www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

16.9.-21.10.2023, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Slovenske Konjice

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: October 21 2023 16:19:46.

3. liga vzhod 2023

3. liga vzhod 2023
Slovenske konjice, 16.9.-21.10.2023

Slovenske konjice, 16.9.-21.10.2023
Lista ekip:

  1. ŠD Fram                   2096.5
     1. Novak, Ratko                MK 2043 2335 14511827  1158052
     2. Adam, Miroslav               I 2080 1970 14601770  1020035
     3. Ivanuša, Bogomir            MK 2078 2047 14603365  1020124
     4. Hevir, Vladimir              I 1986 2034 14605953  1020122
     5. Mitrovič, Boris             MK 1968 2089 14610655  1050110
     6. Korže, Danilo                I 1968 2047 14604663  1020701
     7. Šardi, Darko                 I 1905 2080 14511100  1158563
     8. Kolar, Branko                I 1763 1997 14610515  1022197
     9. Gabrijan, Timotej           II 1629 2127 14624559  1022996
    10. Velec, Jože                  I      2030 14606844  1020452
    11. Rozman, Maksim              BK      1000 14652595  1350312
    12. Bjelan, Nenad               BK      1684 14625334  1023571

  2. KOŠK Dravograd            1994.5
     1. Pšeničnik, Zoran            MK 1935 2013 14611988  1090007
     2. Mostoegl, Konrad            BK 1854 1973 1623249   1158511
     3. Jeromelj, Božo              MK 1939 2007 14611902  1090238
     4. Poberžnik, Janez             I 1795 1985 14611970  1090085
     5. Zavratnik, Maks             II 1654 1916 14612046  1090112
     6. Krajnc, Rudolf              II 1438 1917 14615398  1090527
     7. Jevšnik, Tone               II 1558 1748 14615240  1090040
     8. Novak, Štefan              III      1731 14615584  1090243
     9. Pšeničnik, Marjan          III      1728 14622033  1090244
    10. Kac, Benjamin               BK      1571 14653451  1090952
    11. Podgrajšek, Ivo            III      1708 14648130  1090507
    12. Sekolovnik, Janez           IV      1662 14615770  1090600

  3. ŠK Impol Sl. Bistrica     2028.0
     1. Tomazin, James M.           MK 1872 2136 14614294  1020146
     2. Svenšek, Marijan            MK 2006 2016 14607212  1020148
     3. Lešnik, Maks                 I 1821 1960 14609517  1020149
     4. Podvršnik, Branko            I 1705 2000 14642654  1020151
     5. Križe, Aleš                 II 1833 1911 14614111  1022328
     6. Detiček, Dušan              BK 1461 1786 14625300  1022985
     7. Lugarič Kotnik, Liam        II 1220 1879 14635852  1023858
     8. Javornik, Branimir          BK      1862 14625318  1021447
     9. Lipovšek, Anton             BK      1500 14625326  1022484

  4. ŠD Destrnik               1968.0
     1. Cirkvenčič, Franci          MK 1946 2121 14600528  1010157
     2. Kramberger, Mitja           II 1888 2017 14615401  1021877
     3. Cvetko, Branko              II 1719 1872 14615134  1022329
     4. Maurič, Miha                II 1679 1862 14613166  1022239
     5. Merc, Niko                  II 1806 1819 14610043  1020558
     6. Vaupotič, Roman            III 1731 1805 14615959  1022166
     7. Kramberger, Vladko         III 1574 1721 14615410  1022165
     8. Kramberger, Janez           BK 1199 1540 14626616  1024034
     9. Petrič, Milan               BK 1250 1526 14619547  1022164
    10. Križe, Danilo               II      1849 14624419  1021377
    11. Zver, Milan                 BK      1665 14622203  1022201

  5. ŠK Sl. Konjice 2          1750.8
     1. Košak, Marjan               II 1807 1791 14607972  1030057
     2. Brdnik, Roman               II 1861 1831 14610434  1030052
     3. Šibanc, Bogo                II 1703 1841 14606640  1030060
     4. Ratajc, Darko               BK 1510 1540 14619440  1033398
     5. Lovrenčič, Lucian           BK 1408 1200 14646625  1034394
     6. Delič, Delayl               BK 1471 1000 14648652  1349536
     7. Zupan, Mirko                BK 1304 1134 14651971  1034373
     8. Gorjup, Svit                BK 1138 1000 14646110  1034370
     9. Ranđelovič, Anastasija      BK      1000 14652110  1349863
    10. Janežič, Lidija            WII      1596 14641615  1030069

  6. ŠK Fužinar Hapro Ravne    1862.5
     1. Vrečič, Marko               MK 2067 2070 14605490  1090032
     2. Maklin, Jože                II 1726 1863 14615487  1090201
     3. Uršič, Marjan                I 1626 1802 14615940  1090029
     4. Lah, Žan                    IV 1249 1715 14618885  1090606
     5. Šumer, Oto                 III 1295 1744 14621746  1090282
     6. Filip, Dihpol               IV      1534 14626780  1090607

