www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

14.9.-16.11., Zgornja Polskava, Slovenske Konjice

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Pragersko Gaj, ŠD Slovenjske Konjice

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: October 12 2019 16:37:52.

III. liga vzhod

III. liga vzhod
Slovenske Konjice, 14.9.-16.11.2019

Pari 6. kola
( 1)16/10ŠK Gambit Maribor (1)-(10) ŠK Rudar Trbovlje14/8
14/5Marčeta, Predrag-Jazbec, Hinko3.5/5
24/5Habjanič, David-Skobe, Miran0/0
33.5/5Kusič, Dalibor-Bajda, Rado0/0
44.5/5Virtič, Samo-Jovič, Ivan0/0
( 2)13/8ŠD Slovenske Konjice (3)-(9) ŠK Malečnik 115/8
14/5Lorger, Rastko-Šoštarič, Denis3/5
21/1Gruden, Marjan-Kontler, Saša4.5/5
33.5/5Florjančič, Rudi-Petre, Janko0/0
40/0Brdnik, Roman-Jurišič, Vladimir0/0
( 3)10.5/6ŠK Slovenec Poljčane (5)-(2) KOŠK Dravograd9.5/6
12.5/5Jug, Simon-Pšeničnik, Zoran3/5
22/3Pirš, Matjaž-Mostoegl, Konrad2.5/5
33/5Marovt, Nejc-Jeromelj, Božo1.5/2
41.5/5Kovačič, Niko-Kovač, Mihec0/0
( 4)12.5/6ŠK Impol 1 (8)-(4) ŠD Destrnik11.5/6
10/0Svenšek, Marijan-Cirkvenčič, Franci0/0
22.5/5Lešnik, Maks-Kramberger, Mitja1/1
33.5/5Košir, Dejan-Križe, Aleš1/4
42.5/3Podvršnik, Branko-Cvetko, Branko2/5
( 5)10/5ŠD Pragersko Gaj (11)-(13) ŠD Fram II11/5
13/5Milinkovič, Nebojša-Kolar, Branko0/0
20/0Babič, Darko-Gabrijan, Timotej1/3
33/5Rozman, Roman-Gunšek, Alfred0/0
40.5/3Kitek, Ignac-Toplišek, Maj0/2
( 6)9/5ŠK Malečnik 2 (17)-(15) ŠD Ptuj 312/5
11/3Pleič, Jure-Dominko, Darko2.5/5
20.5/3Šenveter, Jože-Kužner, Ciril2.5/5
34/5Sitar, Andrej-Selišek, Leon1.5/3
42.5/4Pišek, Franc-Zajc, Silvo3.5/5
( 7)6/4ŠK Slovenj Gradec 2 (19)-(6) ŠK Črna9.5/4
12/2Stražišnik, Enej-Pranjič, Mitja1.5/5
22/4Vaupot, Eliza-Burjak, Zdravko2/5
30.5/0Stražišnik, Alja-Šahinovič, Fikret0/0
41.5/4Vaupot, Kajetan-Podlesnik, Ivan2/3
( 8)7.5/4ŽŠK Maribor 4 (18)-(12) ŠD Slo. Konjice veterani11.5/4
12.5/4Javornik, Lina-Košak, Marjan3.5/5
21.5/4Heric, Luka-Marguč, Franc2.5/5
32/4Heric, Meta-Kodrič, Franc2.5/5
40/0Cervek Roskari, Erik-Zupan, Mirko3/5
( 9)9.5/4ŠD Radenska Pomgrad 4 (16)-(20) ŠD Slo. Konjice mladi6.5/4
