www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

10.9.-8.10.2022, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Radlje ob Dravi

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
III. liga vzhod 2022

III. liga vzhod 2022
Maribor, 10.9.-8.10.2022

Poročilo o lokalnem ratingu:
No.ImeTitELONRcRpWeWW-We
1.1Marčeta, Predrag FM 1395 7 1620 1929 1.86 6.0 4.14
1.2Ribič, Marjan BK 1000 2 1400 1593 0.16 1.5 1.34
1.4Ramšak, Igor MK 2016 5 1715 2081 4.22 4.5 0.28
1.5Flandija, Zvonko II 1830 4 1540 2390 3.34 4.0 0.66
1.6Žvarc, Tomaž BK 1957 4 1685 1878 3.20 3.0 -0.20
1.9Ramšak, Denis II 1915 2 1515 1515 1.84 1.0 -0.84
1.10Žvarc, Nik II 1938 3 1607 2457 2.59 3.0 0.41
2.2Cvetko, Branko II 1872 5 1544 1616 4.24 3.0 -1.24
2.6Vaupotič, Roman III 1805 7 1846 1688 3.09 2.0 -1.09
2.7Križe, Aleš II 1911 4 1692 2542 2.94 4.0 1.06
2.8Kramberger, Vladko III 1721 3 1549 1276 2.06 0.5 -1.56
2.9Kramberger, Janez BK 1540 5 1491 1491 2.72 2.5 -0.22
2.10Petrič, Milan BK 1526 2 1435 2285 1.14 2.0 0.86
3.1Brdnik, Roman II 1831 7 1704 1806 4.36 4.5 0.14
3.2Šibanc, Bogo II 1841 4 1736 1736 2.45 2.0 -0.45
3.3Košak, Marjan II 1791 7 1592 1642 4.98 4.0 -0.98
3.5Gorjup, Gorazd BK 1000 3 1267 417 0.66 0.0 -0.66
3.7Zupan, Mirko BK 1134 7 1305 1535 2.36 5.5 3.14
4.1Vrečič, Marko MK 2070 7 1731 2040 6.13 6.0 -0.13
4.2Maklin, Jože II 1863 2 1652 2502 1.45 2.0 0.55
4.3Uršič, Marjan I 1802 7 1653 1755 4.57 4.5 -0.07
4.4Lah, Žan IV 1715 6 1530 1530 4.16 3.0 -1.16
4.5Šumer, Oto III 1744 5 1625 1553 3.19 2.0 -1.19
5.2Baša, Vili II 1798 7 1627 1627 4.66 3.5 -1.16
5.5Vučko, Franc II 1835 5 1608 1536 3.74 2.0 -1.74
5.6Kovač, Majda WMK 1736 7 1552 1782 4.79 5.5 0.71
5.7Gjuran, Stanko IV 1652 7 1405 1455 5.24 4.0 -1.24
5.8Šeruga, Štefan III 1685 2 1285 2135 1.84 2.0 0.16
6.1Grujič, Predrag III 1898 5 1686 1686 3.70 2.5 -1.20
6.2Hribar, Žan BK 1525 7 1555 1657 3.20 4.5 1.30
6.3Vidonja, Taja BK 1521 5 1594 1594 2.06 2.5 0.44
6.4Petek, Sara WII 1655 2 1255 1255 1.84 1.0 -0.84
6.5Osojnik, Brin BK 1000 6 1222 1165 1.56 2.5 0.94
6.6Jurjec, Matic BK 1082 1 1482 632 0.08 0.0 -0.08
7.1Vidovič, Bojan III 1607 1 1207 357 0.92 0.0 -0.92
7.2Kokol, Maks Mai BK 1000 2 1200 1200 0.58 1.0 0.42
7.3Stojanovič, Jure BK 1366 6 1536 686 1.89 0.0 -1.89
7.4Levanič, Anej BK 1558 6 1438 1495 3.67 3.5 -0.17
7.5Curkovič, Jan BK 1000 6 1267 1267 1.32 3.0 1.68
7.6Kaiser, Maksim BK 1000 4 1034 1121 1.82 2.5 0.68
8.1Beranič, Alisa BK 1000 7 1309 1259 1.16 3.0 1.84
8.2Medik, Eva BK 1005 5 1324 474 0.83 0.0 -0.83
8.3Pintarič, Zoja BK 1000 7 1171 1480 2.24 6.0 3.76
8.4Horvat, Arandjela BK 1000 7 1191 961 2.06 1.5 -0.56
8.5Polajžer, Vlasta WII 1666 1 1744 894 0.39 0.0 -0.39
9.1Veber, Tibor BK 1000 7 1257 1155 1.56 2.5 0.94
9.2Prelog, Saša MK 2131 3 1756 1881 2.71 2.0 -0.71
9.4Prelog, Vita BK 1000 6 1201 1076 1.73 2.0 0.27
9.5Gomboši, Svit BK 1000 5 1240 874 1.24 0.5 -0.74
9.6Gomboši, Zarja BK 1000 7 1171 862 2.24 1.0 -1.24
10.1Lovrenčič, Lucian BK 1200 7 1429 1271 1.92 2.0 0.08
10.2Skarlovnik, Adam BK 1000 3 1267 417 0.66 0.0 -0.66
10.3Ranđelovič, Anastasija BK 1000 3 1267 994 0.66 0.5 -0.16
10.4Konušek, Miha BK 1000 6 1200 927 1.74 1.0 -0.74
10.5Konušek, Heidi BK 1000 2 1400 550 0.16 0.0 -0.16
10.7Žugelj, Špela BK 1000 3 1133 860 1.08 0.5 -0.58

Arbiter: 60min + 30s/potezo
WinEkipni 4.01.05, Lastnik: Miran Klavz