www.sahist.si | Šahovski forum

1. ženska liga 2019

Murska Sobota, 18.-19.5.

1. ženska liga 2019Državna ženska liga 20191. ženska liga 2018

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

1. ženska liga 2019

Organizator: ŠD Radenska Pomgrad MS

Glavni sodnik: Mitja Kovač

Igralni cas: 20 min +10 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: May 19 2019 13:08:14.

1. ženska liga 2019

1. ženska liga 2019
Murska Sobota, 18.-19.5.2019

                                Rating                              MT    SonKM  Točke  SonnT
  1. ŠD Posočje                 2028.5                                16  139.5   15.0  147.8
       (B12    2)(W11    2)(B 2    1)(W13    2)(B 3  1.5)(W 5    2)(B 6  1.5)
       (W 9    2)(W 4    1)
     1. Uršič, Mateja      2020 2075 +12. 1 +11. 1 - 2. 1 +13. 1 = 3. 1 + 5. 2 + 6. 1 + 9. 2 - 4. 1  6.5/9   0.16
     2. Biti, Ana          1864 1982 +12. 2 +11. 3 + 2. 2 +13. 2 + 3. 3 + 5. 4 = 6. 2 + 9. 4 + 4. 2  8.5/9   1.09
     3. Kutin, Simona      2001 1946                                                                 0.0/0
  2. ŠK IG                      2000.5                                16  130.5   14.0  137.5
       (W16  1.5)(B 5    2)(W 1    1)(B 7  1.5)(W15  1.5)(B 9    2)(W 3  1.5)
       (B11    1)(W10    2)
     1. Janželj, Lara      2098 2293 +16. 2 + 5. 2 + 1. 1 + 7. 1 +15. 1 + 9. 2 + 3. 1 +11. 1 +10. 2  9.0/9   1.12
     2. Janželj, Erika-Mar 1699 1708 =16. 3 + 5. 4 - 1. 2 = 7. 3 =15. 2 + 9. 4 = 3. 3 -11. 3 +10. 3  5.0/9   0.44
     3. Janželj, Nika      1331 1697                                                                 0.0/0
     4. Jelen, Anja        1064 1654                                                                 0.0/0
     5. Jeram, Vita           0 1460                                                                 0.0/0
     6. Fridl, Alina          0 1396                                                                 0.0/0
  3. ŠS TZ Prevodi Dvojka       2123.5                                12  117.0   13.0  128.5
       (W 7    1)(B 6    2)(W 5    1)(B 9    2)(W 1  0.5)(B15    2)(B 2  0.5)
       (W 8    2)(B11    2)
     1. Rozman, Monika     1901 2131 + 7. 1 + 6. 1 + 5. 2 + 9. 2 = 1. 1 +15. 1 - 2. 1 + 8. 1 +11. 1  7.5/9   0.86
     2. Števanec, Lea      2033 2116                                                                 0.0/0
     3. Sefič, Lana        1042 1793 - 7. 3 + 6. 2 - 5. 4 + 9. 4 - 1. 2 +15. 2 = 2. 2 + 8. 3 +11. 3  5.5/9  -0.03
  4. ŠK Brežice                 1859.5                                11   82.5   10.5   82.3
       (B18    1)(W 8    1)(B12  0.5)(W11    0)(B20  1.5)(W 7  1.5)(B13    2)
       (W16    2)(B 1    1)
     1. Urbanč, Maja       1521 1829 +18. 1 + 8. 1 =12. 1 -11. 1 w20. 1 = 7. 1 +13. 1 +16. 1 + 1. 1  6.0/8   1.28
     2. Urbanč, Suzana     1659 1890 -18. 2 - 8. 3 -12. 2 -11. 3 r20. 2 + 7. 3 +13. 3 +16. 2 - 1. 2  3.0/8  -3.23
  5. ŠD Stari Mayr Kranj        2035.0                                11   82.0   10.5   91.0
       (B17    2)(W 2    0)(B 3    1)(W10    2)(B13    2)(B 1    0)(W11    1)
       (W14  1.5)(B 6    1)
     1. Urh, Zala          1986 2299                                                                 0.0/0
     2. Rudolf, Alojzija   1582 1771 +17. 1 - 2. 1 - 3. 1 +10. 2 +13. 1 - 1. 1 -11. 1 =14. 1 - 6. 1  3.5/9  -0.22
     3. Kastelic, Helena   1406 1686                                                                 0.0/0
     4. Krupenko, Katja    1394 1709 +17. 2 - 2. 2 + 3. 3 +10. 3 +13. 3 - 1. 2 +11. 3 +14. 2 + 6. 2  7.0/9   2.41
  6. ŠD Radenska Pomgrad        1781.5                                11   74.0   10.5   74.3
       (B15    1)(W 3    0)(B20  1.5)(W12    1)(B 7    2)(B 8  1.5)(W 1  0.5)
       (B19    2)(W 5    1)
     1. Lukač, Alina       1294 1809 -15. 1 - 3. 1 w20. 1 -12. 1 + 7. 1 = 8. 1 - 1. 1 +19. 2 + 5. 2  3.5/8  -0.47
