Šahovske lige 2017

1. članska liga2. članska liga - vzhod2. članska liga - zahod3. članska liga - vzhod3. članska liga - zahod4. članska liga - vzhod4. članska liga - zahod

Izšla je nova verzija WinSvicar-Monarch 4.00.00 (5.7.2017)

4. članska liga - vzhod

Organizator: ŠD Slovenske Konjice, ŠD Pragersko Gaj in ŠD Destrnik

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min + 30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
III. članska liga vzhod

III. članska liga vzhod
Zgornja Polskava, 30.9.-9.12.2017

Zgornja Polskava, 30.9.-9.12.2017
Lista ekip:

  1. ŠD Lendava                1999.0
     1. Gaber, Jože                 MK 2019 2076 14602393  1080029
     2. Žalig, Kristjan             II 2024 1958 14601150  1080342
     3. Vučko, Jože                 MK 1897 1994 14622165  1080031
     4. Strbad, Franjo               I 1894 1968 14602830  1080038
     5. Baša, Vili                  II 1536 1830 14611864  1080333
     6. Cofek, Milan                II 1654 1882 14611872  1080049
     7. Baša, Drago                 II      1811 14611856  1080332
     8. Vehtersbah, Bela            II      1850 14612020  1080058
     9. Cofek, Vito                 IV      1500 14628368  1081124
    10. Dunjko, Leon               III      1515 14632071  1080214

  2. ŠK Fužinar Hapro Ravne    1976.5
     1. Vrečič, Marko               MK 2096 2088 14605490  1090032
     2. Rotovnik, Franc              I 1909 1934 14602075  1090031
     3. Ferk, Peter                 II 1713 2013 14615185  1090558
     4. Maklin, Jože                II 1706 1871 14615487  1090201
     5. Uršič, Marjan                I 1610 1827 14615940  1090029
     6. Šumer, Oto                 III 1321 1731 14621746  1090282
     7. Lah, Žan                    IV 1231 1714 14618885  1090606
     8. Čepin, Ela                  IV 1118 1636 14629232  1090656
     9. Vukolič, Milan              IV      1766 14621819  1090393

  3. ŠD Slovenske Konjice A    1935.3
     1. Gruden, Marjan              II 1973 1959 14610442  1030055
     2. Florjančič, Rudi            MK 1775 2028 14601346  1020082
     3. Brdnik, Roman               II 1840 1831 14610434  1030052
     4. Šibanc, Bogo                II 1791 1923 14606640  1030060
     5. Rečnik, Gregor               I      2000 14610620  1030104
     6. Marinovič, Ivo              II      1717 14607450  1030736
     7. Marinovič, Marko            BK      1542           1033486
     8. Furman, Denis               BK      1500           1244247
     9. Preložnik, Jure             BK      1500           1034332

  4. ŠD Šentilj pri Velenju    1913.5
     1. Lendero, Peter               I 1972 1997 14606062  1030354
     2. Grm, Ivan                   II 1920 1797 14607050  1030191
     3. Dražnik, Ivan               II 1725 2029 14615479  1030196
     4. Lendero, Ladislav           II 1725 1831 14615479  1030535
     5. Vedenik, Anton              II 1474 1946 14628481  1030292
     6. Leskovšek, Alojz            II 1493 1701 14628503  1033306
     7. Krajnc, Franc              III      1724 14621789  1033966
     8. Zebec, Ignac               III      1659 14607000  1030764
     9. Pompe, Željko               II      1625           1034241
    10. Jelen, Branko               II      1612 14621851  1033964
    11. Miklavžina, Peter          III      1605           1034300

  5. ŠK Malečnik               1914.3
     1. Šoštarič, Denis             IV 1825 2126 14615851  1021499
     2. Tolič, Mato                  I 1916 1933 14604922  1021954
     3. Petre, Janko                 I 1755 1827 14615630  1020236
     4. Gselman, Mirko              MK 1668 1771 14612445  1020283
     5. Šenveter, Jože              II 1500 1735 14615819  1020242
     6. Šenveter, Franc             II 1466 1825 14620723  1020243
     7. Šenveter, Igor              II 1553 1758 14615800  1020372
     8. Jurišič, Vladimir            I      1771 14628678  1020421
     9. Sitar, Andrej               II      1816 14615835  1022235
    10. Vrhovnik, Ivan              II      1794 14620731  1020923
    11. Simonič, Franc              II      1762 14619474  1020241
    12. Horvat, Anton               BK      1547 14620740  1021379

