www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

16.9.-21.10.2023, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Slovenske Konjice

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: October 21 2023 16:19:49.

3. liga vzhod 2023

3. liga vzhod 2023
Slovenske konjice, 16.9.-21.10.2023

                              Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠD Fram                  2096.5                                13  169.5   23.0  111.5
       (B 5  3.5)(W 7  3.5)(B 4  3.5)(W 2    2)(B 3  3.5)(W 8    4)(B 9    3)
     1. Novak, Ratko       2043 2335 + 5. 5 = 7. 1 + 4. 1                              2.5/3  -0.01
     2. Adam, Miroslav     2080 1970 + 5. 7 + 7. 6 = 4. 2               + 8. 1 + 9. 1  4.5/5   0.72
     3. Ivanuša, Bogomir   2078 2047                                                   0.0/0
     4. Hevir, Vladimir    1986 2034                      = 2. 1 + 3. 1 + 8. 2 - 9. 5  2.5/4  -0.22
     5. Mitrovič, Boris    1968 2089 = 5. 8 + 7. 8 + 4. 4 - 2. 3 + 3. 2 + 8. 4 + 9. 7  5.5/7  -0.18
     6. Korže, Danilo      1968 2047                      = 2. 4 + 3. 5 + 8. 7 + 9. 9  3.5/4   0.31
     7. Šardi, Darko       1905 2080                                                   0.0/0
     8. Kolar, Branko      1763 1997 + 5. 9 + 7.10 + 4. 5 + 2. 6 = 3. 6                4.5/5   0.69
     9. Gabrijan, Timotej  1629 2127                                                   0.0/0
    10. Velec, Jože           0 2030                                                   0.0/0
    11. Rozman, Maksim        0 1000                                                   0.0/0
    12. Bjelan, Nenad         0 1684                                                   0.0/0
  2. KOŠK Dravograd           1994.5                                13  148.0   21.0  104.5
       (W11    3)(B10    4)(W 3  2.5)(B 1    2)(W 4  2.5)(B 6    4)(W 7    3)
     1. Pšeničnik, Zoran   1935 2013                      = 1. 4 = 4. 1 + 6. 2 + 7. 6  3.0/4   0.42
     2. Mostoegl, Konrad   1854 1973                                                   0.0/0
     3. Jeromelj, Božo     1939 2007 +11. 1 +10. 1 + 3. 2 + 1. 5 + 4. 3 + 6. 6 = 7. 7  6.5/7   1.26
     4. Poberžnik, Janez   1795 1985 =11. 2 +10. 2 = 3. 3 = 1. 6 + 4. 4 + 6. 7 + 7. 8  5.5/7   0.25
     5. Zavratnik, Maks    1654 1916                                                   0.0/0
     6. Krajnc, Rudolf     1438 1917 =11. 3 +10. 3 + 3. 5 - 1. 8 - 4. 5 + 6. 8 = 7. 9  4.0/7  -1.19
     7. Jevšnik, Tone      1558 1748                                                   0.0/0
     8. Novak, Štefan         0 1731 +11.11 +10. 4 - 3. 7                              2.0/3  -0.14
     9. Pšeničnik, Marjan     0 1728                                                   0.0/0
    10. Kac, Benjamin         0 1571                                                   0.0/0
    11. Podgrajšek, Ivo       0 1708                                                   0.0/0
    12. Sekolovnik, Janez     0 1662                                                   0.0/0
  3. ŠK Impol Sl. Bistrica    2028.0                                 9  128.0   18.5  108.5
       (B 6  3.5)(W13    3)(B 2  1.5)(W 5    4)(W 1  0.5)(B 9    4)(W 4    2)