     2. Lukač, Ema         1169 1754 +15. 2 - 3. 3 r20. 2 +12. 2 + 7. 3 + 8. 3 = 1. 2 +19. 3 - 5. 4  5.5/8   0.62
     3. Kološa Kušej, Vita 1102 1682                                                                 0.0/0
     4. Zidanšek, Ivana       0 1599                                                                 0.0/0
  7. ŠD Šentjur                 1756.0                                10   78.5   10.5   80.8
       (B 3    1)(W15    1)(B11    2)(W 2  0.5)(W 6    0)(B 4  0.5)(B20  1.5)
       (W17    2)(B16    2)
     1. Jazbinšek, Vera    1619 1771 - 3. 1 -15. 1 +11. 1 - 2. 1 - 6. 1 = 4. 1 w20. 1 +17. 1 +16. 1  3.5/8   0.53
     2. Majcen, Ana        1281 1741                                                                 0.0/0
     3. Gaber, Luiza          0 1697 + 3. 3 +15. 2 +11. 3 = 2. 2 - 6. 2 - 4. 2 r20. 2 +17. 2 +16. 2  5.5/8   1.87
  8. ŠK Žalec                   1702.5                                10   73.5   10.5   82.8
       (W 9    1)(B 4    1)(B10    1)(W17    2)(B11    1)(W 6  0.5)(B15    2)
       (B 3    0)(W18    2)
     1. Švent, Suzana      1908 1920 + 9. 2 - 4. 1 +10. 2 +17. 1 +11. 1 = 6. 1 +15. 1 - 3. 1 +18. 1  6.5/9   0.94
     2. Brinovec, Loi         0 1485                                                                 0.0/0
     3. Brinovec, Lucy        0 1616 - 9. 4 + 4. 2 -10. 3 +17. 2 -11. 3 - 6. 2 +15. 2 - 3. 3 +18. 2  4.0/9   0.10
  9. ŠD Ptuj                    1994.0                                10   60.5    9.0   70.0
       (B 8    1)(W18    2)(B13    1)(W 3    0)(B12    2)(W 2    0)(B17  1.5)
       (B 1    0)(W14  1.5)
     1. Ličina Vrabič, Ani 2080 2034                                                                 0.0/0
     2. Marič, Katarina    1913 1954 - 8. 1 +18. 1 +13. 1 - 3. 1 +12. 1 - 2. 1 +17. 1 - 1. 1 =14. 1  4.5/9  -1.03
     3. Polajžer, Vlasta   1289 1666                                                                 0.0/0
     4. Kolarič, Anka      1295 1500 + 8. 3 +18. 2 -13. 2 - 3. 3 +12. 2 - 2. 2 =17. 2 - 1. 2 +14. 2  4.5/9   1.45
     5. Beranič, Alisa        0 1000                                                                 0.0/0
     6. Medik, Eva            0 1005                                                                 0.0/0
 10. ŠD Fram                    1673.0                                10   52.5    8.0   53.3
       (B11    0)(B20  1.5)(W 8    1)(B 5    0)(W16  1.5)(W13    1)(B12  1.5)
       (W15  1.5)(B 2    0)
     1. Čolič, Tami        1621 1751                                                                 0.0/0
     2. Unuk, Tonja           0 1595 -11. 1 w20. 1 - 8. 1 - 5. 2 =16. 2 -13. 1 =12. 1 =15. 1 - 2. 1  1.5/8  -0.97
     3. Ježovnik, Mojca       0 1550 -11. 3 r20. 2 + 8. 3 - 5. 4 +16. 3 +13. 2 +12. 2 +15. 2 - 2. 2  5.0/8   1.86
     4. Kralj, Sabina ml.     0 1500                                                                 0.0/0
     5. Klavž, Zala           0 1000                                                                 0.0/0
     6. Vihar, Romana         0 1500                                                                 0.0/0
 11. ŠD Rokada Lendava          1857.0                                 9   79.0    9.0   84.0
       (W10    2)(B 1    0)(W 7    0)(B 4    2)(W 8    1)(B18    2)(B 5    1)
       (W 2    1)(W 3    0)
     1. Nerat, Brigita     1739 1914 +10. 2 - 1. 1 - 7. 1 + 4. 1 - 8. 1 +18. 1 + 5. 2 - 2. 1 - 3. 1  4.0/9  -0.80
     2. Ambruš, Mira       1576 1800                                                                 0.0/0
     3. Marič, Marta          0 1661 +10. 3 - 1. 2 - 7. 3 + 4. 2 + 8. 3 +18. 2 - 5. 4 + 2. 2 - 3. 3  5.0/9   1.11
     4. Gerencser, Agnes      0 1500                                                                 0.0/0
 12. ŠD Jesenice                1264.5                                 9   49.5    8.0   49.3
       (W 1    0)(B17    1)(W 4  1.5)(B 6    1)(W 9    0)(B14    1)(W10  0.5)
       (B20  1.5)(W19  1.5)
