www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

16.9.-21.10.2023, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Slovenske Konjice

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: October 21 2023 16:19:48.

3. liga vzhod 2023

3. liga vzhod 2023
Slovenske konjice, 16.9.-21.10.2023

Pari 7. kola
( 1)18/11KOŠK Dravograd (2) 3:1 (4) ŠD Destrnik13.5/7
12/3Pšeničnik, Zoran 1:0 Vaupotič, Roman2.5/4
26/6Jeromelj, Božo 0.5:0.5 Kramberger, Vladko2/3
34.5/6Poberžnik, Janez 1:0 Kramberger, Janez2.5/6
43.5/6Krajnc, Rudolf 0.5:0.5 Petrič, Milan2.5/3
( 2)11.5/6ŠK Sl. Konjice 2 (5) 1:3 (1) ŠD Fram20/11
12/6Košak, Marjan 0:1 Adam, Miroslav3.5/4
20/2Lovrenčič, Lucian 1:0 Hevir, Vladimir2.5/3
32/3Zupan, Mirko 0:1 Mitrovič, Boris4.5/6
40/1Ranđelovič, Anastasija 0:1 * Korže, Danilo2.5/3
( 3)16.5/8ŠK Impol Sl. Bistrica (3) 2:2 (6) ŠK Fužinar Hapro Ravne 14.5/8
12/3Tomazin, James M. 0.5:0.5 Vrečič, Marko4/6
24/6Križe, Aleš 0.5:0.5 Uršič, Marjan1/3
34/4Lugarič Kotnik, Liam 1:0 Lah, Žan3/6
41/1Lipovšek, Anton 0:1 Šumer, Oto4.5/6
( 4)11/6ŠD Pomgrad 4 (10) 2:2 (8) ŠK Sl. Konjice 39.5/4
11/3Kovač, Majda 0:1 Gorjup, Gorazd2/3
23/5Gjuran, Stanko 0:1 Kodrič, Franc1.5/3
32.5/5Vučko, Franc 1:0 * Šuc, Erik0.5/3
43.5/5Žlebič, Eva 1:0 Skarlovnik, Adam1/4
( 5)8/3ŠK Impol - mladi (11) 0.5:3.5 (7) ŠD Ptuj A12/6
10.5/4Sep, Matic 0.5:0.5 Veber, Tibor3/5
23.5/5Kodrič, Rene 0:1 Gomboši, Svit1.5/2
30/0Cvahte, Bine 0:1 Bender, Elias2/3
40.5/2Robnik Erik 0:1 Zlatolas, Anej2.5/5
( 6)6.5/4ŽŠK Maribor Poligram 4 (13) 2.5:1.5 (12) ŠD Ruše 29/4
12.5/3Zupanič, Tit 0:1 Gačnik, Aljaž3.5/5
20.5/3Daič, Jakob 0.5:0.5 Kašman, Rudolf2.5/5
32/5Williams, Thomas 1:0 Žnidarič, Žan0/1
41/1Markota Jakopi, Luka 1:0 Žnidarič, Lin0/1
( 7)9/6ŠK Slovenj Gradec 2 (9) 2.5:0 (14) PROST0/0
10/3Skarlovnik, Aljaž 1:0 * 0/0
21/3Skarlovnik, Uroš .5:0* 0/0
31/3Skarlovnik, Zarja .5:0* 0/0
40/1Skarlovnik, Staša .5:0* 0/0
Pari 6. kola
( 1)16/9ŠD Fram (1) 4:0 (10) ŠD Pomgrad 411/6
12.5/3Adam, Miroslav 1:0 Kovač, Majda1/2
21.5/2Hevir, Vladimir 1:0 Gjuran, Stanko3/4
33.5/5Mitrovič, Boris 1:0 Vučko, Franc2.5/4
41.5/2Korže, Danilo 1:0 Žlebič, Eva3.5/4
( 2)9/6ŠK Slovenj Gradec 2 (9) 0:4 (2) KOŠK Dravograd14/9
10/2Skarlovnik, Aljaž 0:1 Pšeničnik, Zoran1/2
21/2Skarlovnik, Uroš 0:1 Jeromelj, Božo5/5
