www.sahist.si | Šahovski forum
Prijave

Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2018/19

Ljubljana, 29.11.2018

Univerzitetno DP v šahu 2018/19Univerzitetno DP v šahu 2018/19 - Amaterji

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2018/19

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 3 min +2 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: November 29 2018 20:17:47.

Univerzitetno DP 2018/2019

Univerzitetno DP 2018/2019
Ljubljana, 29.11.2020

Rezultati 11. kola
18.5Skuhala,Jernej(3)1/2 (8)Lučovnik,Tilen6.5
28 Markoja,Boris(1)1:0 (9)Mejak,Severin7
37 Orehek,Špela(15)0:1 (2)Tomazini,Žan6.5
46.5Skuhala,Luka(4)1/2 (7)Unuk,Laura6
56 Janželj,Lara(10)0:1 (6)Tomazini,Aljoša6.5
66 Riccobon,Elia(21)0:1 (11)Zirkelbach,Maj6
76 Markočič,Tine(14)0:1 (23)Zagoršek,David6
85.5Mejak,George(12)0:1 (41)Čretnik,Urban5.5
95.5Grosar,Gari(19)0:1 (17)Vidic,Teja5.5
105 Drnovšek,Gal(5)0:1 (13)Keglevič,Andre5.5
115 Cmor,Nino(16)1:0 (27)Krošelj,Lucija5
125 Suhadolnik,Jernej(20)1:0 (22)Trpin,Alenka5
135 Žurman,Aljaž(35)1/2 (36)Nemec,Matej5
144.5Marinko,Peter(26)1:0 (28)Dragovan,Damjan4.5
154.5Obreza,Aleš(29)1:0 (25)Pavlič,Petra4
164 Hrovat,Miha(31)0:1 (18)Škalič,Aljaž4
174 Goršič,Kevin(33)0:1 (24)Požun,Matej4
184 Josipovič,Dorian(30)0:1 (32)Škarabot,Peter4
194 Gregorc,Jure(38)0:1 (40)Bojadjievski,Gjoko2
203.5Šuligoj,Nejc(34)1:0 (39)Penca,Aljaž1

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 10. kola
15.5Unuk,Laura(7)1/2 (3)Skuhala,Jernej8
26.5Tomazini,Žan(2)0:1 (1)Markoja,Boris7
36.5Tomazini,Aljoša(6)0:1 (9)Mejak,Severin6
46 Orehek,Špela(15)1:0 (14)Markočič,Tine6
55.5Vidic,Teja(17)0:1 (4)Skuhala,Luka5.5
65.5Lučovnik,Tilen(8)1:0 (12)Mejak,George5.5
75.5Zirkelbach,Maj(11)1/2 (10)Janželj,Lara5.5
85 Riccobon,Elia(21)1:0 (5)Drnovšek,Gal5
95 Zagoršek,David(23)1:0 (16)Cmor,Nino5
104.5Keglevič,Andre(13)1:0 (36)Nemec,Matej5
114.5Grosar,Gari(19)1:0 (28)Dragovan,Damjan4.5
124.5Čretnik,Urban(41)1:0 (26)Marinko,Peter4.5
134 Krošelj,Lucija(27)1:0 (18)Škalič,Aljaž4
144 Škarabot,Peter(32)0:1 (20)Suhadolnik,Jernej4
154 Trpin,Alenka(22)1:0 (31)Hrovat,Miha4
164 Žurman,Aljaž(35)1:0 (38)Gregorc,Jure4
173.5Obreza,Aleš(29)1:0 (34)Šuligoj,Nejc3.5
183 Goršič,Kevin(33)1:0 *(37)Ovčjak,Jan3
192 Bojadjievski,Gjoko(40)0:1 (24)Požun,Matej3
203 Pavlič,Petra(25)1:0 (39)Penca,Aljaž1
210 BYE, (42)0:1 *(30)Josipovič,Dorian3