  6. ŠD Pragersko Gaj          1904.5
     1. Milinkovič, Nebojša         MK 1950 1974 14606240  1010514
     2. Babič, Darko                II 1769 2028 14615053  1020278
     3. Rozman, Roman               BK 1628 1849 14622211  1022983
     4. Kitek, Ignac                BK 1578 1767 14615290  1022262
     5. Dvoršak, Milan              BK 1463 1579 14615150  1022287
     6. Lamut, Bojan                BK      1732           1023576
     7. Vidonja, Vlado              BK      1637 14616009  1022263
     8. Košič, Borut                BK      1553 14615339  1022271
     9. Čelan, Jože                 II      1518 14619563  1022261
    10. Leskovar, Adolf             BK      1500 14621690  1022240

  7. ŠD Kamnica                2011.0
     1. Ribič, Marjan                I 2059 2087 14620081  1020024
     2. Žvarc, Tomaž                BK 1753 2005 14616084  1023029
     3. Lorbek, Igor                 I 1779 1996 14622319  1021518
     4. Žvarc, Nik                 III 1315 1956 14617773  1023002
     5. Ramšak, Igor                MK      2057           1020218
     6. Ribič, Alojz                 I      1931 14620154  1021522
     7. Flandija, Zvonko            BK      1911 14625288  1020678
     8. Slanič, Leopold              I      1946           1020026
     9. FERK, ROBERT                BK      1500           1023569
    10. Heričko, Janko              BK      1500 14630478  1023528

  8. DŠR Splavar Brezno Podvel 1898.5
     1. Lorger, Rastko               I 1912 2000 14606070  1031274
     2. Selič, Jernej              III 1685 1938 14615797  1090379
     3. Rakovnik, Marko            III 1444 1801 14615681  1090397
     4. Indest, Zdravko            III 1544 1855 14615231  1020646
     5. Selič, Drago                BK      1500 14615789  1090383
     6. Zavratnik, Jože             BK      1642           1090565
     7. Žvikart, Albin              IV      1712 14622190  1090398

  9. ŠK Slovenec Poljčane      1971.5
     1. Jug, Simon                  MK 2096 2044 14602342  1020212
     2. Pirš, Matjaž                MK 1987 2022 14606941  1020213
     3. Kovačič, Niko               IV      1901 14609509  1021579
     4. Hajnšek, Darko               I      1919 14606364  1020206
     5. Grobin, Blaž               III      1874 14607883  1021281
     6. Jug, Franc                  II      1793 14610264  1020210
     7. Marovt, Nejc                BK      1821 54600944  1022982
     8. Doganjič, Maja              WI      1813 14606208  1020358
     9. Bauman, Vid                 BK      1762 14616807  1023119
    10. Šretl, Vito                 BK      1734 54600936  1022726
    11. Čibri, Lana                 IV      1746 54600952  1023076
    12. Križaj, Manja               IV      1753 14623102  1061806

 10. ŠD Ptuj - mladi           1840.5
     1. Kralj, Nika                 WI 1602 1952 14616696  1023112
     2. Skok, Amalija               BK 1471 1861 54600600  1023058
     3. Murko, Tadej                IV 1467 1873 14625059  1023485
     4. Vidovič, Bojan             III 1474 1676 14610060  1022155
     5. Kralj, Tomaž                II      1807           1020908

 11. ŠK Impol Slovenska Bistri 1952.0
     1. Svenšek, Marijan            MK 2009 2054 14607212  1020148
     2. Lešnik, Maks                 I 1875 1960 14609517  1020149
     3. Lugarič Kotnik, Liam        BK 1054 1794 14635852  1023858
     4. Podvršnik, Branko            I      2000           1020151
     5. Košir, Dejan                II      1912 14610272  1021141
     6. Burič, Nikola                I      1877 14625261  1020150
     7. Detiček, Dušan              BK      1795 14625300  1022985
     8. Jerovšek, Jožef             BK      1585 14619636  1022255
     9. Podvršnik, Luka             BK      1795 14634635  1023515
    10. Veber, Kolja Tito           BK      1683 14638045  1023861
    11. Sep, Matic                  BK      1721 14638380  1023863
    12. Rup, Aljaž                  BK      1655 14631920  1023516

