www.sahist.si | Šahovski forum

Ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 12 let

Murska Sobota, 7.10.2018

FantjeDekletaKamera

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Ekipno državno prvenstvo za fante do 12 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 10 min +5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno DP - F12

Ekipno DP - F12
Murska Sobota, 7.10.2018

                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠK Nova Gorica             1978.7                                16  218.0   22.0  140.5
       (W 9    3)(B10    3)(W 5    3)(B 3    1)(W 4    2)(B 2  2.5)(W 6    2)
       (B 8    3)(W11  2.5)
     1. Herega, Nejc       1621 2029 + 9. 1 +10. 1 + 5. 1 - 3. 1 - 4. 1 = 2. 1 - 6. 1 + 8. 1 =11. 1  5.0/9  -1.22
     2. Gregorič, Andraž   1551 1998 + 9. 2 +10. 2 + 5. 2 + 3. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 6. 2 + 8. 3 +11. 2  9.0/9   2.57
     3. Vičič, Mark        1490 1909 + 9. 3 +10. 3 + 5. 3 - 3. 3 + 4. 3 + 2. 3 + 6. 3 + 8. 5 +11. 3  8.0/9   1.84
     4. Lužnik Robba, Jaka 1191 1709                                                                 0.0/0
     5. Likar, Benjamin    1041 1679                                                                 0.0/0
     6. Tesič, Boris          0 1449                                                                 0.0/0
     7. Lapajne Melink, Ja    0 1591                                                                 0.0/0
     8. Lisjak, Matic         0 1500                                                                 0.0/0
  2. ŠK Postojna 1              1916.7                                14  186.0   18.5  143.0
       (W15    2)(B 6    3)(W 4  1.5)(B 8  1.5)(W 3    2)(W 1  0.5)(B 7    3)
       (B 5    2)(W10    3)
     1. Škrbec, Leon       1551 2037 =15. 1 + 6. 1 = 4. 1 = 8. 1 + 3. 1 = 1. 1 + 7. 1 + 5. 1 +10. 1  7.0/9   0.86
     2. Kaluža, Dominik    1322 1906 =15. 2 + 6. 2 - 4. 2 - 8. 3 + 3. 2 - 1. 2 + 7. 2 + 5. 2 +10. 2  5.5/9   0.24
     3. Vičič, Maks        1229 1807 +15. 3 + 6. 3 + 4. 3 + 8. 5 - 3. 3 - 1. 3 + 7. 3 - 5. 3 +10. 4  6.0/9   0.63
  3. ŽŠK Maribor                1831.7                                14  184.0   19.0  140.0
       (W17    3)(B 4  1.5)(B 7    3)(W 1    2)(B 2    1)(W 5    3)(B 9    2)
       (W12    2)(W 8  1.5)
     1. Javornik, Nik      1277 1906 +17. 1 = 4. 1 + 7. 1 + 1. 1 - 2. 1 + 5. 1 + 9. 1 -12. 1 - 8. 1  5.5/9   1.09
     2. Drevenšek, Gašper  1231 1703 +17. 2 - 4. 2 + 7. 2 - 1. 2 - 2. 2 + 5. 2 + 9. 2 +12. 2 = 8. 3  5.5/9   2.76
     3. Centrih, Aleks     1116 1886 +17. 3 + 4. 3 + 7. 3 + 1. 3 + 2. 3 + 5. 3 - 9. 3 +12. 3 + 8. 5  8.0/9   1.93
     4. Čurič, Enej        1200 1750                                                                 0.0/0
  4. ŠD Mengeš-Trzin            2006.3                                12  184.0   19.5  146.0
       (B11    3)(W 3  1.5)(B 2  1.5)(W 7    3)(B 1    1)(W12  2.5)(B 5    1)
       (W 9    3)(B13    3)
     1. Mihelič, Vesna     1657 2089 +11. 1 = 3. 1 = 2. 1 + 7. 1 + 1. 1 +12. 1 + 5. 1 + 9. 1 +13. 1  8.0/9   1.42
     2. Paternoster, Janez 1443 2016 +11. 2 + 3. 2 + 2. 2 + 7. 2 - 1. 2 =12. 2 - 5. 2 + 9. 2 +13. 2  6.5/9  -0.25
