Šahovske lige 2017

1. članska liga2. članska liga - vzhod2. članska liga - zahod3. članska liga - vzhod3. članska liga - zahod4. članska liga - vzhod4. članska liga - zahod

Izšla je nova verzija WinSvicar-Monarch 4.00.00 (5.7.2017)

3. članska liga - zahod

Organizator: ŠK Komenda in Pogi, d.o.o.

Glavni sodnik: Franc Poglajen

Igralni cas: 90 min + 30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017
Komenda, 10.-26.11.2017

Komenda, 10.-26.11.2017
Lista ekip:

  1. ŠK POSTOJNA               2049.7
     1. Hreščak, Ivana              WM 1923 2101 14613441  1070605
     2. Pridigar, Lovro             II 2040 2108 14612089  1070602
     3. Hajna, Jurij                MK 2066 2127 14607751  1070028
     4. Slejko, Vladimir             I 1913 2004 14610388  1070032
     5. Hajna, Tadej                II 1931 1918 14604850  1070442
     6. Škrbec, Leon                IV 1618 2040 14632756  1070803
     7. Jereb, Lana                III 1678 1952 14624680  1070781
     8. Kaluža, Dominik             BK 1390 1880 14629470  1070799
     9. Hvala, Inja Ajda            IV 1173 1766 14620596  1070758
    10. Vičič, Maks                III 1200 1735 14632764  1052309
    11. Hreščak, Boris              BK      1615 14617056  1070742
    12. Hočevar, Tim                BK      1693 14638738  1070923
    13. Hočevar, Nick               BK      1564 14638126  1070925

  2. ŠK LJUBLJANA DUOL         2123.5
     1. Timagin, Piotr              FM 2322 2445 4137698   1158550
     2. Jeran, Boštjan              MK 2214 2229 14604612  1011503
     3. Peršl, Bojan                MK 2062 2128 14609053  1060007
     4. Šolmajer, Luka              MK 1997 2085 14601630  1010199
     5. Kodela, Marko                I 1960 1936 14602180  1010110
     6. Sadikov, Aleksander          I 1970 1918 14605279  1011419
     7. Sivčevič, Nusret             I 1817 1919 14611287  1013767
     8. Trussevich, Simon           BK 1734 1923 13713051  1016272
     9. Pečnik, Primož              II 1838 1871 14605988  1010408
    10. Jeršič, Aleks               II 1666 1972 73006718  1015749
    11. Pajnhart, Tadej             II 1745 1797 14609037  1011376
    12. Hribar, Andrej               I 1754 1831 14611023  1010303
    13. Žmavc, Mark                III 1698 1740 14634970  1011940
    14. Tanšek, Branko              BK 1621 1566 14637987  1016066
    15. Sfiligoj, Anže              BK      1553 14637979  1016297
    16. Šelih, Mario Carlos         BK      1736 14637901  1016493
    17. Luci, Andrej                BK      1616 14619768  1015595

  3. ŠD RADOVLJICA             1937.3
     1. Anakiev, Dimitar            MK 1999 1977 924679    1150032
     2. Prestrl, Jožef              MK 1892 1907 14601877  1040119
     3. Jovan, Romuald              MK 1914 1792 14602598  1040202
     4. Buha, Drago                 MK 1958 2038 14604191  1040126
     5. Kočevar, Tugomir             I 1876 1960 14607948  1050730
     6. Krivec, Metod                I 1755 1950 14612160  1040322
     7. Torkar, Boris               II 1812 1960 14608170  1041640
     8. Pretnar, Boštjan           III 1752 2051 14614065  1041984

  4. ŠD SIJ ACRONI JESENICE    2141.3
     1. Hasanagič, Alim             MK 2225 2237 14605198  1040793
     2. Hasanagič, Anel             MK 2235 2189 14605791  1041022
     3. Rodman, Franc               MK 2062 2125 14604280  1040030
     4. Železnik, Alojz             MK 2151 2197 14600366  1040026
     5. Jeraj, Zlatko               MK 2027 2037 14601010  1040053
     6. Pazlar, Marko               MK 2069 2063 14604175  1040039
     7. Pavlin, Ivan                MK 1833 1979 14615010  1040034
     8. Ravnik, Franc               MK 1886 2022 14603632  1040037
     9. Halilov, Esad              III      1854 14610957  1040747
    10. Ključanin, Fahrudin          I      1950 14614987  1040218
    11. Cvetkov, Risto              II      1884 14603802  1040336

