www.sahist.si | Šahovski forum

Ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 12 let

Murska Sobota, 7.10.2018

FantjeDekletaKamera

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Ekipno državno prvenstvo za fante do 12 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 10 min +5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno DP - F12

Ekipno DP - F12
Murska Sobota, 7.10.2018

Murska Sobota, 7.10.2018
Lista ekip:

  1. ŠK Nova Gorica            1978.7
     1. Herega, Nejc                II 1621 2029 14634058  1052288
     2. Gregorič, Andraž            II 1551 1998 14629461  1052201
     3. Vičič, Mark                 BK 1490 1909 14632772  1052203
     4. Lužnik Robba, Jaka          BK 1191 1709 14628201  1052205
     5. Likar, Benjamin             BK 1041 1679 14632748  1052293
     6. Tesič, Boris                BK      1449 14641330  1052649
     7. Lapajne Melink, Jakob       BK      1591 14641208  1052475
     8. Lisjak, Matic               BK      1500 14641194  1052652

  2. ŠD Mengeš-Trzin           2006.3
     1. Mihelič, Vesna              WI 1657 2089 14625520  1015820
     2. Paternoster, Janez          II 1443 2016 14629542  1015783
     3. Tisaj, Tilen                II 1122 1914 14637944  1016486

  3. ŠK Postojna 1             1916.7
     1. Škrbec, Leon                II 1551 2037 14632756  1070803
     2. Kaluža, Dominik             II 1322 1906 14629470  1070799
     3. Vičič, Maks                 II 1229 1807 14632764  1052309

  4. ŠK Ljubljana              1955.7
     1. Jeršič, Aleks               II 1553 1909 73006718  1015749
     2. Guid, Taja                  WI 1259 1968 73009768  1016159
     3. Lavrenčič, Matic            II 1210 1990 14637847  1016422
     4. Marinč, Primož              II 1144 1888 14633043  1016174
     5. Lazareva, Yelizaveta       III 1081 1497 14637588  1158591
     6. Despotovič, Pavle          III      1809 14638703  1016559

  5. Celjski ŠK                1844.7
     1. Nareks, Matic                I 1444 2081 14629526  1034190
     2. Drama, Tilen               III 1275 1765 14633230  1034244
     3. Kotnik, Filip               IV 1037 1688 14640724  1034291

  6. ŠK Komenda                1846.7
     1. Zidar, Jernej               II 1359 1837 14629585  1015978
     2. Perme, Martin               II 1207 1881 14635488  1016319
     3. Markošek, Bine              II 1143 1822 14634619  1016176
     4. Žličar, Jure                II 1181 1868 14633124  1016178
     5. Cimperman, Teo              II 1210 1836 14635500  1016299
     6. Djokič, Pavle              III 1133 1828 14633647  1015971
     7. Perme, Stanko               IV      1568 14639645  1016527
     8. Prevc, Urban                BK      1657 14637910  1016554
     9. Perme, Lojze                BK      1272 14642204  1019586

  7. ŽŠK Maribor               1831.7
     1. Javornik, Nik               II 1277 1906 14636549  1023741
     2. Drevenšek, Gašper           II 1231 1703 14635801  1023853
     3. Centrih, Aleks              II 1116 1886 14638231  1023920
     4. Čurič, Enej                III 1200 1750 14634015  1023592

  8. ŠK Postojna 2             1642.3
     1. Hočevar, Tim                II 1229 1860 14638738  1070923
     2. Hočevar, Nick              III 1122 1559 14638126  1070925
     3. Jenček, Gašper              IV 1183 1508 14639378  1070937

  9. ŠD Radenska Pomgrad 1     1704.7
     1. Kovač, Mak                  II 1189 1774 14629488  1081139
     2. Lukač, Ema                 III 1154 1647 14629674  1081136
     3. Kumin, Jure                III 1177 1693 14634341  1081202
     4. Mohar, Tian                 BK      1047           1081309

 10. ŠK Triglav Krško          1752.0
     1. Kodrič Plevnik, Kristjan   III 1221 1693 14633019  1111304
     2. Radej, Filip               III 1106 1780 73008559  1111270
     3. Glas, Bruno                 II 1118 1783 14635810  1111330
     4. Molan, Lamir                BK      1638 14635879  1111326
     5. Mižigoj, Alexey            III      1637 14638061  1111366

 11. ŠD Kočevje Inotherm       1704.0
     1. Jalovec, Igor               II 1170 1875 14634597  1062610
     2. Polajnar, Lev              III 1157 1614 14637499  1062796
     3. Repar, Domen                IV 1087 1623 14640708  1062992
     4. Krizmanič, Maj              IV      1673 14641097  1062979

 12. ŠK Impol Slovenska Bistri 1828.0
     1. Lugarič Kotnik, Liam        II 1092 1890 14635852  1023858
     2. Veber, Kolja Tito           II 1066 1875 14638045  1023861
     3. Sep, Matic                 III 1089 1719 14638380  1023863

 13. ŠD KRKA 1 Novo mesto      1722.3
     1. Fink, Maj                  III 1116 1671 14631555  1062409
     2. Bevc Taraniš, Tin           II 1105 1770 14640210  1062831
     3. Cesar, Jakob                BK      1726 14638436  1062873
     4. Povh, Tomaž                 BK 1049 1736 14633086  1062635

 14. ŠS TZ Prevodi Dvojka      1785.7
     1. Markun, Ožbej               IV 1115 1754 14641348  1043658
     2. Šlibar, Miha                IV 1042 1822 14637090  1042268
     3. Šlibar, Luka                IV 1042 1781 14637103  1042267
     4. Demšar, Maks                IV      1697           1042220

 15. ŠK SLOVENEC Poljčane      1585.3
     1. Pivec, Žak                 III 1148 1744 14630109  1023721
     2. Šega, Jošt                  BK      1466 14638606  1023977
     3. Hribernik, Jernej           IV      1546 14640996  1024080
     4. Šabec, Jakob                BK      1501 14638592  1023985

 16. ŠD KRKA 2 Novo mesto      1583.3
     1. Pavičevič, Aleksa           BK      1596 14642905  1062630
     2. Celič, Gašper               IV 1077 1617 14632934  1062654
     3. Šumak, Klemen               BK      1537 14640260  1062735
     4. Knoll, Marko                BK      1631 14633132  1062467

 17. ŠD Čaven                  1556.7
     1. Kante, Enej                III      1624 14638339  1052534
     2. Pavlin, Leopold             BK      1546 14638118  1052490
     3. Rener, Tilen                BK      1500           1052589

 18. ŠD Radenska-Ljutomer      1426.0
     1. Stolnik, Alen               BK      1670 14636085  1081207
     2. Cajnko, Gal                 BK      1501           1081297
     3. Rajh, Tai                   BK      1107           1081311
     4. Škof, Samo                  IV      1445 14638150  1081283


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si