10/0Tompa, Neda-Preložnik, Jure2/4
21/2Lukač, Alina-Gorjup, Svit1.5/4
30/3Lenček Kranjec, Joži-Juhart Korošec, Gal0/1
42/3Lenček Kranjec, Dani-Juhart Korošec, Bine1/2
(10)7/4ŠD Ptuj - mladi (21)-(14) ŠD Kamnnica 25.5/2
12/4Kovačec, Tilen-Lorbek, Igor0/0
20.5/2Levanič, Anej-Purišič, Radenko0/0
31.5/4Kukovec, Mihael-Kumer, Franc1.5/3
41/2Kaučič, Bor-Robič, David1/1
(11)0/0PROST (22)-(7) ŠD Lendava5.5/2
10/0 -Gaber, Jože0/1
20/0 -Vuk, Jože0/1
30/0 -Cofek, Milan1.5/3
40/0 -Baša, Vili0/0
Pari 5. kola
( 1)8.5/6KOŠK Dravograd (2) 1:3 (1) ŠK Gambit Maribor13/8
13/4Pšeničnik, Zoran 0:1 Marčeta, Predrag3/4
22/4Mostoegl, Konrad 0.5:0.5 Habjanič, David3.5/4
31/1Jeromelj, Božo 0.5:0.5 Kusič, Dalibor3/4
41/1Krajnc, Rudolf 0:1 Virtič, Samo3.5/4
( 2)9.5/6ŠK Slovenec Poljčane (5) 1:3 (3) ŠD Slovenske Konjice10/6
12.5/4Jug, Simon 0:1 Lorger, Rastko3/4
21.5/2Pirš, Matjaž 0.5:0.5 Florjančič, Rudi3/4
33/4Marovt, Nejc 0:1 Šibanc, Bogo1/2
41/4Kovačič, Niko 0.5:0.5 Marinovič, Anto1/2
( 3)10.5/6ŠD Destrnik (4) 1:3 (10) ŠK Rudar Trbovlje11/6
11/3Križe, Aleš 0:1 Jazbec, Hinko2.5/4
22/4Cvetko, Branko 0:1 Kotar, Jože3/4
30.5/1Vaupotič, Roman 0:1 Novak, Andrej3/4
41.5/2Kramberger, Vladko 1:0 Košir, Jaka1.5/3
( 4)8.5/4ŠK Črna (6) 1:3 (9) ŠK Malečnik 112/6
11.5/4Pranjič, Mitja 0:1 Šoštarič, Denis2/4
22/4Burjak, Zdravko 0:1 Kontler, Saša3.5/4
30/1Modrej, Jože 0:1 Šenveter, Igor3/4
43/4Vončina, Vasja 1:0 Gselman, Mirko2.5/3
( 5)10/4ŠD Slo. Konjice veterani (12) 1.5:2.5 (8) ŠK Impol 110/4
13/4Košak, Marjan 0.5:0.5 Lešnik, Maks2/4
22/4Marguč, Franc 0.5:0.5 Košir, Dejan3/4
32.5/4Kodrič, Franc 0:1 Križanec, Tilen0/1
42.5/4Zupan, Mirko 0.5:0.5 Detiček, Dušan2.5/4
( 6)10/4ŠD Ptuj 3 (15) 2:2 (11) ŠD Pragersko Gaj8/4
12.5/4Dominko, Darko 0:1 Milinkovič, Nebojša2/4
22/4Kužner, Ciril 0.5:0.5 Rozman, Roman2.5/4
33/4Zajc, Silvo 0.5:0.5 Lamut, Bojan1/1
41/1Fijan, Milan 1:0 Čelan, Jože2/4
( 7)8/3ŠD Fram II (13) 3:1 (16) ŠD Radenska Pomgrad 48.5/4
10/2Gabrijan, Timotej 1:0 Lukač, Alina1/1
20/1Toplišek, Maj 0:1 Cigut, Matjaz2/4
32.5/4Mejal, Jože 1:0 Lukač, Ema2.5/4
40.5/1Brezner, Franci 1:0 Mohar, Tian1/1