  5. ŠK DOLENJSKE TOPLICE      2039.0
     1. Luzar, Emil                 MK 2141 2222 14601826  1060005
     2. Pucelj, Jože                MK 2092 2085 14604116  1060008
     3. Muhič, Jure                  I 1867 2053 14620235  1060010
     4. Janko, Roman                II 1895 2110 14620243  1060013
     5. Gorše, Damjan               II 1781 1823 14628880  1060141
     6. Kregulj, Andrej             BK 1680 1941 14633779  1060772
     7. Horvat, Ivana               BK 1135 1613 14633213  1111291
     8. Potočar, Nika               BK 1035 1751 73008044  1062297
     9. Lovrin, Jakob               BK      1642 14637480  1062787

  6. ŠK KOMENDA                2210.5
     1. Debevec, Blaž               MK 2196 2190 14605813  1011756
     2. Gantar, Jan                 MK 2187 2228 14607875  1013862
     3. Kragelj, Igor               FM 2161 2146 14600960  1010018
     4. Šubelj, Jan                 MK 2070 2281 14618583  1015388
     5. Lučovnik, Tilen             MK 2081 2205 14608960  1013810
     6. Marn, Jan                  III 2054 2213 14619245  1015324
     7. Leonardi, Caterina          WM 2007 2133 14601036  1013856
     8. Skok, Boris                 MK 2002 2064 14602172  1010048
     9. Juhant, Igor                MK 1976 1988 14601532  1010508
    10. Ogradi, Gregor               I 1971 2042 14605139  1011734
    11. Markošek, Maj               II 1934 2142 14613476  1014877
    12. Trebušak, Anton             MK 1843 1879 14603063  1010040
    13. Vidmar, Klara               IV 1725 1924 14624753  1015580
    14. Zajc, Jan                   II 1718 1919 14607689  1013408
    15. Kralj, Nejc                 IV 1715 1855 14633620  1016120
    16. Novak, Anže                 II 1657 1729 14628007  1012084
    17. Mazzini, Katarina          III 1615 1857 73006971  1015452
    18. Zidar, Jernej              III 1302 1920 14629585  1015978

  7. ŠK TRZIN                  1998.2
     1. Šivic, Klemen               MK 2058 2104 14603667  1070122
     2. Jukan, Nesib                MK 2007 2007 14608855  1011244
     3. Rojs, Igor                   I 1998 1995 14609100  1013950
     4. Borišek, Anže                I 1895 2077 14608693  1010581
     5. Rijavec, Stane              MK 1881 1976 14610361  1011212
     6. Leben, Dušan                II 1858 1830 14608952  1070546
     7. Bajec, Borut                II 1805 1889 14606755  1010634
     8. Borštnik, Aleš              II 1786 1899 14606780  1014061
     9. Grum, Andrej                II 1781 1873 14606461  1013841
    10. Krupenko, Peter             BK 1631 1917 14637162  1016335
    11. Konvalinka, Kostja          II 1738 1810 14608880  1010538
    12. Troha, Bogomir               I 1736 1875 14610396  1010529
    13. Mlakar, Slavko              II 1707 1775 14609002  1013945
    14. Mihelič, Mitja              II 1701 1826 14606470  1013837
    15. Markič, Vladimir            II 1686 1828 14612410  1015317
    16. Banko, Franci              III 1397 1542 14612550  1011927
    17. Varga, Ivan                III 1265 1505 14609266  1014326

  8. PROST                     1500.0
     1. bye                         BK      1500                  
     2. bye                         BK      1500                  
     3. bye                         BK      1500                  
     4. bye                         BK      1500                  
     5. bye                         BK      1500                  
     6. bye                         BK      1500                  


Arbiter: Poglajen Franc                          

WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Franc Poglajen