     1. Tomazin, James M.  1872 2136                      + 5. 5 - 1. 4 + 9. 1 = 4. 1  2.5/4  -0.54
     2. Svenšek, Marijan   2006 2016 = 6. 1 =13. 2 - 2. 3 + 5. 9 - 1. 5                2.0/5  -1.58
     3. Lešnik, Maks       1821 1960 + 6. 3 =13. 3 = 2. 4                              2.0/3  -0.31
     4. Podvršnik, Branko  1705 2000                                                   0.0/0
     5. Križe, Aleš        1833 1911 + 6. 4 +13. 5 - 2. 6 + 5.10 - 1. 6 + 9. 5 = 4. 3  4.5/7  -0.59
     6. Detiček, Dušan     1461 1786                      + 5.11 = 1. 8                1.5/2   0.27
     7. Lugarič Kotnik, Li 1220 1879 + 6. 5 +13. 6 + 2. 8               + 9. 7 + 4. 4  5.0/5   0.95
     8. Javornik, Branimir    0 1862                                                   0.0/0
     9. Lipovšek, Anton       0 1500                                    + 9. 9 - 4. 5  1.0/2  -0.20
  4. ŠK Fužinar Hapro Ravne   1862.5                                 9  100.5   16.5  108.5
       (W12  3.5)(B 9  2.5)(W 1  0.5)(B 6    3)(B 2  1.5)(W11  3.5)(B 3    2)
     1. Vrečič, Marko      2067 2070 +12. 1 + 9. 1 - 1. 1 + 6. 2 = 2. 1 =11. 2 = 3. 1  4.5/7  -0.16
     2. Maklin, Jože       1726 1863 =12. 2 + 9. 2 = 1. 2                              2.0/3   0.19
     3. Uršič, Marjan      1626 1802                      - 6. 3 - 2. 3 +11. 3 = 3. 5  1.5/4  -0.69
     4. Lah, Žan           1249 1715 +12. 3 - 9. 3 - 1. 5 + 6. 6 - 2. 4 +11. 7 - 3. 7  3.0/7  -0.64
     5. Šumer, Oto         1295 1744 +12. 4 = 9. 6 - 1. 8 + 6. 7 + 2. 6 +11.11 + 3. 9  5.5/7   0.48
     6. Filip, Dihpol         0 1534                                                   0.0/0
  5. ŠD Ptuj A                1429.8                                 8   75.0   15.5   96.5
       (W 1  0.5)(B 8    4)(W10  3.5)(B 3    0)(W 9  1.5)(B14  2.5)(B13  3.5)
     1. Murko, Tadej       1560 1891                                                   0.0/0
     2. Prelog, Mirko      1487 1828                                                   0.0/0
     3. Pintarič, Zoja     1416 1000                                                   0.0/0
     4. Curkovič, Jan      1406 1000                                                   0.0/0
     5. Veber, Tibor       1334 1000 - 1. 1 + 8. 2 =10. 1 - 3. 1 = 9. 1 w14. 1 =13. 2  2.5/6   1.60
     6. Gomboši, Svit      1228 1000        + 8. 4               - 9. 3 r14. 2 +13. 5  2.0/3   1.34
     7. Brumen, Tomas         0 1616 - 1. 2 + 8. 6 +10. 2                              2.0/3   0.18
     8. Bender, Elias         0 1000 = 1. 5 - 8. 6 +10. 3               r14. 3 +13. 9  2.5/4   1.42
     9. Zlatolas, Anej        0 1000 - 1. 8 + 8. 7 +10. 4 - 3. 2 - 9. 7 r14. 4 +13.11  3.0/6   1.86
    10. Zajc, Silvo           0 2012                      - 3. 5                       0.0/1
    11. Prelog, Saša          0 2131                      - 3. 6                       0.0/1
    12. Gomboši, Zarja     1000 1000                             + 9. 8                1.0/1
  6. ŠK Slovenj Gradec 2      1309.8                                 8   53.5   11.5  104.5
       (W 3  0.5)(B11  2.5)(B 7  2.5)(W 4    1)(B12  2.5)(W 2    0)(W14  2.5)
     1. Vaupot, Kajetan    1389 1556 = 3. 2 =11. 1 = 7. 1                              1.5/3   0.42
