www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

10.9.-8.10.2022, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Radlje ob Dravi

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: October 13 2022 08:03:26.

III. liga vzhod 2022

III. liga vzhod 2022
Maribor, 10.9.-8.10.2022

                               Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠD Kamnica                1555.5                                14  157.5   24.0  104.0
       (B 6  3.5)(W 2  2.5)(B 3    4)(W 5    3)(B 4    3)(W 7    4)(B 8    4)
     1. Marčeta, Predrag   2232 1395 + 6. 1 + 2. 1 + 3. 2 + 5. 2 - 4. 1 + 7. 1 + 8. 3  6.0/7   4.14
     2. Ribič, Marjan      2087 1000        = 2. 3 + 3. 5                              1.5/2   1.34
     3. Pihler, Damjan     1932 1811                                                   0.0/0
     4. Ramšak, Igor       1864 2016 = 6. 2 + 2. 5 + 3. 6 + 5. 6 + 4. 3                4.5/5   0.28
     5. Flandija, Zvonko   1725 1830 + 6. 3        + 3. 7               + 7. 2 + 8. 4  4.0/4   0.66
     6. Žvarc, Tomaž       1766 1957                      - 5. 7 + 4. 4 + 7. 3 + 8. 5  3.0/4  -0.20
     7. Ribič, Alojz       1710 1927                                                   0.0/0
     8. Slanič, Leopold    1653 1927                                                   0.0/0
     9. Ramšak, Denis      1567 1915 + 6. 5 - 2. 7                                     1.0/2  -0.84
    10. Žvarc, Nik         1337 1938                      + 5. 9 + 4. 5 + 7. 4 + 8. 8  4.0/4   0.41
    11. Kopše, Jožef          0 2002                                                   0.0/0
    12. Pribožič, Barbara     0 1916                                                   0.0/0
  2. ŠK Slovenske Konjice      1819.8                                10  103.0   16.0  112.0
       (B 7    3)(B 1  1.5)(W 6  2.5)(W 3  2.5)(B 8  3.5)(W 5  2.5)(B 4  0.5)
     1. Brdnik, Roman      1860 1831 + 7. 1 - 1. 1 + 6. 1 + 3. 2 + 8. 2 = 5. 2 - 4. 1  4.5/7   0.14
     2. Šibanc, Bogo       1699 1841                      - 3. 5 + 8. 3 + 5. 6 - 4. 2  2.0/4  -0.45
     3. Košak, Marjan      1814 1791 + 7. 2 = 1. 2 + 6. 2 = 3. 6 = 8. 5 - 5. 7 = 4. 3  4.0/7  -0.98
     4. Kodrič, Franc      1616 1816                                                   0.0/0
     5. Gorjup, Gorazd     1480 1000 - 7. 3 - 1. 4 - 6. 3                              0.0/3  -0.66
     6. Okrožnik, Gorazd   1457 1510                                                   0.0/0
     7. Zupan, Mirko       1277 1134 + 7. 4 + 1. 9 = 6. 5 + 3. 7 + 8. 6 + 5. 9 - 4. 4  5.5/7   3.14
     8. Klarič, Blaž       1000 1000                                                   0.0/0
     9. Černec, Vid        1063 1000                                                   0.0/0
  3. ŠD Pomgrad 4              1689.5                                10   77.0   17.0   97.0
       (B10    4)(W 4  2.5)(W 1    0)(B 2  1.5)(W 6  2.5)(B 9  3.5)(B 7    3)
     1. Žalig, Kristjan    1978 1970                                                   0.0/0
     2. Baša, Vili         1540 1798 +10. 1 = 4. 1 - 1. 1 - 2. 1 = 6. 1 = 9. 1 + 7. 1  3.5/7  -1.16
     3. Dunjko, Leon       1505 1515                                                   0.0/0
     4. Mohar, Tian        1064 1475                                                   0.0/0
     5. Vučko, Franc          0 1835 +10. 2 - 4. 3 - 1. 2 + 2. 2 - 6. 2                2.0/5  -1.74
     6. Kovač, Majda          0 1736 +10. 4 + 4. 4 - 1. 4 = 2. 3 + 6. 5 + 9. 4 + 7. 2  5.5/7   0.71
     7. Gjuran, Stanko        0 1652 +10. 7 + 4. 5 - 1. 5 - 2. 7 + 6. 6 + 9. 5 - 7. 3  4.0/7  -1.24
     8. Šeruga, Štefan        0 1685                                    + 9. 6 + 7. 4  2.0/2   0.16
     9. Ambruš, Mira          0 1800                                                   0.0/0
    10. Škof, Samo            0 1389                                                   0.0/0
    11. Žlebič, Eva           0 1488                                                   0.0/0