 12. ŽŠK Maribor 4             1780.5
     1. Drevenšek, Miran            BK 1790 1682 14637707  1020889
     2. Roškar, Nikolina            BK 1362 1819 14627442  1023551
     3. Menciger-Kocbe, Nino        BK 1285 1830 14636689  1023929
     4. Drevenšek, Doroteja         BK 1270 1791 14635283  1023852
     5. Červek Roškari, Erik        BK 1222 1822 14634414  1023737
     6. Javornik, Nik               BK 1179 1763 14636549  1023741
     7. Strniša, Blaž               BK 1175 1811 14634708  1023756
     8. Drevenšek, Gašper           BK 1166 1704 14635801  1023853
     9. Čurič, Enej                 IV 1123 1700 14634015  1023592
    10. Centrih, Aleks              BK      1791 14638231  1023920
    11. Blažič, Gal                 BK      1688           1023616
    12. Varga, Tomaž                BK      1649           1023764

 13. ŠD Slovenske Konjice B    1714.0
     1. Marguč, Franc               II 1847 1820 14602512  1030058
     2. Košak, Marjan               II 1790 1809 14607972  1030057
     3. Kodrič, Franc               IV      1727 14611910  1033905
     4. Mezner, Ernest              BK      1500 14621738  1033752
     5. Janžič, Branko              II      1881 14607921  1030062
     6. Ratajc, Darko               BK      1532 14619440  1033398
     7. Vuherer, Uroš               BK      1500           1012477
     8. Vuherer, Matjaž             BK      1500           1019536
     9. Švab, Robi                  II      1677           1030066

 14. ŠK Šoštanj                1817.0
     1. Kovač, Ivan                 II 1775 1883 14615347  1030306
     2. Šabec, Drago                II 1678 1783 14621363  1033393
     3. Huskič, Mehmed              II      1840 14615215  1030176
     4. Šumnik, Drago-Luka          II      1762 14615894  1030300
     5. Pečečnik, Bojan             II      1833 14615592  1030177
     6. Rupnik, Gregor              II      1748 14619504  1030173
     7. Anclin, Rudolf              BK      1619 14621339  1033339
     8. Kovač, Marjan               IV      1500           1010806
     9. Ros, Robert                 BK      1500 14635020  1034113
    10. Pešec, Sebastijan          III      1500 14621347  1033809

 15. ŠD Fram 2                 1904.5
     1. Gabrijan, Timotej           II 1523 1953 14624559  1022996
     2. Štern, Urban                II 1666 1963 14625148  1023369
     3. Toplišek, Maj               BK 1243 1799 14626144  1023370
     4. Mejal, Davorin               I      1903 14615541  1020449
     5. Velec, Jože                  I      2030 14606844  1020452
     6. Perkovič, Boris              I      1978 14611384  1020023
     7. Brezner, Franci            III      1759           1021661
     8. Ježovnik, Mojca            WII      1550 14629089  1020911
     9. Gojkovič, Vito              BK      1748 14625695  1023367
    10. Ogorevc, Jakob              IV      1768 14625997  1023454
    11. Bjelan, Nenad               BK      1557           1023571
    12. Grindl, Danijel            III      1730 14625369  1022428

 16. ŠD Ponikva                1776.8
     1. Harinski, Vinko              I 1719 1831 14604957  1030133
     2. Vengušt, Marjan             II 1560 1777 14602555  1030208
     3. Kumberger, Anton            II      1850 14620758  1030135
     4. Pevnik, Konrad              BK      1649 14621843  1034111
     5. Hribernik, Ivan             BK      1521 14620820  1033797
     6. Bevc, Aleš                  BK      1500           1034141
     7. Romih, Viktor               BK      1523 14628406  1033796

 17. ŠD Radenska Pomgrad 4     1716.8
     1. Žižek, Rene                 II 1301 1805 73006270  1090645
     2. Lenček-Kranjec, Joži        BK 1247 1538 14634449  1081261
     3. Lenček Kranjec, Dani        BK 1237 1699 14636123  1081272
     4. Kovač, Mak                 III 1198 1825 14629488  1081139
     5. Pintarič, Maj              III 1076 1791 14627957  1090647
     6. Kumin, Jure                III      1722 14634341  1081202
     7. Golob, Tine                 BK      1561           1081197
     8. Kumin, Eva                  BK      1500 14636271  1081270

