Šahovske lige 2017

1. članska liga2. članska liga - vzhod2. članska liga - zahod3. članska liga - vzhod3. članska liga - zahod4. članska liga - vzhod4. članska liga - zahod

Izšla je nova verzija WinSvicar-Monarch 4.00.00 (5.7.2017)

2. članska liga - vzhod

Organizator: ŠD Fram

Glavni sodnik: Boris Perkovič

Igralni cas: 90 min / 40 potez + 30 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Prva članska liga vzhod 2017

Prva članska liga vzhod 2017
Murska Sobota-Šentjur, 29.9.-26.11.2017

Murska Sobota-Šentjur, 29.9.-26.11.2017
Lista ekip:

  1. ŠD Šentjur                   0.0
     1. Zelčič, Robert              GM 2490 2510 14500310  1150094
     2. Amon, Nejc                  MK 2119 2238 14610132  1033800
     3. Četina, Klemen              MK 2175 2106 14603950  1030335
     4. Rajkovič, Radiša             I 2054 2129 14603187  1030148
     5. Plahuta, Darko              MK 2014 2054 14603080  1030236
     6. Gazvoda, Franc              MK 1944 1973 14603675  1030101
     7. Vrankič, Željko             MK 1984 1915 14602121  1030918
     8. Nikolič, Stanko             MK 1842 1893 14602490  1010203
     9. Jazbinšek, Vera             WI 1676 1813 14602407  1030152
    10. Majcen, Maja                IV 1376 1858 14619172  1033971
    11. Majcen, Ana                 BK 1288 1752 14618621  1033851
    12. Amon, Jan                   BK 1400 1633 14611635  1033915
    13. Begagič, Muris              MK      2225 14611830  1033812

  2. ŠK Slovenj Gradec         2286.5
     1. Špalir, Jernej              FM 2392 2425 14606518  1090336
     2. Peruš, Danilo               FM 2225 2285 14600137  1030001
     3. Krivec, Sandi               MK 2144 2167 14606500  1090304
     4. Juvan, Jaka                  I 1995 2143 14618850  1090601
     5. Špalir, Branko              MK 2104 2146 14604892  1090004
     6. Šmon, Gregor                 I 2026 2125 14608138  1090008
     7. Tomitz, Hermann              I 2042 1628 1615190   1158538
     8. Krnjovšek, Andrej           MK 1978 1998 14601320  1030046
     9. Turičnik, Vlado             MK 1999 2206 14604930  1090025
    10. Nikl-Hutinski, Emanuel      II 1672 1902 14613328  1090465
    11. Nabernik, Aleš             III 1495 1875 14615576  1090467
    12. Berhtold, Franc              I      1959 14610426  1090010
    13. Krivec, Zvonko             III      1935 14610540  1090316
    14. Navotnik, Roman            III      1749 14606119  1090285
    15. Stražišnik, Urška          III      1500 14623145  1090603

  3. ŠK Žalec                  2197.2
     1. Livaič, Leon                FM 2461 2420 14531534  1158585
     2. Čosič, Marin                FM 2235 2301 14500973  1150117
     3. Pavič, Filip                MK 2231 2236 14518260  1158564
     4. Brinovec, Dušan             MK 2217 2336 14603489  1030004
     5. Havaš, Janko                MK 2182 2129 14517752  1158505
     6. Brinovec, David             MK 2157 2297 14608642  1033631
     7. Goršek, Gregor              MK 2111 2236 14605899  1033387
     8. Brinovec, Franci ml.        MK 2076 2099 14601672  1030003
     9. Havaš, Juraj                MK 2055 2124 14517760  1158506
    10. Švent, Matej                II 2046 1867 14604590  1030369
    11. Brinovec, Franc st.         MK 2024 1990 14605406  1030002
    12. Flander, Nejc                I 2020 2183 14607840  1031103
    13. Švent, Suzana              WMK 2015 1920 14604787  1030330
    14. Tisaj, Domen                MK 2003 2259 14628708  1015333
    15. Urisek, Mitja               MK 1966 1995 14605473  1030013
    16. Brinovec, Lucy              BK 1036 1604 14629666  1034169
    17. Studnička, Tomo             MK      1924 14604906  1030741
    18. Kampuš, Andrej               I      2000           1030012

