www.sahist.si | Šahovski forum

Ekipno državno prvenstvo do 12 let za leto 2019

1. 6. 2019 Nova Gorica

F12D12

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Ekipno državno prvenstvo za fante do 12 let

Organizator: ŠK Nova Gorica

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 10 min + 5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: June 01 2019 16:53:50.

Državno ekipno prvenstvo do 12 let - F12

Državno ekipno prvenstvo do 12 let - F12
DP ekipno do 12 let - Fantje, 1.6.2019

                            Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠK Postojna            1922.0                                17  236.5   23.5  140.0
       (B 3    3)(W 5    3)(B10    2)(W 2  1.5)(B 4  2.5)(W 6  2.5)(B 8    3)
       (W 9    3)(B12    3)
     1. Škrbec, Leon       1624 2097 + 3. 1 + 5. 1 +10. 2 + 2. 1 = 4. 1 = 6. 1 + 8. 1 + 9. 1 +12. 1  8.0/9   1.50
     2. Hočevar, Tim       1393 1842 + 3. 2 + 5. 2 +10. 3 - 2. 2 + 4. 2 + 6. 2 + 8. 3 + 9. 2 +12. 2  8.0/9   2.15
     3. Vičič, Maks        1204 1827 + 3. 3 + 5. 3 -10. 6 = 2. 3 + 4. 3 + 6. 4 + 8. 4 + 9. 3 +12. 3  7.5/9   1.16
     4. Hočevar, Nick      1110 1858                                                                 0.0/0
  2. ŠK Nova Gorica 1       2084.3                                17  229.5   24.0  138.5
       (W13    3)(B 6    3)(W 4    2)(B 1  1.5)(W 5    3)(B 3    3)(W10  2.5)
       (W 8    3)(B11    3)
     1. Gregorič, Andraž   1637 2130 +13. 1 + 6. 1 + 4. 1 - 1. 1 + 5. 1 + 3. 1 +10. 2 + 8. 2 +11. 1  8.0/9   1.03
     2. Herega, Nejc       1661 2113 +13. 2 + 6. 2 + 4. 2 + 1. 2 + 5. 2 + 3. 2 +10. 3 + 8. 3 +11. 2  9.0/9   0.96
     3. Vičič, Mark        1516 2010 +13. 4 + 6. 4 - 4. 3 = 1. 3 + 5. 3 + 3. 4 =10. 6 + 8. 4 +11. 3  7.0/9  -0.97
  3. ŠK Triglav Krško       1791.7                                14  138.0   17.5  140.5
       (W 1    0)(B 9    3)(W16    3)(B12    3)(W 7    2)(W 2    0)(B 4    2)
       (B10  2.5)(W 5    2)
     1. Kodrič Plevnik, Kr 1211 1787 - 1. 1 + 9. 1 +16. 2 +12. 1 + 7. 1 - 2. 1 - 4. 1 =10. 2 - 5. 1  4.5/9   0.96
     2. Glas, Bruno        1169 1812 - 1. 2               +12. 2 + 7. 2 - 2. 2 + 4. 2 +10. 3 + 5. 2  5.0/7   1.04
     3. Radej, Pika        1052 1776 - 1. 3 + 9. 2 +16. 3        - 7. 3        + 4. 4 +10. 6 + 5. 3  5.0/7  -0.09
     4. Ružič, Borut Jan      0 1594        + 9. 3 +16. 4 +12. 3        - 2. 3                       3.0/4   0.75
  4. ŠK Ljubljana           1847.0                                12  172.5   19.0  143.0
       (B14    3)(W 7    3)(B 2    1)(W11    3)(W 1  0.5)(B 5  2.5)(W 3    1)
       (B 6    3)(W10    2)
     1. Lavrenčič, Matic   1380 2027 +14. 1 + 7. 1 - 2. 1 +11. 1 = 1. 1 + 5. 1 + 3. 1 + 6. 1 -10. 2  6.5/9   0.76
     2. Despotovič, Pavle  1137 1831 +14. 2 + 7. 2 - 2. 2        - 1. 2 + 5. 2 - 3. 2 + 6. 2 +10. 3  5.0/8  -0.14
     3. Glavač, Leo        1096 1683 +14. 3        + 2. 3 +11. 2 - 1. 3               + 6. 3         4.0/5   1.38
     4. Intihar Dolina, Ga    0 1492        + 7. 3        +11. 3        = 5. 3 - 3. 3        +10. 6  3.5/5   1.71
  5. ŠD Kočevje - Inotherm  1764.0                                10  106.0   15.5  136.5
       (B15    3)(B 1    0)(W13    3)(W10    3)(B 2    0)(W 4  0.5)(B 7    2)
       (W17    3)(B 3    1)
     1. Jalovec, Igor      1335 2011 +15. 1 - 1. 1 +13. 2 +10. 2 - 2. 1 - 4. 1 + 7. 1 +17. 1 + 3. 1  6.0/9  -0.07
     2. Krizmanič, Maj     1116 1632 +15. 2 - 1. 2 +13. 3 +10. 3 - 2. 2 - 4. 2 - 7. 2 +17. 2 - 3. 2  4.0/9  -0.00
     3. Repar, Domen       1078 1649 +15. 3 - 1. 3 +13. 4 +10. 6 - 2. 3 = 4. 4 + 7. 4 +17. 3 - 3. 3  5.5/9   0.56
     4. Polajnar, Lev      1140 1662                                                                 0.0/0
  6. ŠK Val Koper           1693.3                                10  102.5   13.0  141.0
       (W 9    2)(W 2    0)(B 8    2)(B 7    1)(W13  2.5)(B 1  0.5)(B12    2)
       (W 4    0)(W14    3)
