www.sahist.si | Šahovski forum

Kadetska liga 2019

24. - 26. 5. 2019 Nova Gorica

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.04 (6.8.2019)

Kadetska liga 2019

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 26 2019 18:54:56.

Kadetska liga - fantje

Kadetska liga - fantje
Nova Gorica, 24.5.2019

                          Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. Celjski ŠK           2111.7                                 9   65.0   12.0   44.5
       (W 3    2)(B 5    3)(W 4    3)(B 2  1.5)(W 8  2.5)
     1. Brilej, Jaka       2050 2245 + 3. 1 + 5. 2 + 4. 1 = 2. 1 = 8. 1  4.0/5   0.44
     2. Nareks, Matic      1952 2129        + 5. 4 + 4. 3 - 2. 2 + 8. 2  3.0/4   0.05
     3. Štern, Urban       1765 1961 + 3. 2 + 5. 6 + 4. 4 + 2. 3 + 8. 6  5.0/5   1.54
     4. Drama, Tilen       1305 1830                                     0.0/0
     5. Želj, Lan          1102 1703 - 3. 5                              0.0/1  -0.39
     6. Kotnik, Filip         0 1661                                     0.0/0
     7. Radišek, Nik          0 1624                                     0.0/0
     8. Kuzman, Gal           0 1472                                     0.0/0
  2. ŠK Nova Gorica 1     2084.3                                 8   57.0   11.5   45.0
       (B 6    3)(W 8  2.5)(B10    3)(W 1  1.5)(B 4  1.5)
     1. Gregorič, Andraž   1875 2130 + 6. 2 = 8. 1 +10. 1 = 1. 1 = 4. 1  3.5/5   0.56
     2. Herega, Nejc       1869 2113 + 6. 3 + 8. 2 +10. 2 + 1. 2 + 4. 2  5.0/5   1.47
     3. Vičič, Mark        1669 2010 + 6. 4        +10. 3 - 1. 3         2.0/3  -0.17
     4. Kavčič, Bor        1625 1792        + 8. 6                       1.0/1   0.27
     5. Gregorič, Anika    1354 1833                             - 4. 3  0.0/1  -0.51
  3. ŠD Domžale Tajfun    1855.3                                 7   36.5    8.5   44.5
       (B 1    1)(W12    2)(B 7    2)(W 8  1.5)(B11    2)
     1. Olenik Čampa, Rudi 1847 2066 - 1. 1 +12. 1 + 7. 4 = 8. 1 =11. 1  3.0/5   0.38
     2. Hiti, Erik         1559 1920 - 1. 3 +12. 2 = 7. 5 - 8. 2 +11. 2  2.5/5  -0.37
     3. Grošelj, Jerneja   1144 1580                                     0.0/0
     4. Uštar, Jure        1177 1733        -12. 3                       0.0/1
     5. Kosanovič, Aleksan    0 1782 + 1. 5        = 7. 6 + 8. 6 =11. 3  3.0/4   0.58
     6. Volčanšek, Maks       0 1566                                     0.0/0
     7. Šprajc, Jakob         0 1600                                     0.0/0
     8. Vugrinec, Viktorij    0 1445                                     0.0/0
  4. ŠK Postojna          1935.0                                 7   34.5    9.0   42.0
       (B11  2.5)(W15    3)(B 1    0)(W10    2)(W 2  1.5)
     1. Škrbec, Leon       1884 2097 =11. 1 +15. 1 - 1. 1 +10. 1 = 2. 1  3.0/5   0.14
     2. Kaluža, Dominik    1525 1881 +11. 2               +10. 2 - 2. 2  2.0/3   0.78
     3. Vičič, Maks        1314 1827 +11. 3 +15. 2 - 1. 2        + 2. 5  3.0/4   0.83
     4. Hočevar, Tim       1337 1842        +15. 3 - 1. 3 -10. 3         1.0/3  -0.65
  5. ŠD Radenska Pomgrad  1875.7                                 6   33.0    8.0   44.5
       (B13    2)(W 1    0)(B 6    3)(W11  1.5)(B 7  1.5)
     1. Meglič, Enej       1673 1975                                     0.0/0
     2. Mohar, Martin      1673 1938 -13. 1 - 1. 1 + 6. 1 =11. 1 + 7. 3  2.5/5   0.08
     3. Pečnik, Maj        1250 1714                                     0.0/0
     4. Cigut, Matjaž      1132 1570 +13. 2 - 1. 2 + 6. 3 +11. 2 = 7. 4  3.5/5   2.10
     5. Mohar, Tian           0 1474                                     0.0/0
     6. Škof, Samo            0 1418 +13. 3 - 1. 3 + 6. 6 -11. 3 - 7. 6  2.0/5   0.35
  6. ŠK Nova Gorica 2     1688.0                                 6   18.0    9.0   30.5
       (W 2    0)(B14    3)(W 5    0)(B13    3)(W15    3)
     1. Skrt, Matija       1244 1672        +14. 1 - 5. 2 +13. 1 +15. 1  3.0/4   1.35
     2. Lužnik Robba, Jaka 1159 1746 - 2. 1               +13. 2 +15. 2  2.0/3   0.35
     3. Lapajne Melink, Ja    0 1646 - 2. 2 +14. 2 - 5. 4        +15. 3  2.0/4   0.26
     4. Gorjup, Žan           0 1581 - 2. 3                              0.0/1  -0.08
     5. Gregorič, Ema         0 1545                      +13. 3         1.0/1   0.45
     6. Trojar, Val           0 1000        +14. 3 - 5. 6                1.0/2   0.84
  7. ŠK Ljubljana         2037.0                                 5   31.0    8.5   35.0
       (W 9  2.5)(B10  0.5)(W 3    1)(B15    3)(W 5  1.5)
     1. Trussevich, Simon  2071 2158                                     0.0/0
     2. Jeršič, Aleks      1665 1926                                     0.0/0
     3. Lavrenčič, Matic   1570 2027 + 9. 1 -10. 1        +15. 1 - 5. 2  2.0/4  -0.45
     4. Guid, Taja         1412 2003               - 3. 1 +15. 2 = 5. 4  1.5/3  -0.75
     5. Marinč, Primož     1426 1929 + 9. 2 =10. 2 = 3. 2                2.0/3   0.46
     6. Despotovič, Pavle  1073 1831 = 9. 3 -10. 3 = 3. 5 +15. 3 + 5. 6  3.0/5  -0.40
     7. Glavač, Leo        1033 1683                                     0.0/0
     8. Belyaletdinov, Leo    0 1826                                     0.0/0