     1. Pongrac, Alojzija  1750 1473 - 1. 1 +17. 1 = 4. 1 + 6. 1 - 9. 2 +14. 1 =10. 2 w20. 1 =19. 1  4.5/8   2.49
     2. Klobučar, Mirijam     0 1056 - 1. 2 -17. 2 + 4. 2 - 6. 2 - 9. 4 -14. 2 -10. 3 r20. 2 +19. 3  2.0/8   0.86
 13. ŠD Gornja Radgona          1586.5                                 8   38.0    7.5   37.5
       (W14  1.5)(B19    2)(W 9    1)(B 1    0)(W 5    0)(B10    1)(W 4    0)
       (B18  0.5)(B20  1.5)
     1. Borko, Zora           0 1510 =14. 1 +19. 2 - 9. 2 - 1. 1 - 5. 2 +10. 2 - 4. 1 -18. 1 w20. 1  2.5/8   0.26
     2. Kavčič, Alenka        0 1663 +14. 2 +19. 3 + 9. 4 - 1. 2        -10. 3                       3.0/5   0.11
     3. Hovnik Husar, Maša    0 1555                             - 5. 4        - 4. 2 =18. 2 r20. 2  0.5/3  -0.49
 14. ŠD Vrhnika                 1748.5                                 7   55.0    9.0   56.3
       (B13  0.5)(W16    1)(B18    2)(W15  0.5)(B17    1)(W12    1)(W19    2)
       (B 5  0.5)(B 9  0.5)
     1. Markovič, Jelena   1551 1815 =13. 1 -16. 2 +18. 1 -15. 1 +17. 1 -12. 1 +19. 1 = 5. 2 = 9. 2  4.5/9  -1.59
     2. Brejc, Martina     1363 1682 -13. 2 +16. 3 +18. 2 =15. 2 -17. 2 +12. 2 +19. 2 - 5. 4 - 9. 4  4.5/9  -1.22
     3. Širaj, Vita        1350 1807                                                                 0.0/0
 15. ŠK Branik Maribor          1796.0                                 7   51.5    7.5   56.5
       (W 6    1)(B 7    1)(W19    2)(B14  1.5)(B 2  0.5)(W 3    0)(W 8    0)
       (B10  0.5)(B17    1)
     1. Velec, Martina     1611 1871 + 6. 1 + 7. 1 +19. 1 +14. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 8. 1 =10. 2 =17. 1  5.0/9  -0.02
     2. Vihar, Barbara     1352 1721 - 6. 2 - 7. 3 +19. 2 =14. 2 = 2. 2 - 3. 3 - 8. 3 -10. 3 =17. 2  2.5/9  -2.82
 16. ŠK Slovenj Gradec          1682.5                                 7   41.5    8.0   39.5
       (B 2  0.5)(B14    1)(W17  0.5)(W19    2)(B10  0.5)(B20  1.5)(W18    2)
       (B 4    0)(W 7    0)
     1. Nikl, Alenka       1639 1698                                                  - 4. 1 - 7. 1  0.0/2  -0.72
     2. Vaupot, Eliza      1046 1667 - 2. 1 +14. 1 =17. 1 +19. 1 =10. 2 w20. 1 +18. 1 - 4. 2 - 7. 3  4.0/8   0.36
     3. Stražišnik, Alja   1150 1735 = 2. 2 -14. 2 -17. 2 +19. 3 -10. 3 r20. 2 +18. 2                2.5/6  -1.66
 17. ŠK Impol Slovenska Bistri  1661.5                                 7   38.5    7.0   45.0
       (W 5    0)(W12    1)(B16  1.5)(B 8    0)(W14    1)(B19    2)(W 9  0.5)
       (B 7    0)(W15    1)
     1. Vilčnik, Nada      1406 1663 - 5. 2 -12. 1 =16. 2 - 8. 1 -14. 1 +19. 1 - 9. 2 - 7. 1 =15. 1  2.0/9  -1.72
     2. Zafošnik, Irena    1227 1660 - 5. 4 +12. 2 +16. 3 - 8. 3 +14. 2 +19. 3 = 9. 4 - 7. 3 =15. 2  5.0/9  -0.28
     3. Tomazini, Mateja      0 1488                                                                 0.0/0
     4. Radulovič, Živa       0 1000                                                                 0.0/0
 18. ŠD Piran                   1567.0                                 7   27.0    6.0   25.8
       (W 4    1)(B 9    0)(W14    0)(B20  1.5)(B19    2)(W11    0)(B16    0)
       (W13  1.5)(B 8    0)
     1. Debevec, Katarina  1408 1634 - 4. 1 - 9. 2 -14. 1 w20. 1 +19. 1 -11. 1 -16. 2 +13. 1 - 8. 1  2.0/8  -1.00
     2. Štih, Metka        1118 1500 + 4. 2 - 9. 4 -14. 2 r20. 2 +19. 2 -11. 3 -16. 3 =13. 3 - 8. 3  2.5/8  -0.53
 19. ŠK Zagorje                 1000.0                                 2    4.5    2.0    4.0
       (B20  1.5)(W13    0)(B15    0)(B16    0)(W18    0)(W17    0)(B14    0)
       (W 6    0)(B12  0.5)
     1. Matovski, Maša        0 1000               -15. 1 -16. 2 -18. 1 -17. 1 -14. 1        =12. 1  0.5/6   0.02
     2. Kaučič, Tjaša         0 1000 w20. 1 -13. 1 -15. 2        -18. 2        -14. 2 - 6. 1         0.0/5  -0.40
     3. Hribar, Neja          0 1000 r20. 2 -13. 2        -16. 3        -17. 2        - 6. 2 -12. 2  0.0/5  -0.74