31/2Skarlovnik, Zarja 0:1 Poberžnik, Janez3.5/5
40/0Skarlovnik, Staša 0:1 Krajnc, Rudolf2.5/5
( 3)11.5/6ŠK Sl. Konjice 2 (5) 0:4 (3) ŠK Impol Sl. Bistrica12.5/6
12/5Košak, Marjan 0:1 Tomazin, James M.1/2
20/1Lovrenčič, Lucian 0:1 Križe, Aleš3/5
32/2Zupan, Mirko 0:1 Lugarič Kotnik, Liam3/3
40/0Ranđelovič, Anastasija 0:1 * Lipovšek, Anton0/0
( 4)11/6ŠK Fužinar Hapro Ravne (6) 3.5:0.5 (8) ŠK Sl. Konjice 39/4
13.5/5Vrečič, Marko 0.5:0.5 Kodrič, Franc1/2
20/2Uršič, Marjan 1:0 Preložnik, Jure3/3
32/5Lah, Žan 1:0 Šuc, Erik0.5/2
43.5/5Šumer, Oto 1:0 Skarlovnik, Adam1/3
( 5)8/4ŠD Ruše 2 (12) 1:3 (4) ŠD Destrnik10.5/5
13/4Gačnik, Aljaž 0.5:0.5 Vaupotič, Roman2/3
22/4Kašman, Rudolf 0.5:0.5 Kramberger, Vladko1.5/2
30/0Žnidarič, Žan 0:1 Kramberger, Janez1.5/5
40/0Žnidarič, Lin 0:1 Petrič, Milan1.5/2
( 6)7/3ŠK Impol - mladi (11) 1:3 (13) ŽŠK Maribor Poligram 43.5/2
10.5/3Sep, Matic 0:1 Zupanič, Tit1.5/2
22.5/4Kodrič, Rene 1:0 Daič, Jakob0.5/2
30.5/1Gasparin Potočnik, Nik 0:1 Williams, Thomas1/4
40.5/1Robnik Erik 0:1 Markota Jakopi, Luka0/0
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (7) ŠD Ptuj A9.5/4
10/0 0:1 * Veber, Tibor2/5
20/0 0:.5* Gomboši, Svit1/2
30/0 0:.5* Bender, Elias1.5/3
40/0 0:.5* Zlatolas, Anej2/5
Pari 5. kola
( 1)12/6ŠK Impol Sl. Bistrica (3) 0.5:3.5 (1) ŠD Fram12.5/7
11/1Tomazin, James M. 0:1 Hevir, Vladimir0.5/1
22/4Svenšek, Marijan 0:1 Mitrovič, Boris2.5/4
33/4Križe, Aleš 0:1 Korže, Danilo0.5/1
41/1Detiček, Dušan 0.5:0.5 Kolar, Branko4/4
( 2)11.5/7KOŠK Dravograd (2) 2.5:1.5 (6) ŠK Fužinar Hapro Ravne 9.5/6
10.5/1Pšeničnik, Zoran 0.5:0.5 Vrečič, Marko3/4
24/4Jeromelj, Božo 1:0 Uršič, Marjan0/1
32.5/4Poberžnik, Janez 1:0 Lah, Žan2/4
42.5/4Krajnc, Rudolf 0:1 Šumer, Oto2.5/4
( 3)8/4ŠD Ptuj A (7) 1.5:2.5 (5) ŠK Sl. Konjice 29/4
11.5/4Veber, Tibor 0.5:0.5 Košak, Marjan1.5/4
21/1Gomboši, Svit 0:1 Šibanc, Bogo3/4
32/4Zlatolas, Anej 0:1 Zupan, Mirko1/1
40/0Gomboši, Zarja 1:0 * Gorjup, Svit0.5/1
( 4)6.5/4ŠD Ruše 2 (12) 1.5:2.5 (9) ŠK Slovenj Gradec 26.5/4
12/3Gačnik, Aljaž 1:0 Skarlovnik, Aljaž0/1
21.5/3Kašman, Rudolf 0.5:0.5 Krevh, Hana2/4
31/1Žnidarič, Sara 0:1 Skarlovnik, Uroš0/1
41/1Štolfa, Sara 0:1 Skarlovnik, Zarja0/1
( 5)7.5/4ŠD Pomgrad 4 (10) 3.5:0.5 (11) ŠK Impol - mladi6.5/3
10.5/1Kovač, Majda 0.5:0.5 Kodrič, Rene2/3