  7. ŠD Ptuj A                 1429.8
     1. Murko, Tadej                IV 1560 1891 14625059  1023485
     2. Prelog, Mirko                I 1487 1828 14628449  1021374
     3. Pintarič, Zoja             WII 1416 1000 14652579  1349896
     4. Curkovič, Jan               II 1406 1000 14653044  1350364
     5. Veber, Tibor                BK 1334 1000 14654873  1350767
     6. Gomboši, Svit               IV 1228 1000 14656582  1350786
     7. Brumen, Tomas               BK      1616 14613131  1022759
     8. Bender, Elias               BK      1000 14648059  1024290
     9. Zlatolas, Anej              BK      1000 14661373  1351674
    10. Zajc, Silvo                III      2012 14605422  1022437
    11. Prelog, Saša                MK      2131 14657694  1020101
    12. Gomboši, Zarja              BK 1000 1000 14656574  1350787

  8. ŠK Sl. Konjice 3          1585.3
     1. Gorjup, Gorazd              BK 1469 1000 14645092  1034372
     2. Kodrič, Franc              III 1616 1816 14611910  1033905
     3. Preložnik, Jure             BK 1341 1667 14641623  1034332
     4. Janžič, Branko              II      1858 14607921  1030062
     5. Žugelj, Špela               BK      1000 14648954  1350677
     6. Šantl, Luna                 BK      1000 14656590  1350676
     7. Šuc, Erik                   BK      1000 14659310  1351535
     8. Sitar, Erazem               BK      1000 14657651  1350917
     9. Konušek, Miha               BK      1000 14655977  1350674
    10. Konušek, Heidi              BK      1000 14655667  1350671
    11. Skarlovnik, Adam            BK      1000 14648806  1349914

  9. ŠK Slovenj Gradec 2       1309.8
     1. Vaupot, Kajetan             II 1389 1556 14641003  1090879
     2. Skarlovnik, Aljaž          III 1339 1000 14647303  1349302
     3. Krevh, Hana                WII 1275 1000 14648440  1090810
     4. Vaupot, Eliza               WI 1252 1683 14632837  1090682
     5. Vaupot, Danijel             BK      1644 14631946  1090671
     6. Skarlovnik, Uroš            BK      1000 14653222  1350361
     7. Skarlovnik, Zarja          WII      1000 14654814  1350591
     8. Skarlovnik, Staša           BK      1000 14653214  1350360

 10. ŠD Pomgrad 4              1674.5
     1. Kovač, Majda               WMK 1512 1736 14639467  1080015
     2. Gjuran, Stanko              IV 1281 1652 14627779  1080207
     3. Mohar, Tian                 IV 1070 1475 14642298  1081309
     4. Vučko, Franc                II      1835 14657686  1080104
     5. Šeruga, Štefan             III      1685 14627841  1080178
     6. Škof, Samo                  IV      1389 14638150  1081283
     7. Žlebič, Eva                 BK      1488 14642883  1081303
     8. Narat, Janko               III      1500 14622955  1080995

 11. ŠK Impol - mladi          1482.5
     1. Križanec, Tilen             BK 1606 1684 14631881  1034140
     2. Sep, Matic                 III      1746 14638380  1023863
     3. Dorđič, Tijana              BK      1000 14667193  1352186
     4. Guštin, Vasja               BK      1500 14635127  1100431
     5. Kodrič, Rene                BK      1000 14650967  1024359
     6. Sterkuš, Timi               BK      1000 14660202  1351420
     7. Praznik, Tine               BK      1000 14664321  1351879
     8. Gasparin Potočnik, Nik      BK      1500 14664291  1351937
     9. Cvahte, Bine                BK      1000 14660580  1351421
    10. Lesjak Tine                 BK      1500                  
    11. Robnik Erik                 BK      1500                  
    12. Breznik, Marko              BK      1000 14667169  1352196

 12. ŠD Ruše 2                 1136.0
     1. Gačnik, Aljaž               IV 1371 1544 14653311  1020481
     2. Kašman, Rudolf              BK      1000 14650894  1349772
     3. Potočnik, Adrian            BK      1000 14667088  1351941
     4. Vahen, Tim                  BK      1000 14667070  1351423
     5. Žnidarič, Žan               BK      1000 14667061  1351424
     6. Žnidarič, Sara              BK      1000 14667045  1024327
     7. Štolfa, Sara                BK      1000 14667037  1351516
     8. Žnidarič, Lin               BK      1000 14667053  1351422

 13. ŽŠK Maribor Poligram 4    1019.8
     1. Zupanič, Tit                BK 1054 1000 14652420  1350233
     2. Daič, Jakob                 BK      1079 14659980  1024280
     3. Williams, Thomas            BK      1000 14656264  1349617
     4. Barbarič, Nejc              BK      1000           1350678
     5. Markota Jakopi, Luka        BK      1000 14656248  1350405
     6. Heric, Lučka               WII      1000 14644916  1349629
     7. Predin, Mara                BK      1000 14659573  1350625

 14. PROST                     1500.0
     1. bye                         BK      1500                  
     2. bye                         BK      1500                  
     3. bye                         BK      1500                  
     4. bye                         BK      1500                  


Arbiter: Miran Klavž                             

WinEkipni  4.01.05, Lastnik: Miran Klavz