     1. Kozlovič, Jernej   1321 1900 + 9. 1 - 2. 1 + 8. 1 + 7. 1 +13. 1 = 1. 1 -12. 1 - 4. 1 +14. 2  5.5/9   0.28
     2. Averyanov, Nikita  1212 1622 + 9. 2 - 2. 2 - 8. 3 - 7. 2 =13. 2 - 1. 2 +12. 2 - 4. 2 +14. 3  3.5/9   0.01
     3. Konec, Ažbe           0 1558 - 9. 3        + 8. 4        +13. 3        +12. 3 - 4. 3 +14. 4  4.0/6   0.95
     4. Grandič, Domen        0 1487        - 2. 3        - 7. 3        - 1. 3                       0.0/3  -0.54
  7. ŠS TZ Prevodi Dvojka   1667.7                                10   99.0   14.5  122.5
       (B11    3)(B 4    0)(W12    2)(W 6    2)(B 3    1)(B 8    1)(W 5    1)
       (B18    2)(B17  2.5)
     1. Demšar, Maks          0 1729 +11. 1 - 4. 1 =12. 1 - 6. 1 - 3. 1 - 8. 1 - 5. 1 w18. 1 =17. 1  2.0/8  -0.95
     2. Plevel Orel, Žiga     0 1672 +11. 2 - 4. 2 =12. 2 + 6. 2 - 3. 2 + 8. 2 + 5. 2 r18. 2 +17. 2  5.5/8   1.05
     3. Smirnov, Maksim       0 1602 +11. 3 - 4. 4 +12. 3 + 6. 4 + 3. 3 - 8. 4        r18. 3 +17. 3  5.0/7   1.15
     4. Sefič, Benjamin       0 1288                                           - 5. 3                0.0/1  -0.10
  8. Celjski ŠK             1705.0                                10   96.0   14.0  131.5
       (B10    1)(W14    3)(W 6    1)(B15    3)(B11    2)(W 7    2)(W 1    0)
       (B 2    0)(B18    2)
     1. Drama, Tilen       1223 1830 -10. 2 +14. 1 - 6. 1        +11. 1 + 7. 1 - 1. 1        w18. 1  3.0/6   0.40
     2. Radišek, Nik       1166 1624 +10. 3 +14. 2        +15. 2 +11. 2 - 7. 2        - 2. 1 r18. 2  4.0/6   0.63
     3. Kotnik, Filip      1019 1661 -10. 6        + 6. 2 +15. 3 -11. 3        - 1. 2 - 2. 2 r18. 3  2.0/6  -1.03
     4. Želj, Lan          1053 1703        +14. 4 - 6. 3 +15. 4        + 7. 3 - 1. 3 - 2. 3         3.0/6  -0.62
  9. ŠD KRKA Novo mesto     1554.7                                10   67.0   12.0  117.5
       (B 6    1)(W 3    0)(B14    2)(W16  2.5)(B10    0)(B18    2)(W11    2)
       (B 1    0)(W15  2.5)
     1. Cesar, Jakob       1048 1650 - 6. 1 - 3. 1 -14. 1 =16. 1 -10. 2 w18. 1 -11. 1 - 1. 1 =15. 1  1.0/8  -1.50
     2. Šumak, Klemen      1032 1592 - 6. 2 - 3. 3 +14. 3 +16. 2 -10. 3 r18. 2 +11. 2 - 1. 2 +15. 2  4.0/8  -0.19
     3. Bizjak, Alexei        0 1422 + 6. 3 - 3. 4 +14. 4 +16. 4 -10. 6 r18. 3 +11. 3 - 1. 3 +15. 3  5.0/8   1.57
 10. ŠK Komenda             1849.3                                 8  110.5   12.0  149.5
       (W 8    2)(B12    2)(W 1    1)(B 5    0)(W 9    3)(B13    2)(B 2  0.5)
       (W 3  0.5)(B 4    1)
     1. Zidar, Jernej      1414 2000                                                                 0.0/0
     2. Perme, Martin      1260 1966 + 8. 1 +12. 1 - 1. 1 - 5. 1 + 9. 1 -13. 1 - 2. 1 = 3. 1 + 4. 1  4.5/9  -0.76
     3. Perme, Stanko         0 1582 - 8. 2 +12. 2 - 1. 2 - 5. 2 + 9. 2 +13. 2 - 2. 2 - 3. 2 - 4. 2  3.0/9   0.22
     4. Maček, Inti        1086 1750                                                                 0.0/0
     5. Lapanje, Ajda         0 1604                                                                 0.0/0
     6. Babarovič, Fran       0 1572 + 8. 3 -12. 3 + 1. 3 - 5. 3 + 9. 3 +13. 4 = 2. 3 - 3. 3 - 4. 4  4.5/9   0.90
     7. Keber, Aljoša         0 1387                                                                 0.0/0
     8. Prevc, Urban          0 1576                                                                 0.0/0
     9. Škrlep, Lovro         0 1060                                                                 0.0/0
 11. ŠD Radenska Pomgrad    1557.7                                 8   72.0   13.0  117.0
       (W 7    0)(B16    3)(W17    3)(B 4    0)(W 8    1)(B14    2)(B 9    1)
       (W13    3)(W 2    0)
     1. Kovač, Mak         1182 1781 - 7. 1 +16. 1 +17. 1 - 4. 1 - 8. 1 -14. 1 + 9. 1 +13. 1 - 2. 1  4.0/9  -0.82
     2. Mohar, Tian        1277 1474 - 7. 2 +16. 2 +17. 2 - 4. 3 - 8. 2 +14. 3 - 9. 2 +13. 3 - 2. 2  4.0/9   0.34