     3. Tisaj, Tilen       1122 1914 +11. 3 - 3. 3 - 2. 3 + 7. 3 - 1. 3 +12. 3 - 5. 3 + 9. 3 +13. 3  5.0/9  -1.14
  5. ŠK Komenda                 1846.7                                12  124.0   16.0  138.0
       (B16    3)(W13    2)(B 1    0)(W11    3)(B10    3)(B 3    0)(W 4    2)
       (W 2    1)(B12    2)
     1. Zidar, Jernej      1359 1837 +16. 1 +13. 1 - 1. 1 +11. 1 +10. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 2. 1 -12. 1  4.0/9   0.33
     2. Perme, Martin      1207 1881 +16. 2 -13. 2 - 1. 2 +11. 2 +10. 2 - 3. 2 + 4. 2 - 2. 2 +12. 2  5.0/9  -0.70
     3. Markošek, Bine     1143 1822 +16. 3 +13. 3 - 1. 3 +11. 3 +10. 3 - 3. 3 + 4. 3 + 2. 3 +12. 3  7.0/9   1.75
     4. Žličar, Jure       1181 1868                                                                 0.0/0
     5. Cimperman, Teo     1210 1836                                                                 0.0/0
     6. Djokič, Pavle      1133 1828                                                                 0.0/0
     7. Perme, Stanko         0 1568                                                                 0.0/0
     8. Prevc, Urban          0 1657                                                                 0.0/0
     9. Perme, Lojze          0 1272                                                                 0.0/0
  6. ŠS TZ Prevodi Dvojka       1785.7                                11  100.5   15.5  117.0
       (B12    2)(W 2    0)(B16    3)(B10  1.5)(W 8    2)(W 9    1)(B 1    1)
       (W14    2)(B18    3)
     1. Markun, Ožbej      1115 1754 -12. 1 - 2. 1 +16. 1 +10. 1 - 8. 1 + 9. 1 + 1. 1 +14. 1 +18. 1  6.0/9   2.36
     2. Šlibar, Miha       1042 1822 +12. 2 - 2. 2 +16. 2 -10. 2 + 8. 3 - 9. 2 - 1. 2 -14. 2 +18. 2  4.0/9  -1.32
     3. Šlibar, Luka       1042 1781 +12. 3 - 2. 3 +16. 3 =10. 4 + 8. 5 - 9. 3 - 1. 3 +14. 3 +18. 3  5.5/9  -0.69
     4. Demšar, Maks          0 1697                                                                 0.0/0
  7. ŠK Impol Slovenska Bistri  1828.0                                11   76.5   15.0  114.0
       (W 8    2)(B15  2.5)(W 3    0)(B 4    0)(B11  1.5)(W14    3)(W 2    0)
       (B16    3)(W17    3)
     1. Lugarič Kotnik, Li 1092 1890 + 8. 1 =15. 1 - 3. 1 - 4. 1 +11. 1 +14. 1 - 2. 1 +16. 1 +17. 1  5.5/9   0.58
     2. Veber, Kolja Tito  1066 1875 - 8. 3 +15. 2 - 3. 2 - 4. 2 =11. 2 +14. 2 - 2. 2 +16. 2 +17. 2  4.5/9  -1.65
     3. Sep, Matic         1089 1719 + 8. 5 +15. 3 - 3. 3 - 4. 3 -11. 3 +14. 3 - 2. 3 +16. 3 +17. 3  5.0/9  -0.34
  8. ŠK Ljubljana               1955.7                                10  116.0   13.0  143.5
       (B 7    1)(W12    2)(B13    2)(W 2  1.5)(B 6    1)(W11    2)(B10    2)
       (W 1    0)(B 3  1.5)
     1. Jeršič, Aleks      1553 1909 - 7. 1 -12. 1 +13. 1 = 2. 1 + 6. 1 +11. 1 -10. 1 - 1. 1 + 3. 1  4.5/9  -0.21
     2. Guid, Taja         1259 1968                                                                 0.0/0
     3. Lavrenčič, Matic   1210 1990 + 7. 2 +12. 2 +13. 2 + 2. 2 - 6. 2 +11. 2 +10. 2 - 1. 2 = 3. 2  6.5/9  -0.18
     4. Marinč, Primož     1144 1888                                                                 0.0/0
     5. Lazareva, Yelizave 1081 1497 - 7. 3 +12. 3 -13. 3 - 2. 3 - 6. 3 -11. 3 +10. 3 - 1. 3 - 3. 3  2.0/9   0.27
