10841754 0.0
3.
4.Sinur, ZarjaIII01414 0.0
5.Petauer, Ana MarijaIV14681844 0.0

6. ŠD Kočevje Inotherm
1. 14629313 1062512 Lavrič, Tinkara III 1221 1653 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

6. ŠD Kočevje Inotherm
2. 14639599 1062932 Šertelj, Kiani Nia III 0 1737 2.5

1.Pajek, TjašaWI14531908 0.0
2.bye00 1.0 *
3.Lukač, AlinaWII13351809 0.5
4.Kuhar, LarisaWI19302103 0.0
5.Ferfole, AnjaIII01561 1.0

6. ŠD Kočevje Inotherm
3. 14641364 1062933 Šertelj, Nuša Nisa BK 0 1735 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

6. ŠD Kočevje Inotherm
4. 14631598 1062582 Knavs, Ana III 0 1552 1.5

1.Bizjak, AljaIII11511576 0.0
2.
3.Lukač, EmaIII10841754 0.0
4.Urbanč, TinaWI16571994 0.0
5.Sinur, ZarjaIII01414 1.0

6. ŠD Kočevje Inotherm
5. 14638851 1062928 Levstik, Taja BK 0 1648 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

6. ŠD Kočevje Inotherm
6. 14643120 1063121 Robida, Eva BK 0 1343 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

7. ŠK Trebnje
1. 14639530 1063064 Ferfole, Anja III 0 1561 2.0

1.bye00 1.0 *
2.Kralj, NikaWI18412028 0.0
3.Čebron, AsjaWMK14751890 0.0
4.Vičič, ŠpelcaBK01422 1.0
5.Šertelj, Kiani NiaIII01737 0.0

7. ŠK Trebnje
2. 14639580 1062828 Sinur, Zarja III 0 1414 1.5

1.
2.Petauer, Ana MarijaIV14681844 0.0
3.Pajek, TjašaWI14531908 0.0
4.Grilanc, LunaBK01349 1.0
5.Knavs, AnaIII01552 0.0

8. PROST
1. bye 0 0 0.0

1.Ferfole, AnjaIII01561 0.0 *
2.Šertelj, Kiani NiaIII01737 0.0 *
3.Kolšek, MetaWII12951756 0.0 *
4.Lukač, AlinaWII13351809 0.0 *
5.Čebron, AsjaWMK14751890 0.0 *

8. PROST
2. bye 0 0 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si