( 8)5.5/4ŠD Slo. Konjice mladi (20) 1:3 (17) ŠK Malečnik 26/3
12/3Preložnik, Jure 0:1 Sitar, Andrej3/4
21.5/3Gorjup, Svit 0:1 Pišek, Franc1.5/3
30.5/1Lovrenčič, Lucian 1:0 Treska, Klemen0/1
40/0Klima, Marko 0:1 Horvat, Anton0/1
( 9)3/2ŠD Ptuj - mladi (21) 4:0 (7) ŠD Lendava5.5/2
11/3Kovačec, Tilen 1:0 Vehtersbah, Bela2/4
20.5/3Kukovec, Mihael 1:0 Gerič, Stanko1/4
30/1Stojanovič, Jure 1:0 * 0/0
40/1Crnjakovič, Tom 1:0 * 0/0
(10)4/2ŠD Kamnnica 2 (14) 1.5:2.5 (19) ŠK Slovenj Gradec 23.5/2
11/0Robič, David 0:1 Stražišnik, Enej1/1
20.5/3Ribič, Rok 0.5:0.5 Vaupot, Eliza1.5/3
30.5/3Hancman, Karin 0:1 Vaupot, Kajetan0.5/3
40.5/3Hancman, Lina 1:0 Radoševič, Kai Jan0/3
(11)0/0PROST (22) 0:2.5 (18) ŽŠK Maribor 45/2
10/0 0:1 * Javornik, Lina1.5/4
20/0 0:.5* Heric, Luka1/4
30/0 0:.5* Heric, Meta1.5/4
40/0 0:.5* Čurič, Enej1/4
Pari 4. kola
( 1)10.5/6ŠK Gambit Maribor (1) 2.5:1.5 (5) ŠK Slovenec Poljčane8/6
13/3Marčeta, Predrag 0:1 Jug, Simon1.5/3
23/3Habjanič, David 0.5:0.5 Pirš, Matjaž1/1
32/3Kusič, Dalibor 1:0 Marovt, Nejc3/3
42.5/3Virtič, Samo 1:0 Kovačič, Niko1/3
( 2)10.5/6ŠK Malečnik 1 (9) 1.5:2.5 (4) ŠD Destrnik8/4
12/3Šoštarič, Denis 0:1 Kramberger, Mitja0/0
23/3Kontler, Saša 0.5:0.5 Cvetko, Branko1.5/3
32.5/3Šenveter, Igor 0.5:0.5 Vaupotič, Roman0/0
42/2Gselman, Mirko 0.5:0.5 Kramberger, Vladko1/1
( 3)9/4ŠK Impol 1 (8) 1:3 (2) KOŠK Dravograd5.5/4
12/3Lešnik, Maks 0:1 Pšeničnik, Zoran2/3
22/3Košir, Dejan 1:0 Mostoegl, Konrad2/3
30/0Križanec, Tilen 0:1 Jeromelj, Božo0/0
42.5/3Detiček, Dušan 0:1 Krajnc, Rudolf0/0
( 4)7/4ŠD Slovenske Konjice (3) 3:1 (6) ŠK Črna7.5/4
12/3Lorger, Rastko 1:0 Pranjič, Mitja1.5/3
20/0Gruden, Marjan 1:0 Burjak, Zdravko2/3
32/3Florjančič, Rudi 1:0 Modrej, Jože0/0
41/1Šibanc, Bogo 0:1 Vončina, Vasja2/3
( 5)8/4ŠK Rudar Trbovlje (10) 3:1 (13) ŠD Fram II7/3
11.5/3Jazbec, Hinko 1:0 Gabrijan, Timotej0/1
22/3Kotar, Jože 1:0 Toplišek, Maj0/0
32.5/3Novak, Andrej 0.5:0.5 Mejal, Jože2/3
41/2Košir, Jaka 0.5:0.5 Brezner, Franci0/0
( 6)5.5/3ŠK Malečnik 2 (17) 0.5:3.5 (11) ŠD Pragersko Gaj4.5/2
12.5/3Sitar, Andrej 0.5:0.5 Milinkovič, Nebojša1.5/3
21.5/2Pišek, Franc 0:1 Rozman, Roman1.5/3