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 9. kola
17.5Skuhala,Jernej(3)1/2 (15)Orehek,Špela5.5
26 Markoja,Boris(1)1:0 (14)Markočič,Tine6
35.5Tomazini,Žan(2)1:0 (17)Vidic,Teja5.5
45.5Skuhala,Luka(4)0:1 (6)Tomazini,Aljoša5.5
55 Mejak,Severin(9)1:0 (5)Drnovšek,Gal5
65 Mejak,George(12)1/2 (7)Unuk,Laura5
74.5Lučovnik,Tilen(8)1:0 (13)Keglevič,Andre4.5
84.5Janželj,Lara(10)1:0 (19)Grosar,Gari4.5
94.5Zirkelbach,Maj(11)1:0 (41)Čretnik,Urban4.5
104 Cmor,Nino(16)1:0 (22)Trpin,Alenka4
114 Škalič,Aljaž(18)0:1 (36)Nemec,Matej4
124 Suhadolnik,Jernej(20)0:1 (21)Riccobon,Elia4
134 Krošelj,Lucija(27)0:1 (23)Zagoršek,David4
143.5Marinko,Peter(26)1:0 (34)Šuligoj,Nejc3.5
153.5Dragovan,Damjan(28)1:0 (29)Obreza,Aleš3.5
163 Pavlič,Petra(25)0:1 (32)Škarabot,Peter3
173 Gregorc,Jure(38)1:0 (30)Josipovič,Dorian3
183 Žurman,Aljaž(35)1:0 *(37)Ovčjak,Jan3
193 Hrovat,Miha(31)1:0 (40)Bojadjievski,Gjoko2
201 Penca,Aljaž(39)0:1 (33)Goršič,Kevin2
210 BYE, (42)0:1 *(24)Požun,Matej2

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 8. kola
15 Drnovšek,Gal(5)0:1 (3)Skuhala,Jernej6.5
25.5Skuhala,Luka(4)0:1 (1)Markoja,Boris5
35 Tomazini,Aljoša(6)1/2 (2)Tomazini,Žan5
45 Markočič,Tine(14)1:0 (11)Zirkelbach,Maj4.5
54.5Vidic,Teja(17)1:0 (13)Keglevič,Andre4.5
64.5Grosar,Gari(19)0:1 (15)Orehek,Špela4.5
74.5Čretnik,Urban(41)0:1 (9)Mejak,Severin4
84 Unuk,Laura(7)1:0 (20)Suhadolnik,Jernej4
94 Cmor,Nino(16)0:1 (12)Mejak,George4
104 Riccobon,Elia(21)0:1 (8)Lučovnik,Tilen3.5
113.5Janželj,Lara(10)1:0 (26)Marinko,Peter3.5
123 Trpin,Alenka(22)1:0 (29)Obreza,Aleš3.5
133 Škalič,Aljaž(18)1:0 (35)Žurman,Aljaž3
143 Zagoršek,David(23)1:0 (32)Škarabot,Peter3
153 Josipovič,Dorian(30)0:1 (27)Krošelj,Lucija3
163 Nemec,Matej(36)1:0 (38)Gregorc,Jure3
172 Požun,Matej(24)0:1 (28)Dragovan,Damjan2.5
182.5Šuligoj,Nejc(34)1:0 (40)Bojadjievski,Gjoko2
192 Goršič,Kevin(33)0:1 (25)Pavlič,Petra2
202 Ovčjak,Jan(37)1:0 (39)Penca,Aljaž1
210 BYE, (42)0:1 *(31)Hrovat,Miha2

