www.sahist.si | Šahovski forum

Mladinska liga

27. - 31. 8. 2019 Dobrna

Prenos
Državna mladinska ligaDržavna liga mladink1. mladinska liga

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

1. mladinska liga

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 20 min + 10 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red
1. mladinska liga

1. mladinska liga
Dobrna, 30.-31.8.2019

Najboljša 1. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Urh, ZalaŠK Stari Mayr Kranj 8.0/9 89%
2.Marovt, NejcŠK Slovenec Poljčane 7.5/9 83%
3.Gabrijan, TimotejŠD Fram 7.5/9 83%
4.Olenik Čampa, RudiŠD Domžale TAJFUN 7.0/9 78%
5.Jelen, MihaŠK Ig 7.0/9 78%
6.Brilej, JakaCeljski ŠK 6.5/9 72%
7.Vidmar, KlaraŠK Komenda Popotnik 5.5/9 61%
8.Javornik, NikŽŠK Maribor 4.0/7 57%
9.Simič Pušnik, VitoŠK Branik Maribor 5.0/9 56%
10.Lavrenčič, MaticŠK Ljubljana 3.5/8 44%
Najboljša 2. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Nareks, MaticCeljski ŠK 8.0/9 89%
2.Drevenšek, DorotejaŽŠK Maribor 5.5/7 79%
3.Redek, LeonŠD Vrhnika 7.0/9 78%
4.Lugarič Kotnik, LiamŠK Impol Slovenska Bistri 5.5/9 61%
5.Perme, MartinŠK Komenda Popotnik 5.0/9 56%
6.BabaroviŠ, FranŠK Komenda Pogi 5.0/9 56%
7.Bobnar, SamoŠS TZ Prevodi Dvojka 4.5/9 50%
8.Antolič, TobijaŠK En Passant 4.5/9 50%
9.Marinč, PrimožŠK Ljubljana 2.5/5 50%
10.Krupenko, KatjaŠK Stari Mayr Kranj 4.0/9 44%
Najboljša 3. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Markun, OzbejŠS TZ Prevodi Dvojka 7.5/9 83%
2.Zvizej, ZigaCeljski ŠK 7.0/9 78%
3.Hiti, ErikŠD Domžale TAJFUN 6.5/9 72%
4.Cimperman, TeoŠK Komenda Popotnik 6.5/9 72%
5.Filippovsky, NikitaŠK Ljubljana 5.0/8 62%
6.Centrih, AleksŽŠK Maribor 3.5/6 58%
7.Jelen, LukaŠK Ig 5.0/9 56%
8.Sep, MaticŠK Impol Slovenska Bistri 5.0/9 56%
9.Perme, StankoŠK Komenda Pogi 5.0/9 56%
10.Grof, AleksŠD Rokada Lendava 5.0/9 56%
Najboljša 4. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Drevenšek, GašperŽŠK Maribor 6.0/7 86%
2.Hiti, TimŠD Domžale TAJFUN 6.0/9 67%
3.Intihar Dolina, GalŠK Ljubljana 2.0/6 33%
4.Čmer Strašek, ŽigaŠD Šentjur 1.0/9 11%
Najboljša 6. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Hribernik, JernejŠK Slovenec Poljčane 4.5/9 50%
Najboljša 7. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Krošel, GregorŠK Slovenec Poljčane 3.0/9 33%

Tempo: 20 min + 10 s
Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.04, Lastnik: www.velemojstrica.si