30/0Vrhovnik, Ivan 0:1 Lamut, Bojan0/0
40/0Treska, Klemen 0:1 Čelan, Jože1/3
( 7)4.5/2ŠD Lendava (7) 1:3 (20) ŠD Slo. Konjice mladi2.5/2
10/0Gaber, Jože 0:1 * Preložnik, Jure1/2
20/0Vuk, Jože 0:1 * Gorjup, Svit0.5/2
31/3Vehtersbah, Bela 1:0 Juhart Korošec, Gal0/0
41/3Gerič, Stanko 0:1 Juhart Korošec, Bine0/1
( 8)3.5/2ŠK Slovenj Gradec 2 (19) 0:4 (12) ŠD Slo. Konjice veterani6/2
11/0Stražišnik, Enej 0:1 Košak, Marjan2/3
21.5/2Vaupot, Eliza 0:1 Marguč, Franc1/3
30.5/2Vaupot, Kajetan 0:1 Kodrič, Franc1.5/3
40/2Radoševič, Kai Jan 0:1 Zupan, Mirko1.5/3
( 9)4.5/2ŽŠK Maribor 4 (18) 0.5:3.5 (15) ŠD Ptuj 36.5/2
11/3Javornik, Lina 0.5:0.5 Dominko, Darko2/3
21/3Heric, Luka 0:1 Kužner, Ciril1/3
31.5/3Heric, Meta 0:1 Zajc, Silvo2/3
41/3Čurič, Enej 0:1 Fijan, Milan0/0
(10)4.5/2ŠD Radenska Pomgrad 4 (16) 4:0 (21) ŠD Ptuj - mladi3/2
10/0Lukač, Alina 1:0 Kovačec, Tilen1/2
21/3Cigut, Matjaz 1:0 Kukovec, Mihael0.5/2
31.5/3Lukač, Ema 1:0 Stojanovič, Jure0/0
40/0Mohar, Tian 1:0 Crnjakovič, Tom0/0
(11)0/0PROST (22) 0:2.5 (14) ŠD Kamnnica 21.5/0
10/0 0:1 * Robič, David0/0
20/0 0:.5* Ribič, Rok0/3
30/0 0:.5* Hancman, Karin0/3
40/0 0:.5* Hancman, Lina0/3
Pari 3. kola
( 1)7/4ŠK Črna (6) 0.5:3.5 (1) ŠK Gambit Maribor7/4
11.5/2Pranjič, Mitja 0:1 Marčeta, Predrag2/2
22/2Burjak, Zdravko 0:1 Habjanič, David2/2
31.5/2Podlesnik, Ivan 0.5:0.5 Kusič, Dalibor1.5/2
42/2Vončina, Vasja 0:1 Virtič, Samo1.5/2
( 2)6.5/4ŠD Destrnik (4) 1.5:2.5 (5) ŠK Slovenec Poljčane5.5/4
11/2Križe, Aleš 0:1 Jug, Simon0.5/2
21.5/2Cvetko, Branko 0:1 Marovt, Nejc2/2
32/2Merc, Niko 1:0 Kovačič, Niko1/2
41/1Maurič, Miha 0.5:0.5 Jug, Franc1/1
( 3)4.5/2ŠD Lendava (7) 0:4 (9) ŠK Malečnik 16.5/4
11.5/2Cofek, Milan 0:1 Šoštarič, Denis1/2
21/2Vehtersbah, Bela 0:1 Kontler, Saša2/2
31/2Gerič, Stanko 0:1 Šenveter, Igor1.5/2
41/2Cofek, Vito 0:1 Šenveter, Franc0/0
( 4)3/2KOŠK Dravograd (2) 2.5:1.5 (15) ŠD Ptuj 35/2
11/2Pšeničnik, Zoran 1:0 Dominko, Darko2/2
21/2Mostoegl, Konrad 1:0 Kužner, Ciril1/2
31/2Poberžnik, Janez 0.5:0.5 Selišek, Leon1/2
40/2Novak, Štefan 0:1 * Zajc, Silvo1/2
( 5)3.5/2ŠD Pragersko Gaj (11) 1:3 (3) ŠD Slovenske Konjice4/2