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 7. kola
15.5Skuhala,Jernej(3)1:0 (6)Tomazini,Aljoša5
24.5Tomazini,Žan(2)1/2 (5)Drnovšek,Gal4.5
34.5Zirkelbach,Maj(11)0:1 (4)Skuhala,Luka4.5
44 Markoja,Boris(1)1:0 (17)Vidic,Teja4.5
54 Mejak,Severin(9)0:1 (14)Markočič,Tine4
64 Čretnik,Urban(41)1/2 (7)Unuk,Laura3.5
73.5Orehek,Špela(15)1:0 (8)Lučovnik,Tilen3.5
83.5Keglevič,Andre(13)1:0 (10)Janželj,Lara3.5
93.5Marinko,Peter(26)0:1 (19)Grosar,Gari3.5
103 Mejak,George(12)1:0 (23)Zagoršek,David3
113 Škarabot,Peter(32)0:1 (16)Cmor,Nino3
123 Suhadolnik,Jernej(20)1:0 (35)Žurman,Aljaž3
133 Nemec,Matej(36)0:1 (21)Riccobon,Elia3
142.5Trpin,Alenka(22)1/2 (18)Škalič,Aljaž2.5
152.5Obreza,Aleš(29)1:0 (24)Požun,Matej2
162 Krošelj,Lucija(27)1:0 (33)Goršič,Kevin2
172 Dragovan,Damjan(28)1/2 (34)Šuligoj,Nejc2
182 Hrovat,Miha(31)0:1 (30)Josipovič,Dorian2
192 Gregorc,Jure(38)1:0 (37)Ovčjak,Jan2
201 Bojadjievski,Gjoko(40)1:0 (39)Penca,Aljaž1
210 BYE, (42)0:1 *(25)Pavlič,Petra1

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 6. kola
14 Skuhala,Luka(4)1/2 (3)Skuhala,Jernej5
24 Tomazini,Aljoša(6)1:0 (1)Markoja,Boris4
33.5Janželj,Lara(10)0:1 (2)Tomazini,Žan3.5
43.5Drnovšek,Gal(5)1:0 (15)Orehek,Špela3.5
53.5Zirkelbach,Maj(11)1:0 (7)Unuk,Laura3.5
63.5Vidic,Teja(17)1:0 (12)Mejak,George3
73 Mejak,Severin(9)1:0 (20)Suhadolnik,Jernej3
83 Grosar,Gari(19)1/2 (13)Keglevič,Andre3
93 Markočič,Tine(14)1:0 (21)Riccobon,Elia3
103 Cmor,Nino(16)0:1 (41)Čretnik,Urban3
112.5Lučovnik,Tilen(8)1:0 (29)Obreza,Aleš2.5
122.5Škalič,Aljaž(18)0:1 (26)Marinko,Peter2.5
132 Zagoršek,David(23)1:0 (31)Hrovat,Miha2
142 Požun,Matej(24)0:1 (32)Škarabot,Peter2
152 Žurman,Aljaž(35)1:0 (27)Krošelj,Lucija2
162 Josipovič,Dorian(30)0:1 (36)Nemec,Matej2
172 Gregorc,Jure(38)0:1 (22)Trpin,Alenka1.5
181 Ovčjak,Jan(37)1:0 (25)Pavlič,Petra1
191 Penca,Aljaž(39)0:1 (28)Dragovan,Damjan1
201 Bojadjievski,Gjoko(40)0:1 (33)Goršič,Kevin1
210 BYE, (42)0:1 *(34)Šuligoj,Nejc1