     6. Despotovič, Pavle     0 1809                                                                 0.0/0
  9. ŠK Triglav Krško           1752.0                                10   82.0   14.5  119.5
       (B 1    0)(W18    3)(W10    1)(B16    3)(W14  2.5)(B 6    2)(W 3    1)
       (B 4    0)(W15    2)
     1. Kodrič Plevnik, Kr 1221 1693 - 1. 1 +18. 1 -10. 1 +16. 1 +14. 1 - 6. 1 - 3. 1 - 4. 1 -15. 1  3.0/9  -0.11
     2. Radej, Filip       1106 1780 - 1. 2 +18. 2 -10. 2 +16. 2 =14. 2 + 6. 2 - 3. 2 - 4. 2 +15. 2  4.5/9  -0.85
     3. Glas, Bruno        1118 1783 - 1. 3 +18. 3 +10. 3 +16. 3 +14. 3 + 6. 3 + 3. 3 - 4. 3 +15. 3  7.0/9   1.51
     4. Molan, Lamir          0 1638                                                                 0.0/0
     5. Mižigoj, Alexey       0 1637                                                                 0.0/0
 10. ŠD Radenska Pomgrad 1      1704.7                                 9   74.5   12.5  127.5
       (B18    3)(W 1    0)(B 9    2)(W 6  1.5)(W 5    0)(B13    2)(W 8    1)
       (B15    3)(B 2    0)
     1. Kovač, Mak         1189 1774 +18. 1 - 1. 1 + 9. 1 - 6. 1 - 5. 1 -13. 1 + 8. 1 +15. 1 - 2. 1  4.0/9   0.10
     2. Lukač, Ema         1154 1647 +18. 2 - 1. 2 + 9. 2 + 6. 2 - 5. 2 +13. 2 - 8. 3 +15. 2 - 2. 2  5.0/9   2.14
     3. Kumin, Jure        1177 1693 +18. 3 - 1. 3 - 9. 3        - 5. 3        - 8. 5                1.0/5  -1.60
     4. Mohar, Tian           0 1047                      = 6. 3        +13. 3        +15. 3 - 2. 3  2.5/4   2.18
 11. ŠD Kočevje Inotherm        1704.0                                 9   65.5   12.0  111.5
       (W 4    0)(B14    2)(W17    3)(B 5    0)(W 7  1.5)(B 8    1)(B16    2)
       (W18    2)(B 1  0.5)
     1. Jalovec, Igor      1170 1875 - 4. 1 +14. 1 +17. 1 - 5. 1 - 7. 1 - 8. 1 -16. 1 +18. 1 = 1. 1  3.5/9  -1.59
     2. Polajnar, Lev      1157 1614 - 4. 2 +14. 2 +17. 2 - 5. 2 = 7. 2 - 8. 3 +16. 2 +18. 3 - 1. 2  4.5/9   1.17
     3. Repar, Domen       1087 1623 - 4. 3 -14. 3 +17. 3 - 5. 3 + 7. 3 + 8. 5 +16. 3 -18. 4 - 1. 3  4.0/9  -0.22
     4. Krizmanič, Maj        0 1673                                                                 0.0/0
 12. Celjski ŠK                 1844.7                                 8   94.0   16.0  117.5
       (W 6    1)(B 8    1)(W15    3)(B13  2.5)(W16    3)(B 4  0.5)(W17    3)
       (B 3    1)(W 5    1)
     1. Nareks, Matic      1444 2081 + 6. 1 + 8. 1 +15. 1 +13. 1 +16. 1 - 4. 1 +17. 1 + 3. 1 + 5. 1  8.0/9   0.88
     2. Drama, Tilen       1275 1765 - 6. 2 - 8. 3 +15. 2 =13. 2 +16. 2 = 4. 2 +17. 2 - 3. 2 - 5. 2  4.0/9  -0.64
     3. Kotnik, Filip      1037 1688 - 6. 3 - 8. 5 +15. 3 +13. 3 +16. 3 - 4. 3 +17. 3 - 3. 3 - 5. 3  4.0/9  -0.51
 13. ŠD KRKA 1 Novo mesto       1722.3                                 8   73.0   13.0  108.0
       (W14    3)(B 5    1)(W 8    1)(W12  0.5)(B15    2)(W10    1)(B18  2.5)
       (B17    2)(W 4    0)
     1. Fink, Maj          1116 1671 +14. 1 - 5. 1 - 8. 1 -12. 1 -15. 1 +10. 1 +18. 1 -17. 1 - 4. 1  3.0/9   0.08
     2. Bevc Taraniš, Tin  1105 1770 +14. 2 + 5. 2 - 8. 3 =12. 2 +15. 2 -10. 2 +18. 2 +17. 2 - 4. 2  5.5/9   0.48