    12. Habjanič, Robert      0 1000                                                   0.0/0
  4. ŠK Fužinar Hapro Ravne    1862.5                                 9   98.5   18.5   95.5
       (W 9    4)(B 3  1.5)(W 5    2)(B 7  2.5)(W 1    1)(B10    4)(W 2  3.5)
     1. Vrečič, Marko      2063 2070 + 9. 1 = 3. 2 + 5. 6 = 7. 1 + 1. 1 +10. 1 + 2. 1  6.0/7  -0.13
     2. Maklin, Jože       1706 1863                                    +10. 4 + 2. 2  2.0/2   0.55
     3. Uršič, Marjan      1602 1802 + 9. 4 + 3. 5 + 5. 8 - 7. 3 - 1. 4 +10. 5 = 2. 3  4.5/7  -0.07
     4. Lah, Žan           1253 1715 + 9. 5 - 3. 6 - 5. 9 + 7. 4 - 1. 6 +10.12 + 2. 7  4.0/7  -1.16
     5. Šumer, Oto         1342 1744 + 9. 6 - 3. 7 - 5.10 + 7. 5 - 1.10                2.0/5  -1.19
     6. Filip, Dihpol         0 1534                                                   0.0/0
  5. ŠD Destrnik               1968.0                                 7   76.0   15.0   96.5
       (W 8  2.5)(W 6  1.5)(B 4    2)(B 1    1)(W 9    3)(B 2  1.5)(W10  3.5)
     1. Cirkvenčič, Franci 1987 2121                                                   0.0/0
     2. Cvetko, Branko     1714 1872 + 8. 3               - 1. 1 + 9. 1 = 2. 1 =10. 1  3.0/5  -1.24
     3. Kramberger, Mitja  1888 2017                                                   0.0/0
     4. Maurič, Miha       1679 1862                                                   0.0/0
     5. Merc, Niko         1806 1819                                                   0.0/0
     6. Vaupotič, Roman    1763 1805 + 8. 4 - 6. 1 - 4. 1 - 1. 4 - 9. 2 - 2. 2 +10. 4  2.0/7  -1.09
     7. Križe, Aleš        1793 1911                      + 1. 6 + 9. 4 + 2. 3 +10. 5  4.0/4   1.06
     8. Kramberger, Vladko 1609 1721 = 8. 5 - 6. 2 - 4. 3                              0.5/3  -1.56
     9. Kramberger, Janez  1183 1540        = 6. 3 + 4. 4 - 1.10 + 9. 6 - 2. 7 +10.12  3.5/6  -0.22
    10. Petrič, Milan      1224 1526 - 8. 6 + 6. 5 + 4. 5                              2.0/3   0.86
    11. Križe, Danilo      1000 1849                                                   0.0/0
    12. Zver, Milan           0 1665                                                   0.0/0
  6. ŠK Zagorje ob Savi mladi  1649.8                                 7   70.5   15.0   95.0
       (W 1  0.5)(B 5  2.5)(B 2  1.5)(W10    4)(B 3  1.5)(W 8    2)(W 9    3)
     1. Grujič, Predrag    1771 1898 - 1. 1 + 5. 6 - 2. 1 +10. 1 = 3. 2                2.5/5  -1.20
     2. Hribar, Žan        1709 1525 = 1. 4 + 5. 8 - 2. 3 +10. 3 + 3. 5 + 8. 3 - 9. 1  4.5/7   1.30
     3. Vidonja, Taja         0 1521 - 1. 5 = 5. 9 + 2. 5               - 8. 4 + 9. 2  2.5/5   0.44
     4. Petek, Sara           0 1655                                    - 8. 5 + 9. 5  1.0/2  -0.84
     5. Osojnik, Brin         0 1000 - 1. 9 - 5.10 = 2. 7 +10. 4 - 3. 6 + 8. 8 + 9. 6  3.5/7   0.94
     6. Jurjec, Matic         0 1082                      +10.12 - 3. 7                1.0/2  -0.08
     7. Brodnik, Nuša         0 1000                                                   0.0/0
     8. Ule, Zala             0 1000                                                   0.0/0
  7. ŠD Ptuj - mladinke        1001.3                                 5   48.5   11.5   98.5
       (W 2    1)(B 8    2)(W 9  2.5)(W 4  1.5)(B10  3.5)(B 1    0)(W 3    1)
     1. Beranič, Alisa     1015 1000 - 2. 1 + 8. 3 = 9. 1 = 4. 1 +10. 1 - 1. 1 - 3. 2  3.0/7   1.84
     2. Medik, Eva         1034 1005 - 2. 3 - 8. 4 - 9. 4               - 1. 5 - 3. 6  0.0/5  -0.83
     3. Pintarič, Zoja        0 1000 + 2. 5 + 8. 5 + 9. 5 + 4. 3 +10. 3 - 1. 6 + 3. 7  6.0/7   3.76
     4. Horvat, Arandjela     0 1000 - 2. 7 - 8. 6 + 9. 6 - 4. 4 =10. 4 - 1.10 - 3. 8  1.5/7  -0.56
     5. Polajžer, Vlasta      0 1666                      - 4. 5 +10.12                1.0/2  -0.39
     6. Kolarič, Anka         0 1536                                                   0.0/0
  8. ŠD Ptuj - mladinci        1382.8                                 5   45.5   11.0   93.5