1. ženska liga 2019
Murska Sobota, 18.-19.5.2019

                                     MT  T  MTB
  1. ŠD Posočje                                                 16  139.5   15.0  147.8
  2. ŠK IG                                                      16  130.5   14.0  137.5
  3. ŠS TZ Prevodi Dvojka                                       12  117.0   13.0  128.5
  4. ŠK Brežice                                                 11   82.5   10.5   82.3
  5. ŠD Stari Mayr Kranj                                        11   82.0   10.5   91.0
  6. ŠD Radenska Pomgrad                                        11   74.0   10.5   74.3
  7. ŠD Šentjur                                                 10   78.5   10.5   80.8
  8. ŠK Žalec                                                   10   73.5   10.5   82.8
  9. ŠD Ptuj                                                    10   60.5    9.0   70.0
 10. ŠD Fram                                                    10   52.5    8.0   53.3
 11. ŠD Rokada Lendava                                           9   79.0    9.0   84.0
 12. ŠD Jesenice                                                 9   49.5    8.0   49.3
 13. ŠD Gornja Radgona                                           8   38.0    7.5   37.5
 14. ŠD Vrhnika                                                  7   55.0    9.0   56.3
 15. ŠK Branik Maribor                                           7   51.5    7.5   56.5
 16. ŠK Slovenj Gradec                                           7   41.5    8.0   39.5
 17. ŠK Impol Slovenska Bistri                                   7   38.5    7.0   45.0
 18. ŠD Piran                                                    7   27.0    6.0   25.8
 19. ŠK Zagorje                                                  2    4.5    2.0    4.0

Arbiter: Kovač Mitja
Tempo: 20 min+10 sek