     9. Intihar Dolina, Ga    0 1492                                     0.0/0
  8. ŠD Kočevje Inotherm  2011.7                                 5   29.0    7.5   44.0
       (W14    3)(B 2  0.5)(W 9    2)(B 3  1.5)(B 1  0.5)
     1. Ačimovič, Sergej   2030 2162 +14. 1 = 2. 1 + 9. 1 = 3. 1 = 1. 1  3.5/5   0.46
     2. Jalovec, Igor      1424 2011 +14. 2 - 2. 2 + 9. 2 + 3. 2 - 1. 2  3.0/5   0.14
     3. Knavs, Peter       1200 1862                                     0.0/0
     4. Repar, Domen       1118 1649                                     0.0/0
     5. Lisac, Lev Gregor     0 1739                                     0.0/0
     6. Grišin, Lia           0 1613 +14. 3 - 2. 4 - 9. 3 - 3. 5 - 1. 3  1.0/5  -0.59
     7. Polajnar, Lev         0 1662                                     0.0/0
     8. Krizmanič, Maj        0 1632                                     0.0/0
  9. ŠD KRKA Novo mesto   1908.3                                 5   27.0    9.0   37.0
       (B 7  0.5)(W13    3)(B 8    1)(W12    3)(B10  1.5)
     1. Bizjak, Anej       1617 2116 - 7. 3 +13. 1 - 8. 1 +12. 1 -10. 1  2.0/5  -1.51
     2. Kobe, Jure         1426 1871 - 7. 5 +13. 2 - 8. 2 +12. 2 =10. 2  2.5/5  -0.35
     3. Kastrevec, Andrej  1288 1738 = 7. 6 +13. 3 + 8. 6 +12. 3 +10. 3  4.5/5   1.64
     4. Bevc Taraniš, Tin  1072 1774                                     0.0/0
 10. ŠK Komenda Popotnik  1948.0                                 5   27.0    7.5   45.5
       (B12  2.5)(W 7  2.5)(W 2    0)(B 4    1)(W 9  1.5)
     1. Zidar, Jernej      1618 2000 +12. 1 + 7. 3 - 2. 1 - 4. 1 + 9. 1  3.0/5   0.70
     2. Perme, Martin      1416 1966 +12. 2 = 7. 5 - 2. 2 - 4. 2 = 9. 2  2.0/5  -1.01
     3. Cimperman, Teo     1275 1878 =12. 3 + 7. 6 - 2. 3 + 4. 4 - 9. 3  2.5/5  -0.49
     4. Žličar, Jure       1246 1870                                     0.0/0
     5. Tavčar, Jaka       1235 1736                                     0.0/0
     6. Markošek, Bine     1220 1965                                     0.0/0
     7. Djokič, Pavle      1081 1764                                     0.0/0
 11. ŠK Slovenj Gradec    1835.3                                 5   25.5    9.0   29.5
       (W 4  0.5)(B16    3)(W15    3)(B 5  1.5)(W 3    1)
     1. Vaupot, Luka       1857 2051 = 4. 1        +15. 1 = 5. 2 = 3. 1  2.5/4   0.01
     2. Stražišnik, Enej   1183 1788 - 4. 2 +16. 3        - 5. 4 - 3. 2  1.0/4  -1.39
     3. Vaupot, Eliza      1260 1667 - 4. 3 +16. 4 +15. 2 + 5. 6 = 3. 5  3.5/5   0.49
     4. Vaupot, Kajetan       0 1544        +16. 5 +15. 3                2.0/2   0.48
 12. ŠK Komenda Pogi      1634.7                                 4   15.5    7.5   30.0
       (W10  0.5)(B 3    1)(W14    3)(B 9    0)(W16    3)
     1. Maček, Inti        1083 1750 -10. 1 - 3. 1 +14. 1 - 9. 1 +16. 3  2.0/5   0.03
     2. Perme, Stanko         0 1582 -10. 2 - 3. 2 +14. 2 - 9. 2 +16. 4  2.0/5   0.39
     3. Babarovič, Fran       0 1572 =10. 3 + 3. 4 +14. 3 - 9. 3 +16. 5  3.5/5   0.61
     4. Lapanje, Ajda      1093 1604                                     0.0/0
     5. Keber, Aljoša         0 1387                                     0.0/0
     6. Lapanje, Aneja        0 1192                                     0.0/0
     7. Škrlep, Lovro         0 1060                                     0.0/0
     8. Perme, Lojze          0 1091                                     0.0/0
 13. ŠD Gorenjka          1583.0                                 4   10.0    6.0   31.0
       (W 5    1)(B 9    0)(W16    3)(W 6    0)(B14    2)
     1. Robič, Žiga           0 1762 + 5. 2 - 9. 1 +16. 2 - 6. 1 +14. 1  3.0/5   0.46
     2. Škantar, Nejc         0 1480 - 5. 4 - 9. 2 +16. 3 - 6. 2 +14. 2  2.0/5   0.53
     3. Špiler, Sergej        0 1507 - 5. 6 - 9. 3 +16. 4 - 6. 5 -14. 3  1.0/5  -1.66
 14. ŠK Trebnje           1629.7                                 2    4.0    3.0   32.0
       (B 8    0)(W 6    0)(B12    0)(B16    2)(W13    1)
     1. Hazdovac, Jaka        0 1633 - 8. 1 - 6. 1 -12. 1 +16. 3 -13. 1  1.0/5  -1.00
     2. Ferfole, Žiga         0 1717 - 8. 2 - 6. 3 -12. 2 +16. 4 -13. 2  1.0/5  -2.15
     3. Anzelj, Tim           0 1539 - 8. 6 - 6. 6 -12. 3 -16. 5 +13. 3  1.0/5  -2.23
 15. ŠK Nova Gorica 3     1577.0                                 2    0.0    2.0   37.5
       (W16    2)(B 4    0)(B11    0)(W 7    0)(B 6    0)
     1. Gabršček, Nejc     1138 1640 +16. 3 - 4. 1 -11. 1 - 7. 3 - 6. 1  1.0/5  -0.52
     2. Berlot, Tian          0 1560 +16. 4 - 4. 3 -11. 3 - 7. 4 - 6. 2  1.0/5  -0.79
     3. Morenčič, Mathias     0 1531 -16. 5 - 4. 4 -11. 4 - 7. 6 - 6. 3  0.0/5  -2.03
 16. ŠK Nova Gorica 4     1496.3                                 0    2.0    2.0   27.5
       (B15    1)(W11    0)(B13    0)(W14    1)(B12    0)
     1. Likar, Benjamin    1027 1661                                     0.0/0
     2. Smareglia, Emanuel    0 1434               -13. 1                0.0/1  -0.13
     3. Tešič, Boris          0 1394 -15. 1 -11. 2 -13. 2 -14. 1 -12. 1  0.0/5  -0.96
     4. Pertovt, Črt          0 1060 -15. 2 -11. 3 -13. 3 -14. 2 -12. 2  0.0/5  -0.40
     5. Mitič, Andrija        0 1045 +15. 3 -11. 4        +14. 3 -12. 3  2.0/4   1.76