     2. Skarlovnik, Aljaž  1339 1000                      - 4. 1 -12. 1 - 2. 1 w14. 1  0.0/3  -0.24
     3. Krevh, Hana        1275 1000 - 3. 3 +11. 2 - 7. 6 + 4. 3 =12. 2                2.5/5   1.68
     4. Vaupot, Eliza      1252 1683 - 3. 5 -11. 3 + 7. 8                              1.0/3  -0.42
     5. Vaupot, Danijel       0 1644 - 3. 7 +11.11 + 7.10                              2.0/3   0.63
     6. Skarlovnik, Uroš      0 1000                      - 4. 4 +12. 6 - 2. 3 r14. 2  1.0/3   0.34
     7. Skarlovnik, Zarja     0 1000                      - 4. 5 +12. 7 - 2. 4 r14. 3  1.0/3   0.34
     8. Skarlovnik, Staša     0 1000                                    - 2. 6 r14. 4  0.0/1  -0.08
  7. ŠD Destrnik              1968.0                                 7   85.0   14.5  100.5
       (W 8  2.5)(B 1  0.5)(W 6  1.5)(B 9    2)(W10    4)(B12    3)(B 2    1)
     1. Cirkvenčič, Franci 1946 2121 + 8. 2 = 1. 1 = 6. 1                              2.0/3  -0.07
     2. Kramberger, Mitja  1888 2017                                                   0.0/0
     3. Cvetko, Branko     1719 1872                      + 9. 1 +10. 3                2.0/2   0.47
     4. Maurič, Miha       1679 1862                                                   0.0/0
     5. Merc, Niko         1806 1819                                                   0.0/0
     6. Vaupotič, Roman    1731 1805 + 8. 4 - 1. 2 + 6. 3               =12. 1 - 2. 1  2.5/5  -0.21
     7. Kramberger, Vladko 1574 1721                      = 9. 3 +10. 4 =12. 2 = 2. 3  2.5/4   0.16
     8. Kramberger, Janez  1199 1540 = 8. 6 - 1. 5 - 6. 4 - 9. 7 +10. 6 +12. 5 - 2. 4  2.5/7  -1.43
     9. Petrič, Milan      1250 1526                      = 9. 8 +10. 7 +12. 8 = 2. 6  3.0/4   0.15
    10. Križe, Danilo         0 1849 - 8. 7 - 1. 8 - 6. 5                              0.0/3  -1.96
    11. Zver, Milan           0 1665                                                   0.0/0
  8. ŠD Pomgrad 4             1674.5                                 7   52.0   13.0   94.0
       (B 7  1.5)(W 5    0)(B14  2.5)(B10  3.5)(W13  3.5)(B 1    0)(W11    2)
     1. Kovač, Majda       1512 1736                      =10. 3 =13. 5 - 1. 2 -11. 1  1.0/4  -1.97
     2. Gjuran, Stanko     1281 1652 - 7. 1 - 5. 5 w14. 1 +10. 4 +13. 6 - 1. 4 -11. 2  2.0/6  -1.21
     3. Mohar, Tian        1070 1475                                                   0.0/0
     4. Vučko, Franc          0 1835 - 7. 6 - 5. 6 r14. 2 +10. 6 +13. 8 - 1. 5 +11. 7  3.0/6  -1.45
     5. Šeruga, Štefan        0 1685               r14. 3                              0.0/0
     6. Škof, Samo            0 1389 = 7. 8 - 5. 7                                     0.5/2  -0.01
     7. Žlebič, Eva           0 1488 + 7.10 - 5. 9 r14. 4 +10. 7 +13.11 - 1. 6 +11.11  4.0/6   0.58
     8. Narat, Janko          0 1500                                                   0.0/0
  9. ŠK Sl. Konjice 2         1750.8                                 6   74.5   12.5  107.0
       (B13    2)(W 4  1.5)(B12  3.5)(W 7    2)(B 5  2.5)(W 3    0)(W 1    1)
     1. Košak, Marjan      1807 1791 +13. 2 - 4. 1 =12. 1 - 7. 3 = 5. 5 - 3. 1 - 1. 2  2.0/7  -1.22
     2. Brdnik, Roman      1861 1831 =13. 3 - 4. 2 +12. 2                              1.5/3  -0.80