       (B 5  1.5)(W 7    2)(B10    2)(B 9    3)(W 2  0.5)(B 6    2)(W 1    0)
     1. Vidovič, Bojan     1505 1607               -10. 1                              0.0/1  -0.92
     2. Kokol, Maks Mai    1128 1000                      + 9. 1 - 2. 1                1.0/2   0.42
     3. Stojanovič, Jure   1191 1366 - 5. 2 - 7. 1        - 9. 2 - 2. 2 - 6. 2 - 1. 1  0.0/6  -1.89
     4. Levanič, Anej         0 1558 - 5. 6 + 7. 2 =10. 3               + 6. 3 - 1. 5  2.5/5  -0.17
     5. Curkovič, Jan         0 1000 = 5. 8 - 7. 3        + 9. 4 = 2. 3 + 6. 4 - 1. 6  3.0/6   1.68
     6. Kaiser, Maksim        0 1000 + 5.10 + 7. 4 =10. 7 + 9. 6 - 2. 7                3.5/5   0.68
     7. David, Gašper         0 1000                                                   0.0/0
  9. ŠD Ptuj - najmlajši       1407.8                                 2   31.5    8.0   92.0
       (B 4    0)(W10    3)(B 7  1.5)(W 8    1)(B 5    1)(W 3  0.5)(B 6    1)
     1. Veber, Tibor          0 1000 - 4. 1 =10. 1 = 7. 1 - 8. 2 - 5. 2 = 3. 2 + 6. 2  2.5/7   0.94
     2. Prelog, Saša          0 2131                      + 8. 3 + 5. 6        - 6. 3  2.0/3  -0.71
     3. Gomboši, Roland       0 1500                                                   0.0/0
     4. Prelog, Vita          0 1000 - 4. 3 +10. 2 + 7. 2 - 8. 5 - 5. 7 - 3. 6         2.0/6   0.27
     5. Gomboši, Svit         0 1000 - 4. 4 =10. 4 - 7. 3               - 3. 7 - 6. 4  0.5/5  -0.74
     6. Gomboši, Zarja        0 1000 - 4. 5 +10. 7 - 7. 4 - 8. 6 - 5. 9 - 3. 8 - 6. 5  1.0/7  -1.24
     7. Kolarič, Anka         0 1536                                                   0.0/0
     8. Hrga, Jan             0 1500                                                   0.0/0
 10. ŠK Sloven. Konjice mladi  1050.0                                 1   16.0    4.0   96.0
       (W 3    0)(B 9    1)(W 8    2)(B 6    0)(W 7  0.5)(W 4    0)(B 5  0.5)
     1. Lovrenčič, Lucian     0 1200 - 3. 2 = 9. 1 + 8. 1 - 6. 1 - 7. 1 - 4. 1 = 5. 2  2.0/7   0.08
     2. Skarlovnik, Adam      0 1000 - 3. 5 - 9. 4 - 8. 4                              0.0/3  -0.66
     3. Ranđelovič, Anasta    0 1000               = 8. 4 - 6. 2 - 7. 3                0.5/3  -0.16
     4. Konušek, Miha         0 1000 - 3. 6 = 9. 5        - 6. 5 = 7. 4 - 4. 2 - 5. 6  1.0/6  -0.74
     5. Konušek, Heidi        0 1000                                    - 4. 3 - 5. 7  0.0/2  -0.16
     6. Gorjup, Svit       1138 1000                                                   0.0/0
     7. Žugelj, Špela         0 1000 - 3. 7 - 9. 6 = 8. 6                              0.5/3  -0.58
     8. Bečič, Benjamin       0 1109                                                   0.0/0
     9. Klima, Marko          0 1000                                                   0.0/0
    10. Klima, Matej          0 1000                                                   0.0/0
    11. Kovačič, Filip        0 1000                                                   0.0/0

III. liga vzhod 2022
Maribor, 10.9.-8.10.2022

                                    MT  T  MTB
  1. ŠD Kamnica                                                14  157.5   24.0  104.0
  2. ŠK Slovenske Konjice                                      10  103.0   16.0  112.0
  3. ŠD Pomgrad 4                                              10   77.0   17.0   97.0
  4. ŠK Fužinar Hapro Ravne                                     9   98.5   18.5   95.5
  5. ŠD Destrnik                                                7   76.0   15.0   96.5
  6. ŠK Zagorje ob Savi mladi                                   7   70.5   15.0   95.0
  7. ŠD Ptuj - mladinke                                         5   48.5   11.5   98.5
  8. ŠD Ptuj - mladinci                                         5   45.5   11.0   93.5
  9. ŠD Ptuj - najmlajši                                        2   31.5    8.0   92.0
 10. ŠK Sloven. Konjice mladi                                   1   16.0    4.0   96.0

Arbiter: 60min + 30s/potezo
Tempo: 60 min +30s/potezo