Kadetska liga - fantje
Nova Gorica, 24.5.2019

                               MT  T  MTB
  1. Celjski ŠK                                            9   65.0   12.0   44.5
  2. ŠK Nova Gorica 1                                      8   57.0   11.5   45.0
  3. ŠD Domžale Tajfun                                     7   36.5    8.5   44.5
  4. ŠK Postojna                                           7   34.5    9.0   42.0
  5. ŠD Radenska Pomgrad                                   6   33.0    8.0   44.5
  6. ŠK Nova Gorica 2                                      6   18.0    9.0   30.5
  7. ŠK Ljubljana                                          5   31.0    8.5   35.0
  8. ŠD Kočevje Inotherm                                   5   29.0    7.5   44.0
  9. ŠD KRKA Novo mesto                                    5   27.0    9.0   37.0
 10. ŠK Komenda Popotnik                                   5   27.0    7.5   45.5
 11. ŠK Slovenj Gradec                                     5   25.5    9.0   29.5
 12. ŠK Komenda Pogi                                       4   15.5    7.5   30.0
 13. ŠD Gorenjka                                           4   10.0    6.0   31.0
 14. ŠK Trebnje                                            2    4.0    3.0   32.0
 15. ŠK Nova Gorica 3                                      2    0.0    2.0   37.5
 16. ŠK Nova Gorica 4                                      0    2.0    2.0   27.5

Arbiter: Ana Srebrnič
Tempo: 90 min + 30 s