www.sahist.si | Šahovski forum

3. članska liga VZHOD

16.9.-21.10.2023, Maribor

3. članska liga VZHOD

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

3. članska liga VZHOD

Organizator: ŠD Slovenske Konjice

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
3. liga vzhod 2023

3. liga vzhod 2023
Slovenske konjice, 16.9.-21.10.2023

Najboljša 1. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Pšeničnik, ZoranKOŠK Dravograd 3.0/4 75%
2.Vrečič, MarkoŠK Fužinar Hapro Ravne 4.5/7 64%
3.Tomazin, James M.ŠK Impol Sl. Bistrica 2.5/4 62%
4.Gačnik, AljažŠD Ruše 2 3.5/6 58%
5.Gorjup, GorazdŠK Sl. Konjice 3 2.0/4 50%
6.Zupanič, TitŽŠK Maribor Poligram 4 1.5/4 38%
7.Košak, MarjanŠK Sl. Konjice 2 2.0/7 29%
8.Kovač, MajdaŠD Pomgrad 4 1.0/4 25%
Najboljša 2. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Adam, MiroslavŠD Fram 4.5/5 90%
2.Kodrič, FrancŠK Sl. Konjice 3 2.0/4 50%
3.Kašman, RudolfŠD Ruše 2 2.5/6 42%
4.Svenšek, MarijanŠK Impol Sl. Bistrica 2.0/5 40%
5.Gjuran, StankoŠD Pomgrad 4 2.0/6 33%
6.Sep, MaticŠK Impol - mladi 1.0/5 20%
7.Daič, JakobŽŠK Maribor Poligram 4 0.5/4 12%
Najboljša 3. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Jeromelj, BožoKOŠK Dravograd 6.5/7 93%
2.Šibanc, BogoŠK Sl. Konjice 2 4.0/5 80%
3.Preložnik, JureŠK Sl. Konjice 3 2.5/4 62%
4.Krevh, HanaŠK Slovenj Gradec 2 2.5/5 50%
5.Williams, ThomasŽŠK Maribor Poligram 4 2.5/6 42%
6.Uršič, MarjanŠK Fužinar Hapro Ravne 1.5/4 38%
Najboljša 4. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Poberžnik, JanezKOŠK Dravograd 5.5/7 79%
2.Hevir, VladimirŠD Fram 2.5/4 62%
3.Vučko, FrancŠD Pomgrad 4 3.0/6 50%
4.Lah, ŽanŠK Fužinar Hapro Ravne 3.0/7 43%
5.Barbarič, NejcŽŠK Maribor Poligram 4 0.0/4 0%
Najboljša 5. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Mitrovič, BorisŠD Fram 5.5/7 79%
2.Šumer, OtoŠK Fužinar Hapro Ravne 5.5/7 79%
3.Križe, AlešŠK Impol Sl. Bistrica 4.5/7 64%
4.Kodrič, ReneŠK Impol - mladi 3.0/6 50%
5.Veber, TiborŠD Ptuj A 2.5/6 42%
Najboljša 6. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Korže, DaniloŠD Fram 3.5/4 88%
2.Krajnc, RudolfKOŠK Dravograd 4.0/7 57%
3.Vaupotič, RomanŠD Destrnik 2.5/5 50%
4.Sterkuš, TimiŠK Impol - mladi 1.0/4 25%
Najboljša 7. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Lugarič Kotnik, LiamŠK Impol Sl. Bistrica 5.0/5 100%
2.Žlebič, EvaŠD Pomgrad 4 4.0/6 67%
3.Kramberger, VladkoŠD Destrnik 2.5/4 62%
4.Zupan, MirkoŠK Sl. Konjice 2 2.0/4 50%
5.Šuc, ErikŠK Sl. Konjice 3 0.5/4 12%
Najboljša 8. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Kolar, BrankoŠD Fram 4.5/5 90%
2.Bender, EliasŠD Ptuj A 2.5/4 62%
3.Kramberger, JanezŠD Destrnik 2.5/7 36%
Najboljša 9. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Petrič, MilanŠD Destrnik 3.0/4 75%
2.Zlatolas, AnejŠD Ptuj A 3.0/6 50%
Najboljša 11. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Skarlovnik, AdamŠK Sl. Konjice 3 1.0/5 20%

Tempo: 60min+30s/potezo
Arbiter: Miran Klavž
WinEkipni 4.01.05, Lastnik: Miran Klavz