  4. ŽŠK Maribor 2                0.0
     1. Bratkovič, Jakob            FM 2139 2200 14608634  1014574
     2. Kodrič, Tilen               MK 2152 2206 14613859  1022951
     3. Čretnik, Urban              MK 2134 2222 14608480  1022475
     4. Bratkovič, Sham             MK 2097 2129 14608715  1014575
     5. Drnovšek, Nejc              MK 2193 2245 14606747  1021837
     6. Klemenčič, Gorazd           MK 2203 2181 14600820  1090003
     7. Mar, Karmen                WIM 2045 2123 14603403  1021304
     8. Mihevc, Ivo                  M 2083 2105 14600480  1020081
     9. Krčmar, Aleksander           I 1864 1938 14613379  1022502
    10. Hočevar, Nikola             MK 1908 2126 14601524  1020055
    11. Mohr, Pablo                III 1730 1892 14631849  1023519

  5. ŠD Radenska Pomgrad2         0.0
     1. Coklin, Marko               MK 2234 2209 14601044  1080004
     2. Skuhala, Luka               MK 2114 2300 14605678  1080627
     3. Kovač, Mitja                MK 2114 2070 14603780  1080122
     4. Skuhala, Barbara           WMK 2023 2179 14605465  1080625
     5. Cmor, Nino                   I 2014 2072 14607603  1080708
     6. Kos, Igor                   MK 1996 2072 14609479  1080009
     7. Meglič, Jaka                 I 1912 2109 14611554  1080854
     8. Gruškovnjak, Jože           MK 1960 2041 14620405  1080044
     9. Hočevar, Maja              WMK 1946 2063 14604060  1080143
    10. Zidanšek, Ivana             BK 1629 1604 14634007  1081172

  6. ŠK M. Majcen Sevnica         0.0
     1. Kovačevič, Blažimir         IM 2488 2420 14502712  1150074
     2. Krstič, Uroš                IM 2395 2381 14503476  1158371
     3. Madl, Ildiko                IM 2323 2385 700550    1150147
     4. Ivekovič, Božidar            M 2345 2112 14518848  1150166
     5. Mitrovič, Boris             MK 2174 2149 14605236  1110622
     6. Povše, Martin               MK 1983 2045 14602350  1110001
     7. Grilc, Andrej               MK 2081 2062 14601931  1110032
     8. Topič, Jelena              WMK 1913 2083 14606011  1110590
     9. Mitrovič, Milan             II 2001 1862 14606305  1100286
    10. Glavač, Igor                II 1886 1912 14611015  1110057
    11. Grilc, Mojca               WMK 1881 1938 14603055  1110037
    12. Povše, Martin Žan           II 1607 1913 14608286  1061307
    13. Pavlič, Petra               WI 1744 1982 14608626  1061229
    14. Krošelj, Lucija            WII 1490 1840 14610124  1061550
    15. Povše, Tim                  IV 1370 1815 14608294  1111030
    16. Rožmanec, Pia               IV 1442 1942 14627531  1111193
    17. Šibilja, Miroslav            I      1969           1110003
    18. Cvirn, Ludvik               II      1809 14611813  1110046

