www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

10.9.-8.10.2022, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Radlje ob Dravi

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: October 13 2022 08:03:24.

III. liga vzhod 2022

III. liga vzhod 2022
Maribor, 10.9.-8.10.2022

Maribor, 10.9.-8.10.2022
Lista ekip:

  1. ŠD Kamnica                1555.5
     1. Marčeta, Predrag            FM 2232 1395 934216    1158637
     2. Ribič, Marjan               BK 2087 1000 14645807  1019920
     3. Pihler, Damjan              II 1932 1811 14605317  1021437
     4. Ramšak, Igor                MK 1864 2016 14632276  1020218
     5. Flandija, Zvonko            II 1725 1830 14625288  1020678
     6. Žvarc, Tomaž                BK 1766 1957 14616084  1023029
     7. Ribič, Alojz                 I 1710 1927 14620154  1021522
     8. Slanič, Leopold              I 1653 1927 14632284  1020026
     9. Ramšak, Denis               II 1567 1915 14635003  1022481
    10. Žvarc, Nik                  II 1337 1938 14617773  1023002
    11. Kopše, Jožef                II      2002 14622947  1022482
    12. Pribožič, Barbara           WI      1916 14643111  1020173

  2. ŠD Destrnik               1968.0
     1. Cirkvenčič, Franci          MK 1987 2121 14600528  1010157
     2. Cvetko, Branko              II 1714 1872 14615134  1022329
     3. Kramberger, Mitja           II 1888 2017 14615401  1021877
     4. Maurič, Miha                II 1679 1862 14613166  1022239
     5. Merc, Niko                  II 1806 1819 14610043  1020558
     6. Vaupotič, Roman            III 1763 1805 14615959  1022166
     7. Križe, Aleš                 II 1793 1911 14614111  1022328
     8. Kramberger, Vladko         III 1609 1721 14615410  1022165
     9. Kramberger, Janez           BK 1183 1540 14626616  1024034
    10. Petrič, Milan               BK 1224 1526 14619547  1022164
    11. Križe, Danilo               II 1000 1849 14624419  1021377
    12. Zver, Milan                 BK      1665 14622203  1022201

  3. ŠK Slovenske Konjice      1819.8
     1. Brdnik, Roman               II 1860 1831 14610434  1030052
     2. Šibanc, Bogo                II 1699 1841 14606640  1030060
     3. Košak, Marjan               II 1814 1791 14607972  1030057
     4. Kodrič, Franc              III 1616 1816 14611910  1033905
     5. Gorjup, Gorazd              BK 1480 1000 14645092  1034372
     6. Okrožnik, Gorazd            BK 1457 1510 14623048  1023392
     7. Zupan, Mirko                BK 1277 1134 14651971  1034373
     8. Klarič, Blaž                BK 1000 1000 14652900  1350343
     9. Černec, Vid                 BK 1063 1000 14652382  1350305

  4. ŠK Fužinar Hapro Ravne    1862.5
     1. Vrečič, Marko               MK 2063 2070 14605490  1090032
     2. Maklin, Jože                II 1706 1863 14615487  1090201
     3. Uršič, Marjan                I 1602 1802 14615940  1090029
     4. Lah, Žan                    IV 1253 1715 14618885  1090606
     5. Šumer, Oto                 III 1342 1744 14621746  1090282
     6. Filip, Dihpol               IV      1534 14626780  1090607

  5. ŠD Pomgrad 4              1689.5
     1. Žalig, Kristjan             II 1978 1970 14601150  1080342
     2. Baša, Vili                  II 1540 1798 14611864  1080333
     3. Dunjko, Leon               III 1505 1515 14632071  1080214
     4. Mohar, Tian                 IV 1064 1475 14642298  1081309
     5. Vučko, Franc                II      1835           1080104
     6. Kovač, Majda               WMK      1736 14639467  1080015
     7. Gjuran, Stanko              IV      1652 14627779  1080207
     8. Šeruga, Štefan             III      1685 14627841  1080178
     9. Ambruš, Mira               WII      1800 14622360  1080125
    10. Škof, Samo                  IV      1389 14638150  1081283
    11. Žlebič, Eva                 BK      1488 14642883  1081303
    12. Habjanič, Robert            BK      1000 14654350  1350579

  6. ŠK Zagorje ob Savi mladi  1649.8
     1. Grujič, Predrag            III 1771 1898 14609452  1100362
     2. Hribar, Žan                 BK 1709 1525 14625717  1100401
     3. Vidonja, Taja               BK      1521           1100346
     4. Petek, Sara                WII      1655           1100348
     5. Osojnik, Brin               BK      1000           1350216
     6. Jurjec, Matic               BK      1082 14647427  1090953
     7. Brodnik, Nuša               BK      1000           1350207
     8. Ule, Zala                   BK      1000 14647435  1100906

  7. ŠD Ptuj - mladinci        1382.8
     1. Vidovič, Bojan             III 1505 1607 14610060  1022155
     2. Kokol, Maks Mai             BK 1128 1000 14650975  1349890
     3. Stojanovič, Jure            BK 1191 1366 14643839  1024129
     4. Levanič, Anej               BK      1558 14643812  1024138
     5. Curkovič, Jan               BK      1000 14653044  1350364
     6. Kaiser, Maksim              BK      1000 14653052  1350323
     7. David, Gašper               BK      1000 14654881  1350766

  8. ŠD Ptuj - mladinke        1001.3
     1. Beranič, Alisa              BK 1015 1000 14645270  1024343
     2. Medik, Eva                  BK 1034 1005 14645351  1024314
     3. Pintarič, Zoja              BK      1000 14652579  1349896
     4. Horvat, Arandjela           BK      1000 14651203  1024318
     5. Polajžer, Vlasta           WII      1666 14628430  1020098
     6. Kolarič, Anka              III      1536 14608413  1023312

  9. ŠD Ptuj - najmlajši       1407.8
     1. Veber, Tibor                BK      1000 14654873  1350767
     2. Prelog, Saša                MK      2131           1020101
     3. Gomboši, Roland             BK      1500                  
     4. Prelog, Vita                BK      1000 14656566  1350788
     5. Gomboši, Svit               BK      1000 14656582  1350786
     6. Gomboši, Zarja              BK      1000 14656574  1350787
     7. Kolarič, Anka              III      1536 14608413  1023312
     8. Hrga, Jan                   BK      1500                  

 10. ŠK Sloven. Konjice mladi  1050.0
     1. Lovrenčič, Lucian           BK      1200 14646625  1034394
     2. Skarlovnik, Adam            BK      1000 14648806  1349914
     3. Ranđelovič, Anastasija      BK      1000 14652110  1349863
     4. Konušek, Miha               BK      1000 14655977  1350674
     5. Konušek, Heidi              BK      1000 14655667  1350671
     6. Gorjup, Svit                BK 1138 1000 14646110  1034370
     7. Žugelj, Špela               BK      1000           1350677
     8. Bečič, Benjamin             BK      1109 14648318  1024286
     9. Klima, Marko                BK      1000 14643537  1034368
    10. Klima, Matej                BK      1000           1350673
    11. Kovačič, Filip              BK      1000 14650495  1349858


Arbiter: 60min + 30s/potezo                      

WinEkipni  4.01.05, Lastnik: Miran Klavz