22/3Gjuran, Stanko 1:0 Sterkuš, Timi1/3
31.5/3Vučko, Franc 1:0 Gasparin Potočnik, Nik0.5/0
42.5/3Žlebič, Eva 1:0 Robnik Erik0.5/0
( 6)6.5/3ŠD Destrnik (4) 4:0 (13) ŽŠK Maribor Poligram 43.5/2
11/1Cvetko, Branko 1:0 Williams, Thomas1/3
20.5/1Kramberger, Vladko 1:0 Barbarič, Nejc0.5/3
30.5/4Kramberger, Janez 1:0 Heric, Lučka0/1
40.5/1Petrič, Milan 1:0 Predin, Mara0/1
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (8) ŠK Sl. Konjice 36.5/2
10/0 0:1 * Gorjup, Gorazd1/3
20/0 0:.5* Kodrič, Franc0.5/2
30/0 0:.5* Preložnik, Jure2.5/3
40/0 0:.5* Janžič, Branko0/0
Pari 4. kola
( 1)10.5/6ŠD Fram (1) 2:2 (2) KOŠK Dravograd9.5/6
10/0Hevir, Vladimir 0.5:0.5 Pšeničnik, Zoran0/0
22.5/3Mitrovič, Boris 0:1 Jeromelj, Božo3/3
30/0Korže, Danilo 0.5:0.5 Poberžnik, Janez2/3
43/3Kolar, Branko 1:0 Krajnc, Rudolf2.5/3
( 2)8/4ŠK Impol Sl. Bistrica (3) 4:0 (7) ŠD Ptuj A8/4
10/0Tomazin, James M. 1:0 Veber, Tibor1.5/3
21/3Svenšek, Marijan 1:0 Zlatolas, Anej2/3
32/3Križe, Aleš 1:0 * Zajc, Silvo0/0
40/0Detiček, Dušan 1:0 * Prelog, Saša0/0
( 3)5.5/4ŠK Slovenj Gradec 2 (9) 1:3 (6) ŠK Fužinar Hapro Ravne 6.5/4
10/0Skarlovnik, Aljaž 0:1 Vrečič, Marko2/3
21/3Krevh, Hana 1:0 Uršič, Marjan0/0
30/0Skarlovnik, Uroš 0:1 Lah, Žan1/3
40/0Skarlovnik, Zarja 0:1 Šumer, Oto1.5/3
( 4)7/3ŠK Sl. Konjice 2 (5) 2:2 (4) ŠD Destrnik4.5/2
11.5/3Košak, Marjan 0:1 Cvetko, Branko0/0
22.5/3Šibanc, Bogo 0.5:0.5 Kramberger, Vladko0/0
30/0Zupan, Mirko 1:0 Kramberger, Janez0.5/3
40/0Gorjup, Svit 0.5:0.5 Petrič, Milan0/0
( 5)5.5/2ŠK Sl. Konjice 3 (8) 1:3 (12) ŠD Ruše 23.5/2
10.5/2Gorjup, Gorazd 0.5:0.5 Gačnik, Aljaž1.5/2
20/1Šuc, Erik 0.5:0.5 Kašman, Rudolf1/2
30/0Konušek, Miha 0:1 * Žnidarič, Sara0/0
40/0Konušek, Heidi 0:1 * Štolfa, Sara0/0
( 6)3/2ŽŠK Maribor Poligram 4 (13) 0.5:3.5 (10) ŠD Pomgrad 44/2
10.5/2Williams, Thomas 0.5:0.5 Kovač, Majda0/0
20.5/2Barbarič, Nejc 0:1 Gjuran, Stanko1/2
30/0Heric, Lučka 0:1 Vučko, Franc0.5/2
40/0Predin, Mara 0:1 Žlebič, Eva1.5/2
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (11) ŠK Impol - mladi4/1
10/0 0:1 * Dorđič, Tijana1/3
20/0 0:.5* Kodrič, Rene1.5/3
30/0 0:.5* Gasparin Potočnik, Nik0/0
40/0 0:.5* Robnik Erik0/0
Pari 3. kola
( 1)6/4ŠK Fužinar Hapro Ravne (6) 0.5:3.5 (1) ŠD Fram7/4
12/2Vrečič, Marko 0:1 Novak, Ratko1.5/2
21.5/2Maklin, Jože 0.5:0.5 Adam, Miroslav2/2