11/2Milinkovič, Nebojša 0.5:0.5 Lorger, Rastko1.5/2
21/2Rozman, Roman 0.5:0.5 Florjančič, Rudi1.5/2
30.5/2Kitek, Ignac 0:1 Marinovič, Ivo0/1
41/2Čelan, Jože 0:1 Marinovič, Anto0/1
( 6)2.5/2ŠD Slo. Konjice mladi (20) 0:4 (8) ŠK Impol 15/2
11/1Preložnik, Jure 0:1 Lešnik, Maks1/2
20.5/1Gorjup, Svit 0:1 Košir, Dejan1/2
30/0Juhart Korošec, Bine 0:1 Podvršnik, Branko1.5/2
40.5/1Gorjup, Gorazd 0:1 Detiček, Dušan1.5/2
( 7)5/2ŠD Slo. Konjice veterani (12) 1:3 (10) ŠK Rudar Trbovlje5/2
11/2Košak, Marjan 1:0 Jazbec, Hinko1.5/2
21/2Marguč, Franc 0:1 Kotar, Jože1/2
31.5/2Kodrič, Franc 0:1 Bregar, Rudi0/0
41.5/2Zupan, Mirko 0:1 Novak, Andrej1.5/2
( 8)3/2ŠD Ptuj - mladi (21) 0:4 (13) ŠD Fram II3/1
11/1Kovačec, Tilen 0:1 Mejal, Jože1/2
20.5/1Levanič, Anej 0:1 Željko, Janez0.5/2
30.5/1Kukovec, Mihael 0:1 Jurič, Milan0/1
41/1Kaučič, Bor 0:1 Grindl, Danijel1.5/2
( 9)3/1ŠK Malečnik 2 (17) 2.5:1.5 (16) ŠD Radenska Pomgrad 43/2
10/2Pleič, Jure 1:0 Lenček Kranjec, Joži0/2
20.5/2Šenveter, Jože 0:1 Lenček Kranjec, Dani1/2
31.5/2Sitar, Andrej 1:0 Cigut, Matjaz1/2
41/1Pišek, Franc 0.5:0.5 Lukač, Ema1/2
(10)1.5/0ŠD Kamnnica 2 (14) 0:4 (18) ŽŠK Maribor 40.5/0
11.5/2Kumer, Franc 0:1 Javornik, Lina0/2
20/2Ribič, Rok 0:1 Heric, Luka0/2
30/2Hancman, Karin 0:1 Heric, Meta0.5/2
40/2Hancman, Lina 0:1 Čurič, Enej0/2
(11)0/0PROST (22) 0:2.5 (19) ŠK Slovenj Gradec 21/0
10/0 0:1 * Stražišnik, Enej0/0
20/0 0:.5* Vaupot, Eliza1/2
30/0 0:.5* Stražišnik, Alja0/0
40/0 0:.5* Vaupot, Kajetan0/2
Pari 2. kola
( 1)4/2ŠK Gambit Maribor (1) 3:1 (8) ŠK Impol 14/2
11/1Marčeta, Predrag 1:0 Lešnik, Maks1/1
21/1Habjanič, David 1:0 Košir, Dejan1/1
31/1Kusič, Dalibor 0.5:0.5 Podvršnik, Branko1/1
41/1Virtič, Samo 0.5:0.5 Detiček, Dušan1/1
( 2)4/2ŠK Rudar Trbovlje (10) 1:3 (6) ŠK Črna4/2
11/1Jazbec, Hinko 0.5:0.5 Pranjič, Mitja1/1
21/1Kotar, Jože 0:1 Burjak, Zdravko1/1
31/1Novak, Andrej 0.5:0.5 Podlesnik, Ivan1/1
41/1Košir, Jaka 0:1 Vončina, Vasja1/1
( 3)3/2ŠD Slovenske Konjice (3) 1:3 (4) ŠD Destrnik3.5/2
11/1Lorger, Rastko 0.5:0.5 Križe, Aleš0.5/1
21/1Florjančič, Rudi 0.5:0.5 Cvetko, Branko1/1