     3. Cesar, Jakob          0 1726 +14. 3 - 5. 3 + 8. 5 -12. 3 +15. 3 -10. 4 =18. 3 +17. 3 - 4. 3  4.5/9  -1.63
     4. Povh, Tomaž        1049 1736                                                                 0.0/0
 14. ŠD KRKA 2 Novo mesto       1583.3                                 8   45.0   10.5   96.0
       (B13    0)(W11    1)(B18    2)(W17    2)(B 9  0.5)(B 7    0)(W15    2)
       (B 6    1)(W16    2)
     1. Pavičevič, Aleksa     0 1596 -13. 1 -11. 1 -18. 1 -17. 1 - 9. 1 - 7. 1 -15. 1 - 6. 1 -16. 1  0.0/9  -2.71
     2. Celič, Gašper      1077 1617 -13. 2 -11. 2 +18. 2 +17. 2 = 9. 2 - 7. 2 +15. 2 + 6. 2 +16. 2  5.5/9   1.46
     3. Šumak, Klemen         0 1537 -13. 3 +11. 3 +18. 4 +17. 3 - 9. 3 - 7. 3 +15. 3 - 6. 3 +16. 3  5.0/9   1.51
     4. Knoll, Marko          0 1631                                                                 0.0/0
 15. ŠK Postojna 2              1642.3                                 4   54.5   10.5  110.0
       (B 2    1)(W 7  0.5)(B12    0)(W18    3)(W13    1)(B17    3)(B14    1)
       (W10    0)(B 9    1)
     1. Hočevar, Tim       1229 1860 = 2. 1 = 7. 1 -12. 1 +18. 1 +13. 1 +17. 1 +14. 1 -10. 1 + 9. 1  6.0/9   0.59
     2. Hočevar, Nick      1122 1559 = 2. 2 - 7. 2 -12. 2 +18. 3 -13. 2 +17. 2 -14. 2 -10. 2 - 9. 2  2.5/9  -0.67
     3. Jenček, Gašper     1183 1508 - 2. 3 - 7. 3 -12. 3 +18. 4 -13. 3 +17. 3 -14. 3 -10. 4 - 9. 3  2.0/9  -1.51
 16. ŠK SLOVENEC Poljčane       1585.3                                 3   21.5    5.5  109.5
       (W 5    0)(B17  1.5)(W 6    0)(W 9    0)(B12    0)(B18    2)(W11    1)
       (W 7    0)(B14    1)
     1. Pivec, Žak         1148 1744 - 5. 1 -17. 1 - 6. 1 - 9. 1 -12. 1 +18. 1 +11. 1 - 7. 1 +14. 1  3.0/9  -1.13
     2. Šega, Jošt            0 1466 - 5. 2 +17. 2 - 6. 2 - 9. 2 -12. 2 +18. 2 -11. 2 - 7. 2 -14. 2  2.0/9  -0.00
     3. Hribernik, Jernej     0 1546 - 5. 3 =17. 3 - 6. 3 - 9. 3 -12. 3 -18. 3 -11. 3 - 7. 3 -14. 3  0.5/9  -3.04
     4. Šabec, Jakob          0 1501                                                                 0.0/0
 17. ŠD Čaven                   1556.7                                 3   20.5    5.5  106.0
       (B 3    0)(W16  1.5)(B11    0)(B14    1)(W18    2)(W15    0)(B12    0)
       (W13    1)(B 7    0)
     1. Kante, Enej           0 1624 - 3. 1 +16. 1 -11. 1 +14. 1 +18. 1 -15. 1 -12. 1 +13. 1 - 7. 1  4.0/9   1.44
     2. Pavlin, Leopold       0 1546 - 3. 2 -16. 2 -11. 2 -14. 2 -18. 2 -15. 2 -12. 2 -13. 2 - 7. 2  0.0/9  -3.31
     3. Rener, Tilen          0 1500 - 3. 3 =16. 3 -11. 3 -14. 3 +18. 3 -15. 3 -12. 3 -13. 3 - 7. 3  1.5/9  -1.91
 18. ŠD Radenska-Ljutomer       1426.0                                 0   24.0    4.5   99.5
       (W10    0)(B 9    0)(W14    1)(B15    0)(B17    1)(W16    1)(W13  0.5)
       (B11    1)(W 6    0)
     1. Stolnik, Alen         0 1670 -10. 1 - 9. 1 +14. 1 -15. 1 -17. 1 -16. 1 -13. 1 -11. 1 - 6. 1  1.0/9  -2.76
     2. Cajnko, Gal           0 1501 -10. 2 - 9. 2 -14. 2        +17. 2 -16. 2 -13. 2        - 6. 2  1.0/7  -1.09
     3. Rajh, Tai             0 1107 -10. 3 - 9. 3        -15. 2 -17. 3 +16. 3 =13. 3 -11. 2 - 6. 3  1.5/8   0.86
     4. Škof, Samo            0 1445               -14. 3 -15. 3                      +11. 3         1.0/3  -0.05