     3. Škof, Samo            0 1418 - 7. 3 +16. 3 +17. 3 - 4. 4 + 8. 3 +14. 4 - 9. 3 +13. 4 - 2. 3  5.0/9   1.35
 12. ŠK Dolenjske Toplice   1709.3                                 8   58.0   13.0  114.5
       (B17    3)(W10    1)(B 7    1)(W 3    0)(B18    2)(B15    2)(W 6    1)
       (B16    3)(W 1    0)
     1. Nemanič, Tim       1175 1854 +17. 1 -10. 2 = 7. 1 - 3. 1 w18. 1 +15. 1 + 6. 1 +16. 1 - 1. 1  4.5/8  -0.32
     2. Lavrič, Mark       1273 1696 +17. 2 -10. 3 = 7. 2 - 3. 2 r18. 2 -15. 2 - 6. 2 +16. 2 - 1. 2  2.5/8  -2.53
     3. Podržaj Ravnik, Ti 1002 1578 +17. 4 +10. 6 - 7. 3 - 3. 4 r18. 3 +15. 4 - 6. 3 +16. 4 - 1. 3  4.0/8  -0.94
 13. ŠK Nova Gorica 2       1622.3                                 8   44.0   11.0  111.5
       (B 2    0)(W15  2.5)(B 5    0)(W17    2)(B 6  0.5)(W10    1)(B18    2)
       (B11    0)(W16    3)
     1. Lapajne Melink, Ja 1289 1646 - 2. 1 =15. 1        +17. 1 - 6. 1 +10. 2 w18. 1 -11. 1 +16. 1  3.5/7   0.83
     2. Gabršček, Nejc     1086 1640 - 2. 2 +15. 2 - 5. 1        = 6. 2 -10. 3 r18. 2        +16. 3  2.5/6  -0.41
     3. Gorjup, Žan           0 1581               - 5. 2 -17. 2 - 6. 3        r18. 3 -11. 2 +16. 4  1.0/5  -2.45
     4. Berlot, Tian          0 1560 - 2. 3 +15. 4 - 5. 3 +17. 3        -10. 6        -11. 3         2.0/6  -1.13
 14. ŠK En Passant          1519.3                                 8   42.0   10.0  105.0
       (W 4    0)(B 8    0)(W 9    1)(B18    2)(B17    2)(W11    1)(W16    2)
       (B15    2)(B 6    0)
     1. Markus, David      1153 1836 - 4. 1 - 8. 1 + 9. 1 w18. 1 +17. 1 +11. 1 +16. 2 +15. 2         5.0/7   0.20
     2. Srebrnič Kučer, Pa    0 1223 - 4. 2 - 8. 2        r18. 2 -17. 2        +16. 3        - 6. 1  1.0/5  -0.74
     3. Dolinar, Lenart       0 1499 - 4. 3        - 9. 2 r18. 3 +17. 4 -11. 2        +15. 3 - 6. 2  2.0/6  -0.91
     4. Kmet, Peter           0 1329        - 8. 4 - 9. 3               -11. 3 -16. 4 -15. 4 - 6. 3  0.0/6  -2.79
 15. ŠD Čaven Ajdovščina    1556.3                                 6   38.0    9.5  100.0
       (W 5    0)(B13  0.5)(B18    2)(W 8    0)(B16    2)(W12    1)(B17  2.5)
       (W14    1)(B 9  0.5)
     1. Kante, Enej        1020 1683 - 5. 1 =13. 1 w18. 1        +16. 1 -12. 1 +17. 1        = 9. 1  3.0/6  -0.08
     2. Pavlin, Leopold       0 1490 - 5. 2 -13. 2 r18. 2 - 8. 2 +16. 3 +12. 2        -14. 1 - 9. 2  2.0/7  -0.56
     3. Krašna, Nejc          0 1496 - 5. 3        r18. 3 - 8. 3 -16. 4        =17. 3 -14. 3 - 9. 3  0.5/6  -2.59
     4. Bat Zupan, Jakob      0 1028        -13. 4        - 8. 4        -12. 3 +17. 4 +14. 4         2.0/5   1.07
 16. ŠK Nova Gorica 3       1272.0                                 4   24.0    7.0  103.5
       (B18    2)(W11    0)(B 3    0)(B 9  0.5)(W15    1)(W17  2.5)(B14    1)
       (W12    0)(B13    0)
     1. Lisjak, Matic         0 1453 w18. 1 -11. 1        = 9. 1 -15. 1 =17. 1        -12. 1 -13. 1  1.0/6  -0.42
     2. Vezjak, Irenej        0 1303 r18. 2 -11. 2 - 3. 1 - 9. 2        +17. 2 -14. 1 -12. 2         1.0/6  -0.53
     3. Pertovt, Črt          0 1060 r18. 3 -11. 3 - 3. 3        -15. 2 +17. 4 -14. 2        -13. 2  1.0/6  -0.20
     4. Trojar, Val           0 1000               - 3. 4 - 9. 3 +15. 3        +14. 4 -12. 3 -13. 3  2.0/6   1.48
 17. ŠK Zagorje             1317.7                                 2   26.0    5.5  105.5
       (W12    0)(B18    2)(B11    0)(B13    1)(W14    1)(B16  0.5)(W15  0.5)
       (B 5    0)(W 7  0.5)
     1. Kaučič, Klemen        0 1453 -12. 1 w18. 1 -11. 1 -13. 1 -14. 1 =16. 1 -15. 1 - 5. 1 = 7. 1  1.0/8  -0.51
     2. Mars, Simon           0 1000 -12. 2 r18. 2 -11. 2 +13. 3 +14. 2 -16. 2        - 5. 2 - 7. 2  2.0/7   1.24
     3. Guštin, Vasja         0 1500        r18. 3 -11. 3 -13. 4               =15. 3 - 5. 3 - 7. 3  0.5/5  -1.70
     4. Mars, Jernej          0 1000 -12. 3                      -14. 3 -16. 3 -15. 4                0.0/4  -1.04