31/2Lah, Žan 0:1 Mitrovič, Boris1.5/2
41.5/2Šumer, Oto 0:1 Kolar, Branko2/2
( 2)7/4KOŠK Dravograd (2) 2.5:1.5 (3) ŠK Impol Sl. Bistrica6.5/4
12/2Jeromelj, Božo 1:0 Svenšek, Marijan1/2
21.5/2Poberžnik, Janez 0.5:0.5 Lešnik, Maks1.5/2
31.5/2Krajnc, Rudolf 1:0 Križe, Aleš2/2
42/2Novak, Štefan 0:1 Lugarič Kotnik, Liam2/2
( 3)3/2ŠD Destrnik (4) 1.5:2.5 (9) ŠK Slovenj Gradec 23/2
11.5/2Cirkvenčič, Franci 0.5:0.5 Vaupot, Kajetan1/2
21/2Vaupotič, Roman 1:0 Krevh, Hana1/2
30.5/2Kramberger, Janez 0:1 Vaupot, Eliza0/2
40/2Križe, Danilo 0:1 Vaupot, Danijel1/2
( 4)4.5/2ŠD Ptuj A (7) 3.5:0.5 (13) ŽŠK Maribor Poligram 42.5/2
11/2Veber, Tibor 0.5:0.5 Zupanič, Tit1/1
21/2Brumen, Tomas 1:0 Daič, Jakob0.5/1
30.5/2Bender, Elias 1:0 Williams, Thomas0.5/1
41/2Zlatolas, Anej 1:0 Barbarič, Nejc0.5/1
( 5)3/2ŠD Ruše 2 (12) 0.5:3.5 (5) ŠK Sl. Konjice 23.5/1
11/1Gačnik, Aljaž 0.5:0.5 Košak, Marjan1/2
21/1Kašman, Rudolf 0:1 Brdnik, Roman0.5/2
30.5/1Potočnik, Adrian 0:1 Šibanc, Bogo1.5/2
40.5/1Vahen, Tim 0:1 Delič, Delayl0.5/1
( 6)3/1ŠK Impol - mladi (11) 1:3 (8) ŠK Sl. Konjice 32.5/0
10.5/2Sep, Matic 0:1 Preložnik, Jure1.5/2
21/2Dorđič, Tijana 0:1 Žugelj, Špela0/0
30.5/2Kodrič, Rene 1:0 Šuc, Erik0/0
41/2Sterkuš, Timi 0:1 Skarlovnik, Adam0/2
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (10) ŠD Pomgrad 41.5/0
10/0 0:1 * Gjuran, Stanko0/2
20/0 0:.5* Vučko, Franc0/2
30/0 0:.5* Šeruga, Štefan0/0
40/0 0:.5* Žlebič, Eva1/2
Pari 2. kola
( 1)3.5/2ŠD Fram (1) 3.5:0.5 (4) ŠD Destrnik2.5/2
11/1Novak, Ratko 0.5:0.5 Cirkvenčič, Franci1/1
21/1Adam, Miroslav 1:0 Vaupotič, Roman1/1
30.5/1Mitrovič, Boris 1:0 Kramberger, Janez0.5/1
41/1Kolar, Branko 1:0 Križe, Danilo0/1
( 2)2.5/2ŽŠK Maribor Poligram 4 (13) 0:4 (2) KOŠK Dravograd3/2
11/0Zupanič, Tit 0:1 Jeromelj, Božo1/1
20.5/0Daič, Jakob 0:1 Poberžnik, Janez0.5/1
30.5/0Williams, Thomas 0:1 Krajnc, Rudolf0.5/1
40.5/0Barbarič, Nejc 0:1 Novak, Štefan1/1
( 3)3.5/2ŠK Impol Sl. Bistrica (3) 3:1 (11) ŠK Impol - mladi2/1
10.5/1Svenšek, Marijan 0.5:0.5 Sep, Matic0/1
21/1Lešnik, Maks 0.5:0.5 Dorđič, Tijana0.5/1
31/1Križe, Aleš 1:0 Kodrič, Rene0.5/1
41/1Lugarič Kotnik, Liam 1:0 Sterkuš, Timi1/1
( 4)2/1ŠK Sl. Konjice 2 (5) 1.5:2.5 (6) ŠK Fužinar Hapro Ravne 3.5/2
11/1Košak, Marjan 0:1 Vrečič, Marko1/1
20.5/1Brdnik, Roman 0:1 Maklin, Jože0.5/1