     3. Šibanc, Bogo       1703 1841 =13. 5 + 4. 4 +12. 3 = 7. 7 + 5. 6                4.0/5  -0.09
     4. Ratajc, Darko      1510 1540                                                   0.0/0
     5. Lovrenčič, Lucian  1408 1200 -13. 6                             - 3. 5 + 1. 4  1.0/3   0.08
     6. Delič, Delayl      1471 1000        = 4. 5 +12. 4                              1.5/2   0.92
     7. Zupan, Mirko       1304 1134                      + 7. 8 + 5. 9 - 3. 7 - 1. 5  2.0/4   1.08
     8. Gorjup, Svit       1138 1000                      = 7. 9 - 5.12                0.5/2   0.42
     9. Ranđelovič, Anasta    0 1000                                    - 3. 9 - 1. 6  0.0/2
    10. Janežič, Lidija       0 1596                                                   0.0/0
 10. ŽŠK Maribor Poligram 4   1019.8                                 6   26.5    9.0   95.0
       (B14  2.5)(W 2    0)(B 5  0.5)(W 8  0.5)(B 7    0)(B13    3)(W12  2.5)
     1. Zupanič, Tit       1054 1000 w14. 1 - 2. 3 = 5. 5               +13. 2 -12. 1  1.5/4   0.76
     2. Daič, Jakob           0 1079 r14. 2 - 2. 4 - 5. 7               -13. 5 =12. 2  0.5/4  -0.88
     3. Williams, Thomas      0 1000 r14. 3 - 2. 6 - 5. 8 = 8. 1 - 7. 3 +13. 8 +12. 5  2.5/6   1.18
     4. Barbarič, Nejc        0 1000 r14. 4 - 2. 8 - 5. 9 - 8. 2 - 7. 7                0.0/4  -0.74
     5. Markota Jakopi, Lu    0 1000                                    +13.11 +12. 8  2.0/2   1.42
     6. Heric, Lučka          0 1000                      - 8. 4 - 7. 8                0.0/2  -0.16
     7. Predin, Mara          0 1000                      - 8. 7 - 7. 9                0.0/2  -0.16
 11. ŠK Sl. Konjice 3         1585.3                                 5   56.5   11.5   93.0
       (B 2    1)(W 6  1.5)(B13    3)(W12    1)(B14  2.5)(B 4  0.5)(B 8    2)
     1. Gorjup, Gorazd     1469 1000 - 2. 3 = 6. 1        =12. 1 w14. 1        + 8. 1  2.0/4   1.68
     2. Kodrič, Franc      1616 1816 = 2. 4 - 6. 3               r14. 2 = 4. 1 + 8. 2  2.0/4  -0.11
     3. Preložnik, Jure    1341 1667 = 2. 6 + 6. 4 +13. 2        r14. 3 - 4. 3         2.5/4   1.12
     4. Janžič, Branko        0 1858                             r14. 4                0.0/0
     5. Žugelj, Špela         0 1000               +13. 3                              1.0/1   0.50
     6. Šantl, Luna           0 1000                                                   0.0/0
     7. Šuc, Erik             0 1000               -13. 5 =12. 2        - 4. 4 - 8. 4  0.5/4  -0.58
     8. Sitar, Erazem         0 1000                                                   0.0/0
     9. Konušek, Miha         0 1000                      -12. 6                       0.0/1
    10. Konušek, Heidi        0 1000                      -12. 7                       0.0/1
    11. Skarlovnik, Adam      0 1000 - 2. 8 - 6. 5 +13. 6               - 4. 5 - 8. 7  1.0/5   0.18
 12. ŠD Ruše 2                1136.0                                 4   50.5   10.5   87.5
       (B 4  0.5)(B14  2.5)(W 9  0.5)(B11    3)(W 6  1.5)(W 7    1)(B10  1.5)
     1. Gačnik, Aljaž      1371 1544 - 4. 1 w14. 1 = 9. 1 =11. 1 + 6. 2 = 7. 6 +10. 1  3.5/6   0.29
     2. Kašman, Rudolf        0 1000 = 4. 2 r14. 2 - 9. 2 =11. 7 = 6. 3 = 7. 7 =10. 2  2.5/6   0.87
