Šahovske lige 2017

1. članska liga2. članska liga - vzhod2. članska liga - zahod3. članska liga - vzhod3. članska liga - zahod4. članska liga - vzhod4. članska liga - zahod

Izšla je nova verzija WinSvicar-Monarch 4.00.00 (5.7.2017)

3. članska liga - vzhod

Organizator: ŠD Fram, ŠK Crna, ŠD Gornja Radgona in ŠD Ptuj

Glavni sodnik: Boris Perkovič

Igralni cas: 90 min + 30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Druga članska liga vzhod 2017

Druga članska liga vzhod 2017
Polskava-Crna-Radenci, 30.9.-9.12.2017

Polskava-Crna-Radenci, 30.9.-9.12.2017
Lista ekip:

  1. KOŠK Dravograd            1960.3
     1. Pšeničnik, Zoran            MK 2020 2068 14611988  1090007
     2. Mostoegl, Konrad            BK 1962 1958 1623249   1158511
     3. Jeromelj, Božo              MK 1951 1988 14611902  1090238
     4. Kovač, Mihec                II 1768 1835 14615355  1090508
     5. Ristič, Nikola               I 1890 1882 14616165  1090030
     6. Poberžnik, Janez             I 1840 2031 14611970  1090085
     7. Zavratnik, Maks             II 1626 1968 14612046  1090112
     8. Krajnc, Rudolf             III 1509 1907 14615398  1090527

  2. ŽŠK Maribor 3             2054.0
     1. Kajnih, Danilo              MK 2145 2131 14600501  1020011
     2. Špelec, Darko               MK 1973 1946 14602423  1020111
     3. Mar, Karmen                WIM 2045 2123 14603403  1021304
     4. Cojhter, Karl               MK 1992 2092 14603284  1020009
     5. Mihevc-Mohr, Narcisa       WFM 2052 2046 14600587  1020093
     6. Hevir, Zlatko               MK 2122 1986 14603110  1020114
     7. Vadlja, Branko               I 1988 2038 14609991  1020028
     8. Hočevar, Nikola             MK 1908 2126 14601524  1020055
     9. Vizovišek, Slavko           II 1884 2056 14621908  1023415
    10. Boc, Gregor                 BK 1669 1910 14631636  1023518
    11. Savič, Zdravko               I      1893 14616173  1020331
    12. Koležnik, Janko             BK      1781 14611929  1022878
    13. Ketiš, Ivan                 BK      1631 14610493  1021802
    14. Petek, Renato               BK      1828 14632098  1023294
    15. Koležnik, Adam Janko        BK      1776 14613875  1022879

  3. ŠD Destrnik               1916.8
     1. Cirkvenčič, Franci          MK 2023 2158 14600528  1010157
     2. Kramberger, Mitja           II 1911 2023 14615401  1021877
     3. Cvetko, Branko              II 1731 1883 14615134  1022329
     4. Križe, Aleš                III 1833 1846 14614111  1022328
     5. Maurič, Miha                II 1698 1766 14613166  1022239
     6. Merc, Niko                  II 1779 1825 14610043  1020558
     7. Maurič, Ervin               BK      1726 14615525  1022171
     8. Zver, Milan                 BK      1665 14622203  1022201

  4. ŠD Radenska ŠS Ljutomer   1915.0
     1. Hari, Bogdan                MK 2009 1992 14605430  1080006
     2. Škalič, Aljaž               BK 1987 1828 14630702  1080459
     3. Marič Vild, Fabijan         II 1644 1877 14611546  1080896
     4. Meglič, Enej                II 1548 1989 14619253  1080956
     5. Hanc, Nejc                  II 1437 1883 14618834  1080913
     6. Kočar, Jaka                 II 1412 1921 14625199  1090644
     7. Štrtak, Marjan              MK      2144 14621312  1100004
     8. Sedonja, Jožef               I      1989 14634821  1080082
     9. Milanov, Timotej            IV      1800 14621665  1014514

  5. ŠK Triglav Krško 2        2017.3
     1. Božič, Marjan               MK 2061 2157 14601338  1110010
     2. Ahmatovič, Mirela          WMK 1965 1950 14604566  1110074
     3. Ahmatovič, Hilmija           I 1891 1970 14606348  1110009
     4. Gmajner, Ivan                I 1814 1955 14608332  1110011
     5. Bajc, Aleksander           III 1787 2058 14611570  1111051
     6. Kuhar, Larisa               WI 1786 2014 14625504  1062405
     7. Urbanč, Ana                WII 1693 2035 14610159  1061614
     8. Muha, Magdalena            III 1675 1510 14536757  1158597
     9. Urbanč, Tina               III 1654 1934 14614359  1061728
    10. Ružič, Miloš                BK 1575 1622 14630354  1111297
    11. Jurečič, Smiljana          WMK 1557 1939 14613760  1110034
    12. Ružič, Pia Marie            IV 1488 1945 14620057  1111176
    13. Kraševec, Jan              III 1243 1908 14629496  1111286
    14. Radej, Filip                BK 1135 1748 73008559  1111270
    15. Radej, Pika                 BK 1059 1717 14630451  1111269
    16. Ružič, Borut Jan            BK      1645 14636077  1111186
    17. Kodrič Plevnik, Kristjan    BK      1759 14633019  1111304
    18. Glas, Bruno                 BK      1804 14635810  1111330