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 5. kola
13.5Tomazini,Žan(2)0:1 (3)Skuhala,Jernej4
23 Markoja,Boris(1)1:0 (5)Drnovšek,Gal3.5
33 Mejak,George(12)0:1 (4)Skuhala,Luka3
43 Tomazini,Aljoša(6)1:0 (14)Markočič,Tine3
53 Unuk,Laura(7)1/2 (15)Orehek,Špela3
63 Vidic,Teja(17)1/2 (10)Janželj,Lara3
72.5Lučovnik,Tilen(8)0:1 (11)Zirkelbach,Maj2.5
82.5Marinko,Peter(26)0:1 (9)Mejak,Severin2
92 Keglevič,Andre(13)1:0 (23)Zagoršek,David2
102 Cmor,Nino(16)1:0 (24)Požun,Matej2
112 Obreza,Aleš(29)1/2 (18)Škalič,Aljaž2
122 Grosar,Gari(19)1:0 (30)Josipovič,Dorian2
132 Suhadolnik,Jernej(20)1:0 (36)Nemec,Matej2
142 Riccobon,Elia(21)1:0 (38)Gregorc,Jure2
152 Čretnik,Urban(41)1:0 (22)Trpin,Alenka1.5
161 Krošelj,Lucija(27)1:0 (34)Šuligoj,Nejc1
171 Dragovan,Damjan(28)0:1 (35)Žurman,Aljaž1
181 Hrovat,Miha(31)1:0 (37)Ovčjak,Jan1
191 Penca,Aljaž(39)0:1 (32)Škarabot,Peter1
200 Pavlič,Petra(25)1:0 (40)Bojadjievski,Gjoko1
210 BYE, (42)0:1 *(33)Goršič,Kevin0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 4. kola
13 Skuhala,Jernej(3)1:0 (1)Markoja,Boris3
23 Skuhala,Luka(4)0:1 (2)Tomazini,Žan2.5
32.5Drnovšek,Gal(5)1:0 (8)Lučovnik,Tilen2.5
42.5Zirkelbach,Maj(11)0:1 (6)Tomazini,Aljoša2
52 Unuk,Laura(7)1:0 (16)Cmor,Nino2
62 Mejak,Severin(9)0:1 (17)Vidic,Teja2
72 Škalič,Aljaž(18)0:1 (10)Janželj,Lara2
82 Mejak,George(12)1:0 (19)Grosar,Gari2
92 Markočič,Tine(14)1:0 (20)Suhadolnik,Jernej2
102 Orehek,Špela(15)1:0 (21)Riccobon,Elia2
111 Trpin,Alenka(22)1/2 (26)Marinko,Peter2
121 Škarabot,Peter(32)0:1 (13)Keglevič,Andre1
131 Šuligoj,Nejc(34)0:1 (23)Zagoršek,David1
141 Žurman,Aljaž(35)0:1 (24)Požun,Matej1
151 Gregorc,Jure(38)1:0 (27)Krošelj,Lucija1
161 Nemec,Matej(36)1:0 (28)Dragovan,Damjan1
171 Obreza,Aleš(29)1:0 (39)Penca,Aljaž1
181 Bojadjievski,Gjoko(40)0:1 (30)Josipovič,Dorian1
191 Čretnik,Urban(41)1:0 (25)Pavlič,Petra0
200 Goršič,Kevin(33)0:1 (31)Hrovat,Miha0
210 BYE, (42)0:1 *(37)Ovčjak,Jan0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 3. kola
12 Markoja,Boris(1)1:0 (7)Unuk,Laura2
22 Lučovnik,Tilen(8)1/2 (2)Tomazini,Žan2
32 Skuhala,Jernej(3)1:0 (9)Mejak,Severin2
42 Janželj,Lara(10)0:1 (4)Skuhala,Luka2
52 Drnovšek,Gal(5)1/2 (11)Zirkelbach,Maj2
61 Zagoršek,David(23)0:1 (6)Tomazini,Aljoša1
71 Požun,Matej(24)0:1 (12)Mejak,George1
81 Keglevič,Andre(13)0:1 (26)Marinko,Peter1
91 Dragovan,Damjan(28)0:1 (14)Markočič,Tine1
101 Orehek,Špela(15)1:0 (29)Obreza,Aleš1