  7. ŠD Rokada Lendava            0.0
     1. Horvath, Tamas              IM 2360 2418 700185    1150086
     2. Ivanec, Dezider             MK 2072 2059 14604400  1080034
     3. Vidič, Branko               MK 1983 1977 14605481  1080033
     4. Nerat, Ivan                  I 2034 2058 14609533  1080019
     5. Pukl, Daniel                MK 2007 1908 14606402  1080052
     6. Kodela, Matjaž               I 2007 2039 14602628  1010520
     7. Gerenčer, Jožef             FM 1932 2103 14601257  1080025
     8. Nerat, Brigita             WMK 1564 1912 14612453  1080014
     9. Nerat, Grega               III      1893 14607700  1080337
    10. Ambruš, Mira               WII      1805 14622360  1080125
    11. Adorjan, Marsel             BK      1534 14628139  1080769
    12. Gerencser, Gellert          BK      1502 14622670  1080463
    13. Režonja, David              BK      1522 14628236  1080759
    14. Tomka, Gergely              IV      1518 14626802  1080833

  8. ŠK Brežice                   0.0
     1. Ivekovič, Zvonimir          MK 2409 2290 14511320  1158447
     2. Ivekovič, Mario             FM 2179 2306 14500663  1158311
     3. Novosel, Krunoslav           I 2003 1934 14603705  1061008
     4. Kolar, Drago                 I 1797 1868 14605724  1110093
     5. Blažinč, Jože               II 1740 1798 14603233  1061330
     6. Matjašič, Matjaž            II 1643 1704 14603608  1061284
     7. Urbanč, Suzana              WI 1646 1785 14601397  1020064
     8. Urbanč, Maja               WII 1632 1860 14601079  1061013
     9. Sušin, Ivan                III 1576 1734 14628473  1110837
    10. Bizjak, Anej                BK 1267 1939 14625610  1111272
    11. Sušin, Aljaž               III      1846 14628996  1110988
    12. Pečnik, Robert             III      1729 14611953  1110646
    13. Bizjak, Alja                BK      1564 14635216  1100444
    14. Bizjak, Andrej              BK      1634 14634740  1111321
    15. Bizjak, Alexei              BK      1500 14632926  1111301

  9. Celjski ŠK                   0.0
     1. Pešec, Franc                MK 2133 2185 14603861  1030033
     2. Zorko, Jože                 MK 2114 2139 14604108  1030006
     3. Novak, Ksenija             WFM 2072 2110 14604272  1030331
     4. Brilej, Jaka                MK 2089 2205 14618818  1033815
     5. Hercog, Nuša                WM 2034 2116 14614324  1033972
     6. Prislan, Tine               MK 2023 2153 14607182  1030050
     7. Bombek, Miha                 I 2013 2033 14608510  1033459
     8. Petauer, Eva                WI 1932 2047 14611660  1033792
     9. Petauer, Janez             III 1925 2043 14611678  1033794
    10. Opalič, David              III 1716 1979 14611651  1033764
    11. Petauer, Ana Marija         IV 1501 1847 14614081  1033900
    12. Petauer, Zala               IV 1396 1750 14614090  1033795
    13. Slomšek, Zoran              MK      2142 14602083  1030051
    14. Žvižej, Žiga                BK      1636 14638657  1034315

 10. ŠK Branik Maribor            0.0
     1. Trbojevič, Mladen           FM 2338 2302 14505363  1158031
     2. Veličkovič, Zoran           IM 2388 2385 14601184  1020058
     3. Mikac, Matjaž               IM 2393 2404 14600048  1010005
     4. Zupe, Miran                 IM 2266 2341 14600277  1020007
     5. Supančič, Darko             FM 2297 2328 14600773  1020006
     6. Vombek, Danijel             FM 2282 2303 14600269  1030005
     7. Štucl, Božo                 FM 2222 2299 14601664  1030032
     8. Simič, Dragan               FM 2213 2227 14600803  1020015
     9. Žugaj, Fjodor               MK 2143 2261 14601109  1020034
    10. Virtič, Franc ml.           MK 2104 2181 14606429  1030007
    11. Kopše, Jožef                II      2043 14622947  1022482


Arbiter: Boris Perkovič, IA                      

WinEkipni  3.01.02, Lastnik: SD Fram