     3. Potočnik, Adrian      0 1000 - 4. 4 r14. 3 - 9. 3                              0.0/2  -0.16
     4. Vahen, Tim            0 1000 - 4. 5 r14. 4 - 9. 6                              0.0/2  -0.50
     5. Žnidarič, Žan         0 1000                                    - 7. 8 -10. 3  0.0/2  -0.58
     6. Žnidarič, Sara        0 1000                      +11. 9 - 6. 6                1.0/2  -0.50
     7. Štolfa, Sara          0 1000                      +11.10 - 6. 7                1.0/2  -0.50
     8. Žnidarič, Lin         0 1000                                    - 7. 9 -10. 5  0.0/2  -0.58
 13. ŠK Impol - mladi         1482.5                                 3   39.5    8.5   92.0
       (W 9    2)(B 3    1)(W11    1)(B14  2.5)(B 8  0.5)(W10    1)(W 5  0.5)
     1. Križanec, Tilen    1606 1684                                                   0.0/0
     2. Sep, Matic            0 1746 - 9. 1 = 3. 2 -11. 3               -10. 1 = 5. 5  1.0/5  -2.06
     3. Dorđič, Tijana        0 1000 = 9. 2 = 3. 3 -11. 5 w14. 1                       1.0/3   0.34
     4. Guštin, Vasja         0 1500                                                   0.0/0
     5. Kodrič, Rene          0 1000 = 9. 3 - 3. 5 +11. 7 r14. 2 = 8. 1 +10. 2 - 5. 6  3.0/6   1.37
     6. Sterkuš, Timi         0 1000 + 9. 5 - 3. 7 -11.11        - 8. 2                1.0/4   0.10
     7. Praznik, Tine         0 1000                                                   0.0/0
     8. Gasparin Potočnik,    0 1500                      r14. 3 - 8. 4 -10. 3         0.0/2  -1.04
     9. Cvahte, Bine          0 1000                                           - 5. 8  0.0/1  -0.50
    10. Lesjak Tine           0 1500                                                   0.0/0
    11. Robnik Erik           0 1500                      r14. 4 - 8. 7 -10. 5 - 5. 9  0.0/3  -2.36
    12. Breznik, Marko        0 1000                                                   0.0/0

3. liga vzhod 2023
Slovenske konjice, 16.9.-21.10.2023

                                   MT  T  MTB
  1. ŠD Fram                                                  13  169.5   23.0  111.5
  2. KOŠK Dravograd                                           13  148.0   21.0  104.5
  3. ŠK Impol Sl. Bistrica                                     9  128.0   18.5  108.5
  4. ŠK Fužinar Hapro Ravne                                    9  100.5   16.5  108.5
  5. ŠD Ptuj A                                                 8   75.0   15.5   96.5
  6. ŠK Slovenj Gradec 2                                       8   53.5   11.5  104.5
  7. ŠD Destrnik                                               7   85.0   14.5  100.5
  8. ŠD Pomgrad 4                                              7   52.0   13.0   94.0
  9. ŠK Sl. Konjice 2                                          6   74.5   12.5  107.0
 10. ŽŠK Maribor Poligram 4                                    6   26.5    9.0   95.0
 11. ŠK Sl. Konjice 3                                          5   56.5   11.5   93.0
 12. ŠD Ruše 2                                                 4   50.5   10.5   87.5
 13. ŠK Impol - mladi                                          3   39.5    8.5   92.0

Arbiter: Miran Klavž
Tempo: 60min+30s/potezo