30/0Marinovič, Ivo 0:1 Merc, Niko1/1
40/0Marinovič, Anto 0:1 Maurič, Miha0/0
( 4)3/2ŠK Slovenec Poljčane (5) 2.5:1.5 (7) ŠD Lendava3/2
10/1Jug, Simon 0.5:0.5 Cofek, Milan1/1
21/1Marovt, Nejc 1:0 Vehtersbah, Bela1/1
31/1Kovačič, Niko 0:1 Gerič, Stanko0/1
40/0Jug, Franc 1:0 Cofek, Vito1/1
( 5)3/2ŠK Malečnik 1 (9) 3.5:0.5 (2) KOŠK Dravograd2.5/2
10/1Šoštarič, Denis 1:0 Pšeničnik, Zoran1/1
21/1Kontler, Saša 1:0 Mostoegl, Konrad1/1
31/1Šenveter, Igor 0.5:0.5 Poberžnik, Janez0.5/1
41/1Gselman, Mirko 1:0 * Novak, Štefan0/1
( 6)1.5/0ŠD Slo. Konjice veterani (12) 3.5:0.5 (21) ŠD Ptuj - mladi2.5/2
10/1Košak, Marjan 1:0 Kovačec, Tilen1/0
20/1Marguč, Franc 1:0 Levanič, Anej0.5/0
30.5/1Kodrič, Franc 1:0 Kukovec, Mihael0.5/0
41/1Zupan, Mirko 0.5:0.5 Kaučič, Bor0.5/0
( 7)1/0ŠD Fram II (13) 2:2 (17) ŠK Malečnik 21/0
10/1Mejal, Jože 1:0 Pleič, Jure0/1
20/1Željko, Janez 0.5:0.5 Šenveter, Jože0/1
31/1Grindl, Danijel 0.5:0.5 Sitar, Andrej1/1
40/0Jurič, Milan 0:1 * Pišek, Franc0/0
( 8)1/0ŠD Ptuj 3 (15) 4:0 (19) ŠK Slovenj Gradec 21/0
11/1Dominko, Darko 1:0 Vaupot, Eliza1/1
20/1Kužner, Ciril 1:0 Vaupot, Kajetan0/1
30/1Selišek, Leon 1:0 Radoševič, Kai Jan0/1
40/1Zajc, Silvo 1:0 * Vaupot, Danijel0/1
( 9)0/0ŠD Radenska Pomgrad 4 (16) 3:1 (14) ŠD Kamnnica 20.5/0
10/1Lenček Kranjec, Joži 0:1 Kumer, Franc0.5/1
20/1Lenček Kranjec, Dani 1:0 Ribič, Rok0/1
30/1Cigut, Matjaz 1:0 Hancman, Karin0/1
40/1Lukač, Ema 1:0 Hancman, Lina0/1
(10)0/0ŽŠK Maribor 4 (18) 0.5:3.5 (11) ŠD Pragersko Gaj0/0
10/1Javornik, Lina 0:1 Milinkovič, Nebojša0/1
20/1Heric, Luka 0:1 Rozman, Roman0/1
30/1Heric, Meta 0.5:0.5 Kitek, Ignac0/1
40/1Čurič, Enej 0:1 Čelan, Jože0/1
(11)0/0PROST (22) 0:2.5 (20) ŠD Slo. Konjice mladi0/0
10/0 0:1 * Preložnik, Jure0/1
20/0 0:.5* Gorjup, Svit0/1
30/0 0:.5* Lovrenčič, Lucian0/1
40/0 0:.5* Gorjup, Gorazd0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠD Pragersko Gaj (11) 0:4 (1) ŠK Gambit Maribor0/0
10/0Milinkovič, Nebojša 0:1 Marčeta, Predrag0/0
20/0Rozman, Roman 0:1 Habjanič, David0/0
30/0Kitek, Ignac 0:1 Kusič, Dalibor0/0
40/0Čelan, Jože 0:1 Virtič, Samo0/0