Ekipno DP - F12
Murska Sobota, 7.10.2018

                                     MT  T  MTB
  1. ŠK Nova Gorica                                             16  218.0   22.0  140.5
  2. ŠK Postojna 1                                              14  186.0   18.5  143.0
  3. ŽŠK Maribor                                                14  184.0   19.0  140.0
  4. ŠD Mengeš-Trzin                                            12  184.0   19.5  146.0
  5. ŠK Komenda                                                 12  124.0   16.0  138.0
  6. ŠS TZ Prevodi Dvojka                                       11  100.5   15.5  117.0
  7. ŠK Impol Slovenska Bistri                                  11   76.5   15.0  114.0
  8. ŠK Ljubljana                                               10  116.0   13.0  143.5
  9. ŠK Triglav Krško                                           10   82.0   14.5  119.5
 10. ŠD Radenska Pomgrad 1                                       9   74.5   12.5  127.5
 11. ŠD Kočevje Inotherm                                         9   65.5   12.0  111.5
 12. Celjski ŠK                                                  8   94.0   16.0  117.5
 13. ŠD KRKA 1 Novo mesto                                        8   73.0   13.0  108.0
 14. ŠD KRKA 2 Novo mesto                                        8   45.0   10.5   96.0
 15. ŠK Postojna 2                                               4   54.5   10.5  110.0
 16. ŠK SLOVENEC Poljčane                                        3   21.5    5.5  109.5
 17. ŠD Čaven                                                    3   20.5    5.5  106.0
 18. ŠD Radenska-Ljutomer                                        0   24.0    4.5   99.5

Arbiter: Ana Srebrnič
Tempo: 10 min +5 s/pot.