30.5/1Šibanc, Bogo 1:0 Lah, Žan1/1
40/0Delič, Delayl 0.5:0.5 Šumer, Oto1/1
( 5)1.5/0ŠD Pomgrad 4 (10) 0:4 (7) ŠD Ptuj A0.5/0
10/1Gjuran, Stanko 0:1 Veber, Tibor0/1
20/1Vučko, Franc 0:1 Gomboši, Svit0/0
30.5/1Škof, Samo 0:1 Brumen, Tomas0/1
41/1Žlebič, Eva 0:1 Zlatolas, Anej0/1
( 6)1/0ŠK Sl. Konjice 3 (8) 1.5:2.5 (9) ŠK Slovenj Gradec 20.5/0
10/1Gorjup, Gorazd 0.5:0.5 Vaupot, Kajetan0.5/1
20.5/1Kodrič, Franc 0:1 Krevh, Hana0/1
30.5/1Preložnik, Jure 1:0 Vaupot, Eliza0/1
40/1Skarlovnik, Adam 0:1 Vaupot, Danijel0/1
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (12) ŠD Ruše 20.5/0
10/0 0:1 * Gačnik, Aljaž0/1
20/0 0:.5* Kašman, Rudolf0.5/1
30/0 0:.5* Potočnik, Adrian0/1
40/0 0:.5* Vahen, Tim0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠD Ptuj A (7) 0.5:3.5 (1) ŠD Fram0/0
10/0Veber, Tibor 0:1 Novak, Ratko0/0
20/0Brumen, Tomas 0:1 Adam, Miroslav0/0
30/0Bender, Elias 0.5:0.5 Mitrovič, Boris0/0
40/0Zlatolas, Anej 0:1 Kolar, Branko0/0
( 2)0/0KOŠK Dravograd (2) 3:1 (8) ŠK Sl. Konjice 30/0
10/0Jeromelj, Božo 1:0 Gorjup, Gorazd0/0
20/0Poberžnik, Janez 0.5:0.5 Kodrič, Franc0/0
30/0Krajnc, Rudolf 0.5:0.5 Preložnik, Jure0/0
40/0Novak, Štefan 1:0 Skarlovnik, Adam0/0
( 3)0/0ŠK Slovenj Gradec 2 (9) 0.5:3.5 (3) ŠK Impol Sl. Bistrica0/0
10/0Vaupot, Kajetan 0.5:0.5 Svenšek, Marijan0/0
20/0Krevh, Hana 0:1 Lešnik, Maks0/0
30/0Vaupot, Eliza 0:1 Križe, Aleš0/0
40/0Vaupot, Danijel 0:1 Lugarič Kotnik, Liam0/0
( 4)0/0ŠD Destrnik (4) 2.5:1.5 (10) ŠD Pomgrad 40/0
10/0Cirkvenčič, Franci 1:0 Gjuran, Stanko0/0
20/0Vaupotič, Roman 1:0 Vučko, Franc0/0
30/0Kramberger, Janez 0.5:0.5 Škof, Samo0/0
40/0Križe, Danilo 0:1 Žlebič, Eva0/0
( 5)0/0ŠK Impol - mladi (11) 2:2 (5) ŠK Sl. Konjice 20/0
10/0Sep, Matic 0:1 Košak, Marjan0/0
20/0Dorđič, Tijana 0.5:0.5 Brdnik, Roman0/0
30/0Kodrič, Rene 0.5:0.5 Šibanc, Bogo0/0
40/0Sterkuš, Timi 1:0 Lovrenčič, Lucian0/0
( 6)0/0ŠK Fužinar Hapro Ravne (6) 3.5:0.5 (12) ŠD Ruše 20/0
10/0Vrečič, Marko 1:0 Gačnik, Aljaž0/0
20/0Maklin, Jože 0.5:0.5 Kašman, Rudolf0/0
30/0Lah, Žan 1:0 Potočnik, Adrian0/0
40/0Šumer, Oto 1:0 * Vahen, Tim0/0
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (13) ŽŠK Maribor Poligram 40/0
10/0 0:1 * Zupanič, Tit0/0
20/0 0:.5* Daič, Jakob0/0
30/0 0:.5* Williams, Thomas0/0
40/0 0:.5* Barbarič, Nejc0/0