 18. ŠD Radenska Pomgrad 5     1780.3
     1. Pečnik, Maj                 BK 1390 1775 14625202  1080928
     2. Lukač, Alina               WII 1212 1764 73001015  1081060
     3. Lukač, Ema                 III 1143 1759 14629674  1081136
     4. Kastelic, Amadej           III 1207 1823 14627949  1090648
     5. Kološa Kušej, Vita         III 1025 1705 14628066  1081131
     6. Kološa Kušej, Jena          BK      1582 14628074  1081132
     7. Cigut, Matjaž               BK      1500           1080517
     8. Škof, Samo                  IV      1500 14638150  1081283

 19. ŠK Slovenj Gradec         1784.0
     1. Vaupot, Luka               III 1537 1913 14627671  1090649
     2. Vaupot, Maks                IV 1188 1770 14630249  1090669
     3. Stražišnik, Alja            BK 1188 1698 14635364  1090685
     4. Stražišnik, Enej            BK      1755 14639610  1090686
     5. Navotnik, Roman            III      1749 14606119  1090285
     6. Vaupot, Danijel             BK      1661 14631946  1090671
     7. Vaupot, Eliza               BK      1638 14632837  1090682

 20. ŠD Destrnik II            1753.3
     1. Vaupotič, Roman            III 1714 1805 14615959  1022166
     2. Toplak, Stanislav            I      1944 14621762  1021642
     3. Kramberger, Vladko         III      1657 14615410  1022165
     4. Petrič, Milan               BK      1607 14619547  1022164
     5. Krajnc, David               BK      1682 14622548  1022301
     6. Holc, Jože                  BK      1520 14621860  1022742
     7. Arnuš, Aleksander           BK      1524 14622424  1022238
     8. Kramberger, Janez           BK      1500           1024034

 21. KOŠK Dravograd            1671.8
     1. Jevšnik, Tone               II 1558 1736 14615240  1090040
     2. Sekolovnik, Janez           IV      1662 14615770  1090600
     3. Novak, Štefan              III      1693 14615584  1090243
     4. Šegovc, Janko               BK      1596 14622017  1090629
     5. Fajmut, Mirko               IV      1630 14615169  1090249
     6. Štelcer, Blaž               BK      1500 14638169  1090863
     7. Fijavž, Larisa              BK      1500           1090871
     8. Ločičnik, Matic             BK      1500           1090870
     9. Rožič, Aleks                BK      1500           1090876
    10. Parič, Ajdin                BK      1500           1090869
    11. Gorenšek, Lucija            BK      1500           1090874

 22. ŠD Muta                   2023.5
     1. Kokošinek, Ervin             I      2003 14610507  1090172
     2. Harnik, Ivan                 I      2062 14610469  1090173
     3. Supančič, Gorazd            MK      1999 14610663  1090013
     4. Mrakič, Tone                II      2030 14610604  1090175
     5. Urnaut, Franjo               I      1951 14610698  1090053
     6. Ravnjak, Branko             II      1850 14621975  1090174
     7. Poklinek, Marjan            II      1850           1090179
     8. Topler, Branko              BK      1526 14622254  1090413
     9. Poklinek, Zmago             BK      1546           1090309
    10. Kraser, Franc               BK      1500           1090897
    11. Markač, Mirko               BK      1500           1090898
    12. Urnaut, Stanislava          BK      1500           1090899

 23. ŠD Kamnica 1              1609.0
     1. Kumer, Franc                II      1764 14615460  1020255
     2. Kurnik, Miha                BK      1530           1023210
     3. Ramšak, Denis               BK      1642           1022481
     4. Ačanski, Milenko            BK      1500           1023917
     5. Ribič, Kim                  BK      1656 14628244  1023009
     6. Ribič, Tina                 BK      1546 14620197  1022733
     7. Robič, David                BK      1520           1021914
     8. Tivadar, Marcel             BK      1500           1022698
     9. Brus, Mai                   BK      1614           1023609
    10. Ribič, Rok                  BK      1547           1023008
    11. Godina, David               BK      1665 14629992  1023566
    12. Ačanski, Marko              BK      1500           1023918

 24. PROST                     1500.0
     1. bye                                                       
     2. bye                                                       
     3. bye                                                       
     4. bye                                                       


Arbiter: Miran Klavž                             

WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Miran Klavz