  6. ŠD Fram                   2086.8
     1. Ivanuša, Bogomir            MK 2131 2041 14603365  1020124
     2. Vukmirovič, Dušan            I 2087 2175 938785    1150149
     3. Hevir, Vladimir              I 2023 2098 14605953  1020122
     4. Korže, Danilo                I 1975 2028 14604663  1020701
     5. Mitrovič, Boris             MK 1961 2082 14610655  1050110
     6. Kubale, Marko               II 1921 2097 14607107  1033323
     7. Kolar, Branko                I 1686 2027 14610515  1022197
     8. Kukovec, Darko              II 1635 1909 14610566  1021130
     9. Gunšek, Alfred              II 1673 1724 14614103  1014897
    10. Mejal, Jože                 II      1924 14611937  1020668
    11. Brezner, Franci            III      1759 14640171  1021661

  7. ŠD Gornja Radgona         1985.2
     1. Puntigam, Silvester          I 2048 2100 14615673  1080176
     2. Lindner, Mihael             MK 2059 2113 14610574  1080130
     3. Vohl, Gregor                 I 1952 2009 14607514  1021059
     4. Keglevič, Andre              I 1762 1991 14618770  1080867
     5. Mastinšek, Marko            II 1809 1911 14615495  1080126
     6. Husar, Matjaž              III 1671 1787 14619628  1090411
     7. Zver, Franjo                II 1703 1847 14622785  1080091
     8. Bukošek, Anton              II 1608 1678 14615088  1080858
     9. Koračin, Alojz              II 1708 1781 14610027  1080149
    10. Ojsteršek, Jurij           III 1409 1790 14632055  1081163
    11. Jenuš, Marko                IV      1749 14622971  1080320
    12. Dani, Kristijan             IV      1669 14632063  1080127
    13. Kosi, Robert                IV      1789 14622920  1080772
    14. Dvanajšček, Dare            IV      1706 14627760  1080650
    15. Mohar, Martin               IV      1737 14638347  1081276
    16. Narat, Janko               III      1500 14622955  1080995
    17. Mohar, Erik                 BK      1500 14640163  1081275
    18. Cvetkovič, Brigita          IV      1511 14628341  1080996

  8. ŠD Ptuj 2                 2007.0
     1. Zagoršek, David             II 2106 2087 14611473  1022478
     2. Žganec, Albin               MK 2178 2167 14616181  1020086
     3. Žajdela, Karel              II 1937 1966 14627868  1080175
     4. Bohak, Janko                MK 1946 2015 14600536  1020080
     5. Majcenovič, Martin          MK 1909 1917 14605325  1020083
     6. Ličina, Miloš                I 1967 1890 14605228  1020337
     7. Šuta, Tomaž                 II 1745 1861 14613204  1022909
     8. Zupanič, Matjaž            III 1753 1820 14613220  1022906
     9. Janžekovič, Alja           III 1528 1878 14611457  1022608

  9. ŠD Messer Ruše            1934.2
     1. Prevolšek, Miha             BK 1833 1977 14620200  1022795
     2. Muzlovič, Anastazij         II 1753 1936 14605333  1020642
     3. Koščak, Jan                 II 1814 1963 14609355  1022368
     4. Šeško, Marijan               I 1688 1776 14605414  1020662
     5. Pečnik, Drago              III      2058 14620120  1020641
     6. Prišenk, Silvo             III      1895 14620146  1020647
     7. Gričnik, Tine              III      1891 14608499  1022445
     8. Šalamon, Ivan               II      1877 14620162  1021676
     9. Fišer, Srečko               BK      1883 14620138  1020644
    10. Žerdin, Albert              IV      1743 14620073  1020768
    11. Pajančič, Mirko             BK      1500 14640180  1043656
    12. Jovanovič, Filip            BK      1500 14640198  1024009

 10. ŠK Črna                   1967.5
     1. Pranjič, Mitja               I 1878 1950 14608090  1090389
     2. Burjak, Zdravko              I 1954 2087 14615096  1090081
     3. Šahinovič, Fikret            I 1826 2022 14615746  1090091
     4. Ipavic, Hubert              II 1788 1849 14628619  1090180
     5. Podlesnik, Ivan             II 1694 1971 14628651  1090367
     6. Planinšek, Branko            I      1926 14637715  1090026
     7. Golob, Drago               III      1886 14621177  1090588
     8. Sonjak, Ciril              III      1818 14621215  1090253
     9. Konečnik, Branko            II      1787 14615312  1090094
    10. Modrej, Jože                II      1775 14615550  1090144
    11. Potočnik, Karel            III      1652 14628660  1090209
    12. Omerovič, Šemso             II      1703 14628643  1090222
    13. Jamnik, Jože                IV      1537 14628627  1090662
    14. Tomše, Peter                BK      1500 14640201  1090878


Arbiter: Boris Perkovič, IA                      

WinEkipni  3.01.02, Lastnik: SD Fram