Državno ekipno prvenstvo do 12 let - F12
DP ekipno do 12 let - Fantje, 1.6.2019

                                 MT  T  MTB
  1. ŠK Postojna                                            17  236.5   23.5  140.0
  2. ŠK Nova Gorica 1                                       17  229.5   24.0  138.5
  3. ŠK Triglav Krško                                       14  138.0   17.5  140.5
  4. ŠK Ljubljana                                           12  172.5   19.0  143.0
  5. ŠD Kočevje - Inotherm                                  10  106.0   15.5  136.5
  6. ŠK Val Koper                                           10  102.5   13.0  141.0
  7. ŠS TZ Prevodi Dvojka                                   10   99.0   14.5  122.5
  8. Celjski ŠK                                             10   96.0   14.0  131.5
  9. ŠD KRKA Novo mesto                                     10   67.0   12.0  117.5
 10. ŠK Komenda                                              8  110.5   12.0  149.5
 11. ŠD Radenska Pomgrad                                     8   72.0   13.0  117.0
 12. ŠK Dolenjske Toplice                                    8   58.0   13.0  114.5
 13. ŠK Nova Gorica 2                                        8   44.0   11.0  111.5
 14. ŠK En Passant                                           8   42.0   10.0  105.0
 15. ŠD Čaven Ajdovščina                                     6   38.0    9.5  100.0
 16. ŠK Nova Gorica 3                                        4   24.0    7.0  103.5
 17. ŠK Zagorje                                              2   26.0    5.5  105.5

Arbiter: Ana Srebrnič
Tempo: 10 min + 5 s