( 2)0/0KOŠK Dravograd (2) 2.5:1.5 (12) ŠD Slo. Konjice veterani0/0
10/0Pšeničnik, Zoran 1:0 Košak, Marjan0/0
20/0Mostoegl, Konrad 1:0 Marguč, Franc0/0
30/0Poberžnik, Janez 0.5:0.5 Kodrič, Franc0/0
40/0Novak, Štefan 0:1 * Zupan, Mirko0/0
( 3)0/0ŠD Fram II (13) 1:3 (3) ŠD Slovenske Konjice0/0
10/0Gabrijan, Timotej 0:1 Lorger, Rastko0/0
20/0Mejal, Jože 0:1 Florjančič, Rudi0/0
30/0Željko, Janez 0:1 Šibanc, Bogo0/0
40/0Grindl, Danijel 1:0 Švab, Robert0/0
( 4)0/0ŠD Destrnik (4) 3.5:0.5 (14) ŠD Kamnnica 20/0
10/0Križe, Aleš 0.5:0.5 Kumer, Franc0/0
20/0Cvetko, Branko 1:0 Ribič, Rok0/0
30/0Merc, Niko 1:0 Hancman, Karin0/0
40/0Kramberger, Vladko 1:0 Hancman, Lina0/0
( 5)0/0ŠD Ptuj 3 (15) 1:3 (5) ŠK Slovenec Poljčane0/0
10/0Dominko, Darko 1:0 Jug, Simon0/0
20/0Kužner, Ciril 0:1 Pirš, Matjaž0/0
30/0Selišek, Leon 0:1 Marovt, Nejc0/0
40/0Zajc, Silvo 0:1 Kovačič, Niko0/0
( 6)0/0ŠK Črna (6) 4:0 (16) ŠD Radenska Pomgrad 40/0
10/0Pranjič, Mitja 1:0 Lenček Kranjec, Joži0/0
20/0Burjak, Zdravko 1:0 Lenček Kranjec, Dani0/0
30/0Podlesnik, Ivan 1:0 Cigut, Matjaz0/0
40/0Vončina, Vasja 1:0 Lukač, Ema0/0
( 7)0/0ŠK Malečnik 2 (17) 1:3 (7) ŠD Lendava0/0
10/0Pleič, Jure 0:1 Cofek, Milan0/0
20/0Šenveter, Jože 0:1 Vehtersbah, Bela0/0
30/0Sitar, Andrej 1:0 Gerič, Stanko0/0
40/0Horvat, Anton 0:1 Cofek, Vito0/0
( 8)0/0ŠK Impol 1 (8) 4:0 (18) ŽŠK Maribor 40/0
10/0Lešnik, Maks 1:0 Javornik, Lina0/0
20/0Košir, Dejan 1:0 Heric, Luka0/0
30/0Podvršnik, Branko 1:0 Heric, Meta0/0
40/0Detiček, Dušan 1:0 Čurič, Enej0/0
( 9)0/0ŠK Slovenj Gradec 2 (19) 1:3 (9) ŠK Malečnik 10/0
10/0Vaupot, Eliza 1:0 * Šoštarič, Denis0/0
20/0Vaupot, Kajetan 0:1 Kontler, Saša0/0
30/0Radoševič, Kai Jan 0:1 Šenveter, Igor0/0
40/0Vaupot, Danijel 0:1 Gselman, Mirko0/0
(10)0/0ŠK Rudar Trbovlje (10) 4:0 (20) ŠD Slo. Konjice mladi0/0
10/0Jazbec, Hinko 1:0 Preložnik, Jure0/0
20/0Kotar, Jože 1:0 Gorjup, Svit0/0
30/0Novak, Andrej 1:0 Lovrenčič, Lucian0/0
40/0Košir, Jaka 1:0 Gorjup, Gorazd0/0
(11)0/0PROST (22) 0:2.5 (21) ŠD Ptuj - mladi0/0
10/0 0:1 * Kovačec, Tilen0/0
20/0 0:.5* Levanič, Anej0/0
30/0 0:.5* Kukovec, Mihael0/0
40/0 0:.5* Kaučič, Bor0/0