111 Josipovič,Dorian(30)0:1 (16)Cmor,Nino1
121 Žurman,Aljaž(35)0:1 (17)Vidic,Teja1
131 Škalič,Aljaž(18)1:0 (32)Škarabot,Peter1
141 Nemec,Matej(36)0:1 (19)Grosar,Gari1
151 Suhadolnik,Jernej(20)1:0 (41)Čretnik,Urban1
161 Riccobon,Elia(21)1:0 (40)Bojadjievski,Gjoko1
170 Goršič,Kevin(33)0:1 (22)Trpin,Alenka0
180 Pavlič,Petra(25)0:1 (34)Šuligoj,Nejc0
190 Ovčjak,Jan(37)0:1 (27)Krošelj,Lucija0
200 Hrovat,Miha(31)0:1 (38)Gregorc,Jure0
210 BYE, (42)0:1 *(39)Penca,Aljaž0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 2. kola
11 Mejak,George(12)0:1 (1)Markoja,Boris1
21 Tomazini,Žan(2)1:0 (13)Keglevič,Andre1
31 Markočič,Tine(14)0:1 (3)Skuhala,Jernej1
41 Skuhala,Luka(4)1:0 (15)Orehek,Špela1
51 Cmor,Nino(16)0:1 (5)Drnovšek,Gal1
61 Vidic,Teja(17)0:1 (7)Unuk,Laura1
71 Lučovnik,Tilen(8)1:0 (18)Škalič,Aljaž1
81 Grosar,Gari(19)0:1 (9)Mejak,Severin1
91 Janželj,Lara(10)1:0 (20)Suhadolnik,Jernej1
101 Marinko,Peter(26)0:1 (11)Zirkelbach,Maj1
110 Tomazini,Aljoša(6)1:0 (41)Čretnik,Urban1
120 Riccobon,Elia(21)1:0 (31)Hrovat,Miha0
130 Škarabot,Peter(32)1:0 (22)Trpin,Alenka0
140 Zagoršek,David(23)1:0 (33)Goršič,Kevin0
150 Šuligoj,Nejc(34)0:1 (24)Požun,Matej0
160 Pavlič,Petra(25)0:1 (35)Žurman,Aljaž0
170 Krošelj,Lucija(27)0:1 (36)Nemec,Matej0
180 Ovčjak,Jan(37)0:1 (28)Dragovan,Damjan0
190 Obreza,Aleš(29)1:0 (38)Gregorc,Jure0
200 Penca,Aljaž(39)0:1 (30)Josipovič,Dorian0
210 BYE, (42)0:1 *(40)Bojadjievski,Gjoko0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 1. kola
10Markoja,Boris(1)1:0 (21)Riccobon,Elia0
20Trpin,Alenka(22)0:1 (2)Tomazini,Žan0
30Skuhala,Jernej(3)1:0 (23)Zagoršek,David0
40Požun,Matej(24)0:1 (4)Skuhala,Luka0
50Drnovšek,Gal(5)1:0 (25)Pavlič,Petra0
60Marinko,Peter(26)1:0 (6)Tomazini,Aljoša0
70Unuk,Laura(7)1:0 (27)Krošelj,Lucija0
80Dragovan,Damjan(28)0:1 (8)Lučovnik,Tilen0
90Mejak,Severin(9)1:0 (29)Obreza,Aleš0
100Josipovič,Dorian(30)0:1 (10)Janželj,Lara0
110Zirkelbach,Maj(11)1:0 (31)Hrovat,Miha0
120Škarabot,Peter(32)0:1 (12)Mejak,George0
130Keglevič,Andre(13)1:0 (33)Goršič,Kevin0
140Šuligoj,Nejc(34)0:1 (14)Markočič,Tine0
150Orehek,Špela(15)1:0 (35)Žurman,Aljaž0
160Nemec,Matej(36)0:1 (16)Cmor,Nino0
170Vidic,Teja(17)1:0 (37)Ovčjak,Jan0
180Gregorc,Jure(38)0:1 (18)Škalič,Aljaž0
190Grosar,Gari(19)1:0 (39)Penca,Aljaž0
200Bojadjievski,Gjoko(40)0:1 (20)Suhadolnik,Jernej0
210Čretnik,Urban(41)1:0 *(42)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings