Šahovske lige 2017

1. članska liga2. članska liga - vzhod2. članska liga - zahod3. članska liga - vzhod3. članska liga - zahod4. članska liga - vzhod4. članska liga - zahod

Izšla je nova verzija WinSvicar-Monarch 4.00.00 (5.7.2017)

2. članska liga - zahod

Organizator: ŠK Komenda in Pogi, d.o.o.

Glavni sodnik: Franc Poglajen

Igralni cas: 90 min / 40 potez + 30 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017
Komenda, 29.9.-29.10.2017

Komenda, 29.9.-29.10.2017
Lista ekip:

  1. ŠK IG                     2278.2
     1. Janželj, Tim                MK 2423 2439 14607913  1013855
     2. Jelen, Igor                 IM 2379 2366 14600668  1010007
     3. Hiti, Domen                 MK 2270 2283 14606798  1013814
     4. Rožič, Samo                 MK 2176 2309 14605260  1011566
     5. Janželj, Lara              WMK 2164 2220 14608391  1070456
     6. Rožič, Adrijan              MK 2095 2052 14604647  1010111
     7. Župec, Jan                   I 1995 2180 14607328  1013177
     8. Jelen, Miha                III 1985 2121 14611791  1070654
     9. Čop, Jaka                   II 1907 2090 14608383  1014434
    10. Župec, Nejc                 II 1863 2003 14606054  1013176
    11. Vujič, Nikola              III 1527 1623 14630290  1015923
    12. Jelen, Anja                III 1035 1658 14625458  1070765

  2. ŠK STARI MAYR KRANJ       2188.5
     1. Djurič, Petar               MK 2196 2188 14603829  1010333
     2. Podvršnik, Marko            FM 2197 2164 14600285  1020079
     3. Keršič, Matej               MK 2136 2197 14605848  1040209
     4. Aljančič, Martin            MK 2144 2228 14604035  1040327
     5. Urh, Zala                  WFM 2096 2184 14611481  1041906
     6. Bulatovič, Milorad          MK 1880 2170 14603993  1040531
     7. Ivšek, Cveto                 I 1788 1952 14608405  1100011
     8. Engelman, Tomaž              I 1782 1944 14605821  1040355
     9. Ristov, Tase                 I 1845 1901 14605856  1040103
    10. Urh, Robert                 II 1662 1833 14635070  1041983
    11. Rici, Jurij                 BK      1895 14638681  1042096
    12. Vojinov, Danijel            II      2157 14609223  1040374

  3. ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA 2192.8
     1. Beletič, Danijel            FM 2349 2421 14602709  1050232
     2. Dorič, Nenad                IM 2256 2353 14501694  1158443
     3. Nedimovič, Ljubiša          MK 2195 2208 14602849  1050248
     4. Šajn, Simon                 MK 2077 2086 14610370  1050296
     5. Raspor, Gregor               M 2036 2087 14603560  1050039
     6. Uršič, Aleksander           MK 1976 2002 14605635  1050177
     7. Čibej, Marjan               II 1962 2034 14608731  1050264
     8. Rolih, Miran                 I 1904 1983 14624958  1050261
     9. Dašič, Jelena               BK 1870 1500 14537672  1158605
    10. Delost, Joško               II 1693 1769 14609789  1050226
    11. Smolej, Žiga                BK 1405 1929 14633280  1052302
    12. Maljevac, Branko            II      1697 14632144  1070806
    13. Oruč, Dušan                 BK      1603 14634830  1070808
    14. Skrt, Branko                II      1504 14632136  1052193
    15. Barbiš, Matic               BK      1564 14632896  1052301
    16. Bradač, Simon               BK      1587 14638304  1052538
    17. Ljubič, Sara                BK      1500 14634210  1052413
    18. Ujčič, Nika                 BK      1507 14632829  1052308

  4. ŠD POSOČJE                2346.0
     1. Škoberne, Jure              GM 2544 2509 14604299  1050287
     2. Sedlak, Nikola              GM 2547 2555 922900    1158428
     3. Podlesnik, Bogdan           IM 2372 2325 14600129  1070002
     4. Biti, Ozren                 IM 2345 2386 14505096  1150134
     5. Škoberne, Renato            MK 2111 2150 14602687  1050030
     6. Uršič, Mateja               WM 2062 2151 14603420  1050219
     7. Vandersmissen, Mathieu       I 2083 2189 205060    1158475
     8. Kutin, Simona              WFM 2015 1942 14604507  1050240
     9. Biti, Ana                  WFM 2021 1982 14603659  1040167
    10. Hozjan, Erik                II 1919 2052 14605546  1011559
    11. Uršič, Jakob                 I 1930 1908 14605643  1050507
    12. Leban, Matej                II 1949 1921 14605970  1050899
    13. Uršič, Mojca               III 1647 1760 14607069  1050350
    14. Winkler, Silvo              II 1663 1842 14608227  1050056
    15. Kavčič, Bor                 BK 1487 1847 14629763  1052089
    16. Zlatanovič, Marcus          IV 1341 1828 14626195  1052100

  5. ŠD KOČEVJE INOTHERM       2156.3
     1. Stevanič, David             MK 2230 2230 14613921  1062000
     2. Cvitan, Ena                 BK 2270 1929 14534215  1158548
     3. Mestek, Igor                MK 2118 2222 14602270  1060111
     4. Kolarič, Špela             WFM 2062 2155 14607093  1060767
     5. Gašparac, Gregor             I 2086 2264 14613832  1061739
     6. Bajo, Tin                    I 1988 2138 14613816  1061737
     7. Vesel, Mark                  I 2038 2091 14606330  1060087
     8. Ačimovič, Vasja             II 1886 2129 14614170  1061910
     9. Ofak, Marko                 MK 2029 2122 14604868  1060096
    10. Janša, Andrej                I 2017 2050 14603640  1010083
    11. Ivetič, Sašo                 I 2022 2017 14605090  1060567
    12. Marinč, Damir               MK 1941 2012 14607344  1061285
    13. Podkoritnik, Stanko         MK 2026 2092 14607158  1060088
    14. Bajo, Igor                  MK 1820 2043 14611767  1060093
    15. Ačimovič, Dejan              I 1902 2107 14607115  1060092
    16. Vučko, Maja                 WI 1869 1979 14606437  1080115
    17. Ačimovič, Sergej            II 1779 2031 14614189  1061879
    18. Grabovac, Rajko             II 1827 1968 14613620  1014812

  6. ŠK TREBNJE BMP            2221.0
     1. Guid, Matej                 FM 2352 2290 14601966  1010217
     2. Piškur, Mitja               FM 2305 2245 14600943  1010074
     3. Furlan, Miha                FM 2283 2353 14600676  1010067
     4. Brcar, Aleš                 MK 2108 2172 14608537  1060851
     5. Ivanuša, Blaž                I 2101 2111 938335    1070015
     6. Marinšek, Tomaž             MK 2136 2155 14600552  1010068
     7. Potočnik, Primož            MK 2136 2124 14601222  1010070
     8. Brcar, Andrej               MK 2028 2056 14602105  1010069
     9. Opara, Jan                   I 1985 2067 14600595  1061123
    10. Brcar, Matej                II 1903 2053 14608472  1061539
    11. Jakša, Cvetko                I 1923 2102 14602903  1010262
    12. Hazdovac, Jaka              BK      1628 14628023  1062513
    13. Škrlj, Tim                  IV      1579 14629569  1062431
    14. Ferfole, Žiga               BK      1586 14636328  1062799
    15. Anzelj, Tim                 BK      1528 14636301  1062784
    16. Rakar, Jošt                 BK      1604 14639572  1062972
    17. Brcar, Zoja                 BK      1500 14638185  1062908

  7. ŠD DOMŽALE                2125.2
     1. Firat, Burak                GM 2477 1695  6305881  1158583
     2. Milenkovič, Mladen          IM 2335 2355 913375    1150151
     3. Plaskan, Jure               MK 2211 2299 14605252  1100280
     4. Karnar, Marjan              MK 2218 2145 14600811  1010035
     5. Bratko, Ivan                MK 2179 2141 14605503  1011277
     6. Osolin, Bojan               MK 2087 2116 14603934  1010046
     7. Rebernik, Boštjan           MK 2094 2142 14603446  1010039
     8. Šemrl, Marjan                M 2125 2139 14602806  1050029
     9. Orehek, Špela              WFM 2060 2112 14605872  1011495
    10. Skok, Jože                  MK 2012 2132 14601303  1010225
    11. Grošelj, Petra             WFM 1988 2001 14601435  1010064
    12. Osolin, Bogdan              MK 1999 2114 14604370  1010037
    13. Turek, Lan Timotej           I 1978 2045 14606020  1011308
    14. Nadvešnik, Vilma            WM 1868 1909 14603349  1010066
    15. Čokan, Mirko                 I 1687 1805 14604442  1010242
    16. Košak, Klemen              III 1651 1833 14619334  1015031
    17. Olenik Čampa, Rudi         III 1529 1950 14633264  1015930
    18. Hiti, Erik                 III 1479 1879 14619202  1015599

  8. ŠD PIRAN                  2176.0
     1. Bulič, Josip                MK 2299 2191 14503891  1150013
     2. Belamarič, Goran            MK 2137 2134 14603900  1050693
     3. Vidic, Miha                 MK 2113 2232 14605775  1051081
     4. Šuc, Timothy                MK 2111 2131 14601648  1050023
     5. Žnidarčič, Andrej           MK 2113 2147 14602601  1050122
     6. Pregarac, Valter            MK 2181 2221 14602610  1050251
     7. Veber, Bojan                MK 2081 2161 14602318  1050006
     8. Drobne, Marjan              MK 2054 2050 14602261  1030134
     9. Gašparič, Stojan            BK 1901 2114 14628392  1015007
    10. Marchesich, Giovanni        BK 1801 1657 2824790   1158588
    11. Ribičič, Marko               I 1778 1964 14607190  1010665
    12. Brečevič, Liam              II 1672 2115 14617510  1051809

  9. ŠK NOVA GORICA            2261.0
     1. Srebrnič, Marko             FM 2373 2364 14603616  1050281
     2. Miletič, Dean               FM 2302 2312 14604493  1050391
     3. Rusjan, Miran               MK 2264 2245 14601567  1050064
     4. Srebrnič, Ana              WGM 2196 2222 14603314  1010328
     5. Zamar Kodelja, Jurij        II 2190 2277 14609649  1051569
     6. Srebrnič, Vojko             MK 2136 2146 14600498  1050058
     7. Škrinjar, Matic             MK 2094 2175 14607263  1050863
     8. Grosar, Kiti               WIM 2078 2203 14600650  1040024
     9. Budihna, Kristjan           MK 2055 2140 14604981  1050393
    10. Kobal, Saša                 IV 1945 2000 2815929   1051889
    11. Grosar, Gari                 I 1864 2026 14607891  1050891
    12. Petrovič, Marko             II 1881 2001 14605600  1120131

 10. ŠD GORENJKA LESCE         2108.8
     1. Bratovič, Blaž              FM 2343 2305 14603551  1010332
     2. Mencinger, Vojko            IM 2343 2395 14600099  1040004
     3. Matko, Ognjen               FM 2330 1500 14509717  1158596
     4. Truta, Srečko               FM 2150 2200 14600390  1040017
     5. Petek, Primož               MK 2095 2151 14603578  1010255
     6. Kozamernik, Janez           MK 2063 2102 14601885  1040021
     7. Petek, Peter                MK 2097 2077 14600870  1040013
     8. Petek, Francka              WM 1974 1967 14600625  1040022
     9. Petrovič, Nejc               I 1924 1911 14604728  1040737
    10. Kržišnik, Jure              II 1892 1966 14604485  1041050
    11. Dobravec, Blaž              II      1786 14608766  1041717


Arbiter: Poglajen Franc                          

WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Franc Poglajen